macio_944
Dołączył/a: styczeń 2024
Będzin
43 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@PizzerMan Dobrze, że sobie jakoś z tym radzisz. Klasycznie życzę by było jak najlepiej :)
0
@PizzerMan Na spokojnie i rodzinnie. Jak zdrówko?
2
@Batys A to przepraszam, czasem ciężko jest na La Bambie to wyczuc... :P
8
@D10SLEO Do dziś nie wiem co skłoniło Tuska i ogólnie KO do podjęcia decyzji o Trzaskowskim kandydującym na prezydenta mając obok Sikorskiego i patrząc na to jak ten kraj jest podzielony nie tylko politycznie, ale też światopoglądowo. Sikorski zmiażdżyłby Nawrockiego, Mentzena i kogokolwiek innego. On trochę łączy te dwa światy. A tak - Trzaskowski ma sporą przewagę, ale uj wie co się stanie w drugiej turze, mimo że jest oczywistym faworytem.
PS. Abstrahując od powyższego materiału ofc, bo szkoda to komentować, kwestie kłamstw czy manipulacji za bardzo się nie różnią w ujęciu partii.
1
@Encore Wzajemnie!
1
@zuang1995 Polecam, warto :)
6
@July_6_BcN @agaFCB @clyde @jowita @domalki1 @Sysia11 i wszystkim innym - wszystkiego co najlepsze!
2
@YeastMoss Odpowiedziałem wyżej - może tak być, ale już na zoomie ten księżyc wyglądał nieźle.
2
@Batys
1. To nie iPhone.
2. Dwie generacje starszy.
3. Są droższe modele.
Na pewno chciałem się pochwalić telefonem :v
6
@PatrychoO Śliczne!
10
@KrwawiaceoczyVEB Nie wiem, ale możesz podać dane do logowania to Ci sprawdzę u siebie
7
@ProMILs Może masz rację. Tak czy siak - efekt jest zajebisty i to najważniejsze, że dziś płacisz parę tysięcy i przez parę lat masz możliwość robienia takich zdjęć, nawet jeśli AI w takich sytuacjach znacznie to podbija.
@barcelonaLM Słuchaj no k***a!
https://zapodaj.net/plik-zCEzq5CgYZ
7
@xvcWinterSoldier Dlatego każdemu kto jeszcze stoi przed wyborem, albo chce coś zmienić w swoim życiu powtarzam: szukajcie pracy, która będzie Wam przede wszystkim sprawiać frajdę i radość. Hajs na drugim miejscu. Dobra praca, to praca którą lubisz.
"Wasza praca wypełni dużą część waszego życia i jedynym sposobem, aby być naprawdę usatysfakcjonowanym, jest robienie czegoś, w co wierzycie, że jest czymś wielkim. Jedynym sposobem na robienie wielkich rzeczy jest robienie czegoś, co się kocha. Jeśli jeszcze tego nie znaleźliście – szukajcie dalej. Nie idźcie na kompromisy. Jak w wielu przypadkach, serce powie wam, kiedy to znajdziecie. Jak w każdym dobrym związku, będzie coraz lepiej wraz z mijającymi latami. Więc szukajcie, aż znajdziecie. Nie idźcie na kompromisy" - Steve Jobs
4
@PatrychoO Niby tak, ale nie do końca - na maksymalnym zoomie po stabilizacji widać już nieźle było księżyć, plamy i trochę struktury, więc optyka to złapała. Po zrobieniu zdjęcia AI wypłaszczyło, dodało szczegóły, poprawiło ziarnistość etc. W sumie możesz sam spróbować, ale wydaje mi się, że na maksymalnym zoomie po stabilizacji to już wyglądało w miarę ok jak na maksymalny zoom - widać było plamy na księżycu etc., a nie jasną plamę i tyle. Co ciekawe na zoomie mniejszym wyglądało to gorzej.
6
@JimMorrisonFCB @xvcWinterSoldier Ja bardzo polecam Samsungi i to flagowce. Nie dość, że optyka świetna, to jeszcze AI dobrze podbija szczegółowość etc. Przed zakupem oglądałem mnóstwo materiałów porównujących właśnie zdjęcia pomiędzy S23, a iPhonem bodajże 15 i to w wersji Pro (podstawowy S23 mi najbardziej odpowiadał, bo jest mały, nie lubię dużych telefonów) i pod względem szczegółowości to właśnie Samsungi wygrywały z droższym iPhonem, który też ofc robi świetne zdjęcia. Więc bardzo polecam.
14
@Danny Gaucho Inaczej byłoby więcej widać* ¯\_(ツ)_/¯
*KSIĘŻYCA
18
@Danny Gaucho To @Kessie zasłonił, bo mi chciał zarąbać, ale na szczęście w porę uciekłem.
47
Samsung Galaxy S23, maksymalny możliwy zoom i... dzisiejszy księżyc. Całkiem niesamowite, że z telefonu z rąsi można dzisiaj zrobić dobrze wyglądające zdjęcie czegoś tak odległego. Sick.
https://zapodaj.net/plik-2GpphIHh1u
8
No mam nadzieje, że w końcu się to potwierdzi. W końcu o tym pisze ktoś bardziej wiarygodny.
twitter.com/SynthPotato/status/1898025618010153398
3
@MesQueUnClub_87 Sztos! U mnie dzisiaj prawdopodobnie stek z frytkami. Zaraz jadę zobaczyć czy w Auchan jest jakieś dobrze wyglądające mięsko.
50
Niech pomysł rządu o szkoleniach wojskowych nie odwiedzie Was od faktu, że Real Madryt to najbardziej obrzydliwy, propagandowy i bezczelny klub w historii.
Miłego dnia cules!
2
@Lionel_Messi10 Aaa, okej, luz :)
W sumie póki co nie wiem co o tym myśleć, chyba mam odczucia dość ambiwalentne. Póki co uważam, że z jednej strony dobrze, że kraj cokolwiek robi w razie potrzeby i stara się przygotować na najgorsze, ale z drugiej zmuszanie obywateli jest przesadą. Za obronę Państwa powinno odpowiadać dobrze wyszkolone wojsko i rezerwy, a nie przeciętny obywatel. Sam nie wiem.
2
@Lionel_Messi10 Jeszcze jak! Mogę robić plakaty propagandowe :D
PS. A czemu ja jako pierwszy? :D
1
@michal26 Mimo wszystko fajnie, że cokolwiek się pojawiło, szanuje ze tego tak nie zostawili. Później przeczytam cale.
3
@pride1899 Nie ze wszystkim się zgadzam, nawet gdy lajkuję takie komentarze. Gość z tym zdaniem grubo poleciał, przyznaje, ale generalnie się zgadzam z tym, że wielu ludzi sfrustrowanych, zawistnych, prostych i prymitywnych głosuje na partie prawicowe (w tym ofc głównie na Konfederacje) i tak zinterpretowałem tą wypowiedz, bo sam tak uważam. Ogólnie moje zdanie na temat powyższej grupy społecznej jak i wielu osób tutaj łączących się z tą grupą jest dramatycznie słabe i czasem wręcz niestety pogardliwe. Ale pracuje nad tym by to zmienić.
@michal26 Dzięki, że chociaż Ty starasz się poprawiać to moje podejście i oby więcej takich ludzi po stronie prawicy.
0
Komentarz usunięty
3
@agaFCB On ma jeszcze zapas z grudnia 2022
9
@Popitek12 R.I.P. toaleta
7
@Encore Jeśli kiedyś @jowita nie będzie z Fornalem, to nie wierzę w miłość.
0
@MOLESTA Cóż, ciągle się uczę, by nie wchodzić z takimi osobami w dyskusje, a i tak czasem w tym upadam ¯\_(ツ)_/¯
Aczkolwiek śmieszy, fascynuje i przeraża mnie zarazem to wyparcie Konfederatów. Fenomen. Najbardziej fanatyczny polityczni wyznawcy.
@ObiwanKenobi Już @Aragorn33 Ci ładnie odpowiedział, ja tylko dodam, że Polska Policja odwołuje się do większej ilości osób (różnice napisał Aragorn33) i lat, a więc ma znacznie szersze spojrzenie na sprawę.
PS. Poza tym bardzo ciekawe, że Ruch Narodowy skasował ten post. Skoro była to prawda, to dlaczego skasowali? :v