macio_944
Dołączył/a: styczeń 2024
Będzin
43 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@FanBarcy22 "sznurku od snpowiązałki"
Pan Waldemar [*]
4
@Luciano99 wołaj starego, będzie potrzebny
1
@Kgorecki2500 Uuu, @Kgorecki2500 jaranko jest?
0
@PiotrR I cyk, screen zrobiony
0
@partymaker Niedzielę* :)
1
@PatrychoO Btw przeczytałem "najobrzydliwsza", stąd atak. Mea culpa, ale cieszy mnie, że się koniec końców zgadzamy, to najważniejsze.
1
No dobra, w przypadku awansu Realu jest jeden, zajebiście, ale to ZAJEBIŚCIE ważny plus: obie drużyny będą mieć dodatkowe 30 minut w nogach co może być bardzo pomocne w kontekście walki w La Liga. Mały sukcesik tutaj możemy sobie do gabloty włożyć.
3
@PatrychoO Co Ty mi psujesz narrację?! Niech psucie mojej narracji nie odwiedzie nas wszystkich od faktu, że Real Madryt to najbardziej obrzydliwy, propagandowy i bezczelny klub w historii.
46
Swoją drogą to jest niemożliwe ile razy w ostatnich latach tak po prostu, czysto piłkarsko Real Madryt nie zasługiwał na awans :D
Klub fenomen, urodzeni w czepku świata.
0
@Oskar00 Cóż mogę powiedzieć - obyś miał rację.
1
@Oskar00 "i tak LM nie wygrają nie ma na to szans" - naprawdę jesteś tego pewien patrząc na to w jakim stylu Real zdobywał LM?
8
Jak to nie doda skrzydeł Atletico i nie wyeliminują Realu, to trzeba zaorać ten klub w p**du. Niemożliwy boost do tego meczu to powinien być dla Atletico.
1
@Aragorn33 Real ma nieprawdopodobny PR, który oddziałuje na media. Tak grająca Barcelona byłaby niesamowicie krytykowana nawet przy wygrywaniu (w sumie byliśmy tego świadkami gdy zdobyli mistrzostwo za Xaviego).
0
@mekston Ja nawet nie oglądam by się nie wk***ć :P
Szanse widzę, ale klasycznie człowiek się łudzi, a pewnie skonczy się jak zawsze.
1
Jakikolwiek to nie będzie rywal, to jest obowiązkiem przejść do półfinału, ale wolałbym Lile ze względu na to, że takiego pojedynku po prostu nie było. A z Borussią, to znów mecz jakich było wiele... :/
6
@wojopancer Niech Twoje pytanie nie odwiedzie nas wszystkich od faktu, że Real Madryt to najbardziej propagandowy, pozorny i bezczelny klub w historii.
0
@FcPortoFan1999 No nie tylko, to jest główna kwestia, ale tam jeszcze dochodzą kwestie absurdalnych pomysłów gospodarczych i inne pierdoły polityczne. Ale już mi się nie chce o tym pisać. W każdym razie realnie patrząc - nie ma nic, bo nigdy to się nie wydarzy. Yo!
0
@FcPortoFan1999 Usunąć swoje ugrupowanie. Wtedy by mnie bardzo zachęcili.
A tak na serio, to m.in. totalnie zmienić swój światopogląd na liberalny/centro-lewicowy, więc to się nigdy nie wydarzy ¯\_(ツ)_/¯
0
@FcPortoFan1999 Otóż nie ma żadnej takiej nadziei, na szczęście jeszcze mnie na tyle nie po***ało.
0
@FcPortoFan1999 Cóż, każdy popełnia błędy, nikt nie jest idealny.
21
@Popitek12 Komentarz na zasadzie: "jestem fanem steków Wagyu A5, ale g*wno bardziej mi smakuje"
1
@graco14 Nie ma tam, Barcelona Flicka robi z Dembele w potencjalnym finale to co zrobiła już 2x w tym sezonie z Realem. To jest ten sezon.
6
@Transu96 W barwach PSG. Gdzie już nie ma za bardzo kontuzji. Po finale z Barceloną najlepszą od lat. No śmiesznie w **uj.
0
@Dieselzor Wyczyść również obrazy i pliki w pamięci podręcznej - u mnie właśnie to pomogło.
https://zapodaj.net/plik-cgIzNcZguz
4
Czyli finał Barcelona - PSG, w sumie spoko, dużo smaczków i aktualnie najlepiej grające drużyny.
1
Obejrzałbym sobie tutaj takie karniaczki.
0
Jaka akcja, ależ szkoda, że to nie wpadło. Coś pięknego
4
Ależ cudownie się ogląda tę drużynę, szczególnie gdy ma piłkę przy nodze.
2
@comtedurgell No widać było już 2x w tym sezonie :v
0
@Krzysztof1987 M.in., poza tym w ogóle nie wyskoczył, a mógł na spokojnie zablokować to dośrodkowanie.