4

@4drian0 Eurogamer 6.5, PPE 8.5, a na Metacritic 83/100, więc dużo. Duża polaryzacja, albo po prostu jedni dostali hajs za reckę, a inni nie :)

11

@TR3YWAY pewnie cimcirimci (hehe)

2

@Encore Zgłoszone.

7

@Popitek12 Nie byłbym sobą gdybym był inny.

18

@Popitek12 ...na oglądaniu Messiego podnoszącego Puchar Mistrzostw Świata z Argentyną 18-go grudnia 2022-go roku.

30

@Encore Oesu, ale masz minusa teraz Enkor

1

@Pawlak1992 W jednym i drugim przypadku jest jedna wielka lipa, niezależnie czy się patrzy na personę, czy na klub.

2

@Cule1234 O, nawet nie zdawałem sobie z tego sprawy, dzięki za sprostowanie :)

3

@July_6_BcN Już wtedy otwierał piwo zębami i to jeszcze mleczakami, które zazwyczaj zostawały w kapslu. Jest to wielkie szczęście w tak młodym wieku już odkryć jedną z największych swoich życiowych pasji.

2

@Encore Jeszcze jak!

6

Ale ten Arda Guler tam to pasuje jak weganizm do @jowita. Propaganda Madrycka klasycznie ma się świetnie, aż dziw że nie ma w TOP 5 Endricka i Asencio (choć on jako jedyny IMO powinien być w przyszłym rankingu na jakimś dobrym miejscu jeśli dalej będzie tak grać).


1

@michal26 jutub :)

1

@Popitek12 Że też Cristiano Ronaldo nie kandyduje... :/

0

@bartekvisca Tak, to też prawda patrząc z innej perspektywy.

1

@NeroTFP1 Jedna z najlepszych scen w historii polskiej kinematografii, bez dwóch zdań.

14

Każde dziecko wie, że tatusiowi potrzebny jest talerz pożywnej zupki.

5

@vangoor @Kessie normalny ty jesteś?

5

Ale bym se obejrzał taką Barcelonę Flicka...

4

@Pedri16Future Dobra, tutaj jakiś zakładzik poszedł albo włam na konto, co? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

5

Data meczu z Osasuną jest oczywiście skandaliczna - jasno promuje jeden z zespołów, gdyż drugi będzie osłabiony, pomijając nawet kwestie walki o mistrzostwo etc. Akurat w tym wypadku nie wierzę w przypadek. Raz, że z Tebasem nie mamy dobrych relacji (delikatnie mówiąc), a dwa, że wiele wysoko postawionych ludzi w lidze jest związana z tą gorszą częścią Madrytu. Liczę, że się odwołają.

Niemniej jednak jeśli data zostanie - jesteśmy w stanie sobie poradzić, a wtedy potencjalne mistrzostwo będzie smakować jeszcze wyborniej.

1

Tymczasem na notatniku:


6

Inter Miami cojones niczym Barca.

0

@Coutinho007 Bez zamienników na bokach, mając mnóstwo kontuzji na początku sezonu oraz grając dzieciakami, nie wspominając o problemach z rejestracjami etc. Dlatego podchodzę do tego bardzo ostrożnie, bo patrząc na to logicznie, to jeszcze nie jesteśmy gotowi. Ale patrząc na grę i jak się układa ten sezon, to mówi mi to coś zupełnie innego. Byłoby to coś cholernie wyjątkowego :)

20

Messi co sobie ślicznie dziubnął przed chwilą :)


7

@Stagiryta Oby, ale póki co do potencjalnego trypletu to podchodzę bardzo, ale to bardzo ostrożnie. To jest coś niezwykle trudnego i wyjątkowego co będzie zależeć nie tylko od formy, czy dnia, ale też od najmniejszych detali i też szczęścia.

Ale fakt faktem, że chyba po raz pierwszy od 2019-go roku mamy na to gdzieś realną szansę.

1

@Rifek No ja widzę - w ostatnich meczach ligowych bardzo chciał strzelić bramkę i to mu utrudniało współpracę w drużynie pod względem podejmowania decyzji.

7

Tak w ogóle, to Yamal w końcu odblokował się w lidze, więc możliwe, że będzie mu się trochę lżej teraz grało. Naprawdę, jeden z najważniejszych meczów w tym sezonie.

2

@Pedri16Future Spokojnie, jesteśmy liderami mając jeden zaległy mecz. Póki co wszystko wskazuje na mistrzostwo, ale spokojnie - wszystko w naszych nogach.

1

Jeszcze w sumie najlepsze jest to, że w bezpośrednich starciach z Atleti wyszliśmy na + jedną bramką :D

30

Po pierwszej połowie mówiłem, że w tym sezonie w żadnym momencie nie można skreślać drużyny Flicka. Po 2:0 jednak sam miałem wrażenie, że tutaj już nic się nie wydarzy i że w końcu zdarzył się po prostu słabszy mecz, którego nie wygramy.

A tutaj Barcelona mnie i wielu innym znowu pokazała jak jest wielka. NIGDY nie możemy skreślać tej drużyny - kolejna nauka.

Dziękuję Barcelono za piękne chwile i przepraszam za minutę zwątpienia!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?