macio_944
Dołączył/a: styczeń 2024
Będzin
43 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@4drian0 Eurogamer 6.5, PPE 8.5, a na Metacritic 83/100, więc dużo. Duża polaryzacja, albo po prostu jedni dostali hajs za reckę, a inni nie :)
11
@TR3YWAY pewnie cimcirimci (hehe)
2
@Encore Zgłoszone.
7
@Popitek12 Nie byłbym sobą gdybym był inny.
18
@Popitek12 ...na oglądaniu Messiego podnoszącego Puchar Mistrzostw Świata z Argentyną 18-go grudnia 2022-go roku.
30
@Encore Oesu, ale masz minusa teraz Enkor
1
@Pawlak1992 W jednym i drugim przypadku jest jedna wielka lipa, niezależnie czy się patrzy na personę, czy na klub.
2
@Cule1234 O, nawet nie zdawałem sobie z tego sprawy, dzięki za sprostowanie :)
3
@July_6_BcN Już wtedy otwierał piwo zębami i to jeszcze mleczakami, które zazwyczaj zostawały w kapslu. Jest to wielkie szczęście w tak młodym wieku już odkryć jedną z największych swoich życiowych pasji.
2
@Encore Jeszcze jak!
6
Ale ten Arda Guler tam to pasuje jak weganizm do @jowita. Propaganda Madrycka klasycznie ma się świetnie, aż dziw że nie ma w TOP 5 Endricka i Asencio (choć on jako jedyny IMO powinien być w przyszłym rankingu na jakimś dobrym miejscu jeśli dalej będzie tak grać).
1
@michal26 jutub :)
1
@Popitek12 Że też Cristiano Ronaldo nie kandyduje... :/
0
@bartekvisca Tak, to też prawda patrząc z innej perspektywy.
1
@NeroTFP1 Jedna z najlepszych scen w historii polskiej kinematografii, bez dwóch zdań.
14
Każde dziecko wie, że tatusiowi potrzebny jest talerz pożywnej zupki.
5
@vangoor @Kessie normalny ty jesteś?
5
Ale bym se obejrzał taką Barcelonę Flicka...
4
@Pedri16Future Dobra, tutaj jakiś zakładzik poszedł albo włam na konto, co? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
5
Data meczu z Osasuną jest oczywiście skandaliczna - jasno promuje jeden z zespołów, gdyż drugi będzie osłabiony, pomijając nawet kwestie walki o mistrzostwo etc. Akurat w tym wypadku nie wierzę w przypadek. Raz, że z Tebasem nie mamy dobrych relacji (delikatnie mówiąc), a dwa, że wiele wysoko postawionych ludzi w lidze jest związana z tą gorszą częścią Madrytu. Liczę, że się odwołają.
Niemniej jednak jeśli data zostanie - jesteśmy w stanie sobie poradzić, a wtedy potencjalne mistrzostwo będzie smakować jeszcze wyborniej.
1
Tymczasem na notatniku:
6
Inter Miami cojones niczym Barca.
0
@Coutinho007 Bez zamienników na bokach, mając mnóstwo kontuzji na początku sezonu oraz grając dzieciakami, nie wspominając o problemach z rejestracjami etc. Dlatego podchodzę do tego bardzo ostrożnie, bo patrząc na to logicznie, to jeszcze nie jesteśmy gotowi. Ale patrząc na grę i jak się układa ten sezon, to mówi mi to coś zupełnie innego. Byłoby to coś cholernie wyjątkowego :)
20
Messi co sobie ślicznie dziubnął przed chwilą :)
7
@Stagiryta Oby, ale póki co do potencjalnego trypletu to podchodzę bardzo, ale to bardzo ostrożnie. To jest coś niezwykle trudnego i wyjątkowego co będzie zależeć nie tylko od formy, czy dnia, ale też od najmniejszych detali i też szczęścia.
Ale fakt faktem, że chyba po raz pierwszy od 2019-go roku mamy na to gdzieś realną szansę.
1
@Rifek No ja widzę - w ostatnich meczach ligowych bardzo chciał strzelić bramkę i to mu utrudniało współpracę w drużynie pod względem podejmowania decyzji.
7
Tak w ogóle, to Yamal w końcu odblokował się w lidze, więc możliwe, że będzie mu się trochę lżej teraz grało. Naprawdę, jeden z najważniejszych meczów w tym sezonie.
2
@Pedri16Future Spokojnie, jesteśmy liderami mając jeden zaległy mecz. Póki co wszystko wskazuje na mistrzostwo, ale spokojnie - wszystko w naszych nogach.
1
Jeszcze w sumie najlepsze jest to, że w bezpośrednich starciach z Atleti wyszliśmy na + jedną bramką :D
30
Po pierwszej połowie mówiłem, że w tym sezonie w żadnym momencie nie można skreślać drużyny Flicka. Po 2:0 jednak sam miałem wrażenie, że tutaj już nic się nie wydarzy i że w końcu zdarzył się po prostu słabszy mecz, którego nie wygramy.
A tutaj Barcelona mnie i wielu innym znowu pokazała jak jest wielka. NIGDY nie możemy skreślać tej drużyny - kolejna nauka.
Dziękuję Barcelono za piękne chwile i przepraszam za minutę zwątpienia!