macio_944
Dołączył/a: styczeń 2024
Będzin
43 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Aragorn33 Real ma nieprawdopodobny PR, który oddziałuje na media. Tak grająca Barcelona byłaby niesamowicie krytykowana nawet przy wygrywaniu (w sumie byliśmy tego świadkami gdy zdobyli mistrzostwo za Xaviego).
0
@mekston Ja nawet nie oglądam by się nie wk***ć :P
Szanse widzę, ale klasycznie człowiek się łudzi, a pewnie skonczy się jak zawsze.
1
Jakikolwiek to nie będzie rywal, to jest obowiązkiem przejść do półfinału, ale wolałbym Lile ze względu na to, że takiego pojedynku po prostu nie było. A z Borussią, to znów mecz jakich było wiele... :/
6
@wojopancer Niech Twoje pytanie nie odwiedzie nas wszystkich od faktu, że Real Madryt to najbardziej propagandowy, pozorny i bezczelny klub w historii.
0
@FcPortoFan1999 No nie tylko, to jest główna kwestia, ale tam jeszcze dochodzą kwestie absurdalnych pomysłów gospodarczych i inne pierdoły polityczne. Ale już mi się nie chce o tym pisać. W każdym razie realnie patrząc - nie ma nic, bo nigdy to się nie wydarzy. Yo!
0
@FcPortoFan1999 Usunąć swoje ugrupowanie. Wtedy by mnie bardzo zachęcili.
A tak na serio, to m.in. totalnie zmienić swój światopogląd na liberalny/centro-lewicowy, więc to się nigdy nie wydarzy ¯\_(ツ)_/¯
0
@FcPortoFan1999 Otóż nie ma żadnej takiej nadziei, na szczęście jeszcze mnie na tyle nie po***ało.
0
@FcPortoFan1999 Cóż, każdy popełnia błędy, nikt nie jest idealny.
21
@Popitek12 Komentarz na zasadzie: "jestem fanem steków Wagyu A5, ale g*wno bardziej mi smakuje"
1
@graco14 Nie ma tam, Barcelona Flicka robi z Dembele w potencjalnym finale to co zrobiła już 2x w tym sezonie z Realem. To jest ten sezon.
6
@Transu96 W barwach PSG. Gdzie już nie ma za bardzo kontuzji. Po finale z Barceloną najlepszą od lat. No śmiesznie w **uj.
0
@Dieselzor Wyczyść również obrazy i pliki w pamięci podręcznej - u mnie właśnie to pomogło.
https://zapodaj.net/plik-cgIzNcZguz
4
Czyli finał Barcelona - PSG, w sumie spoko, dużo smaczków i aktualnie najlepiej grające drużyny.
1
Obejrzałbym sobie tutaj takie karniaczki.
0
Jaka akcja, ależ szkoda, że to nie wpadło. Coś pięknego
4
Ależ cudownie się ogląda tę drużynę, szczególnie gdy ma piłkę przy nodze.
2
@comtedurgell No widać było już 2x w tym sezonie :v
0
@Krzysztof1987 M.in., poza tym w ogóle nie wyskoczył, a mógł na spokojnie zablokować to dośrodkowanie.
2
@Krzysztof1987 Ten przy stracie bramki.
4
Poza błędem Araujo i beznadziejnym Lewandowskim - wszystko przepięknie hula w tej drużynie. Liczę, że dołożą jeszcze z 2 bramki, ale na spokojnie, bo w niedziele ultra ważny mecz. Liczę na wejście Casado, Fermina, Gaviego i Ferrana.
1
Takie 5:1 przed Metropolitano by tutaj siadło jak w masełko. Pokaz siły.
0
Tak się k***a kończy Lewy, pewnie, mocno i nie w środek!
3
Lewy to jest w tym meczu taki wrak piłkarza, że aż niedowierzam...
7
Kontrowersyjna opinia: mamy w składzie Cubarsiego i lepszą "9" i z Benfici nie byłoby co zbierać, golimy ich do 0.
PS. Choć ofc nawet z tak beznadziejnym Lewandowskim jesteśmy w stanie Benficę zmiażdżyć pod względem wyniku.
18
Nastoletni geniusz. Jak on w ogóle od niechcenia uderzył tę piłkę, jak artystycznie to wyglądało. Totalny sztos i jeden z najładniejszych goli w tym sezonie.
16
Strasznie mnie Araujo irytuje tymi odcięciami koncentracji, często mu się to zdarza. Zdecydowanie podstawowy duet to Cubersi - Inigo i daj Boże im zdrowie i nie popełnianie błędów w postaci czerwonych kartek.
0
IMO błąd Araujo, to było jego krycie, w ogóle nie wyskoczył, a Kounde krył innego zawodnika.
0
Yamal chciał ewidentnie strzelać, ale wyszła zajebista asysta :)
2
Jest atmosferka na Montuijc. Oby tak było cały mecz.
5
No to co moi mili, rozkład jazdy klasycznie znany...! Lecimy po swoje.