1

@Aragorn33 Real ma nieprawdopodobny PR, który oddziałuje na media. Tak grająca Barcelona byłaby niesamowicie krytykowana nawet przy wygrywaniu (w sumie byliśmy tego świadkami gdy zdobyli mistrzostwo za Xaviego).

0

@mekston Ja nawet nie oglądam by się nie wk***ć :P
Szanse widzę, ale klasycznie człowiek się łudzi, a pewnie skonczy się jak zawsze.

1

Jakikolwiek to nie będzie rywal, to jest obowiązkiem przejść do półfinału, ale wolałbym Lile ze względu na to, że takiego pojedynku po prostu nie było. A z Borussią, to znów mecz jakich było wiele... :/

6

@wojopancer Niech Twoje pytanie nie odwiedzie nas wszystkich od faktu, że Real Madryt to najbardziej propagandowy, pozorny i bezczelny klub w historii.

0

@FcPortoFan1999 No nie tylko, to jest główna kwestia, ale tam jeszcze dochodzą kwestie absurdalnych pomysłów gospodarczych i inne pierdoły polityczne. Ale już mi się nie chce o tym pisać. W każdym razie realnie patrząc - nie ma nic, bo nigdy to się nie wydarzy. Yo!

0

@FcPortoFan1999 Usunąć swoje ugrupowanie. Wtedy by mnie bardzo zachęcili.
A tak na serio, to m.in. totalnie zmienić swój światopogląd na liberalny/centro-lewicowy, więc to się nigdy nie wydarzy ¯\_(ツ)_/¯

0

@FcPortoFan1999 Otóż nie ma żadnej takiej nadziei, na szczęście jeszcze mnie na tyle nie po***ało.

0

@FcPortoFan1999 Cóż, każdy popełnia błędy, nikt nie jest idealny.

21

@Popitek12 Komentarz na zasadzie: "jestem fanem steków Wagyu A5, ale g*wno bardziej mi smakuje"

1

@graco14 Nie ma tam, Barcelona Flicka robi z Dembele w potencjalnym finale to co zrobiła już 2x w tym sezonie z Realem. To jest ten sezon.

6

@Transu96 W barwach PSG. Gdzie już nie ma za bardzo kontuzji. Po finale z Barceloną najlepszą od lat. No śmiesznie w **uj.

0

@Dieselzor Wyczyść również obrazy i pliki w pamięci podręcznej - u mnie właśnie to pomogło.

https://zapodaj.net/plik-cgIzNcZguz

4

Czyli finał Barcelona - PSG, w sumie spoko, dużo smaczków i aktualnie najlepiej grające drużyny.

1

Obejrzałbym sobie tutaj takie karniaczki.

0

Jaka akcja, ależ szkoda, że to nie wpadło. Coś pięknego

4

Ależ cudownie się ogląda tę drużynę, szczególnie gdy ma piłkę przy nodze.

2

@comtedurgell No widać było już 2x w tym sezonie :v

0

@Krzysztof1987 M.in., poza tym w ogóle nie wyskoczył, a mógł na spokojnie zablokować to dośrodkowanie.

2

@Krzysztof1987 Ten przy stracie bramki.

4

Poza błędem Araujo i beznadziejnym Lewandowskim - wszystko przepięknie hula w tej drużynie. Liczę, że dołożą jeszcze z 2 bramki, ale na spokojnie, bo w niedziele ultra ważny mecz. Liczę na wejście Casado, Fermina, Gaviego i Ferrana.

1

Takie 5:1 przed Metropolitano by tutaj siadło jak w masełko. Pokaz siły.

0

Tak się k***a kończy Lewy, pewnie, mocno i nie w środek!

3

Lewy to jest w tym meczu taki wrak piłkarza, że aż niedowierzam...

7

Kontrowersyjna opinia: mamy w składzie Cubarsiego i lepszą "9" i z Benfici nie byłoby co zbierać, golimy ich do 0.

PS. Choć ofc nawet z tak beznadziejnym Lewandowskim jesteśmy w stanie Benficę zmiażdżyć pod względem wyniku.

18

Nastoletni geniusz. Jak on w ogóle od niechcenia uderzył tę piłkę, jak artystycznie to wyglądało. Totalny sztos i jeden z najładniejszych goli w tym sezonie.

16

Strasznie mnie Araujo irytuje tymi odcięciami koncentracji, często mu się to zdarza. Zdecydowanie podstawowy duet to Cubersi - Inigo i daj Boże im zdrowie i nie popełnianie błędów w postaci czerwonych kartek.

0

IMO błąd Araujo, to było jego krycie, w ogóle nie wyskoczył, a Kounde krył innego zawodnika.

0

Yamal chciał ewidentnie strzelać, ale wyszła zajebista asysta :)

2

Jest atmosferka na Montuijc. Oby tak było cały mecz.

5

No to co moi mili, rozkład jazdy klasycznie znany...! Lecimy po swoje.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?