macio_944
Dołączył/a: styczeń 2024
Będzin
43 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Cule1234 O, nawet nie zdawałem sobie z tego sprawy, dzięki za sprostowanie :)
3
@July_6_BcN Już wtedy otwierał piwo zębami i to jeszcze mleczakami, które zazwyczaj zostawały w kapslu. Jest to wielkie szczęście w tak młodym wieku już odkryć jedną z największych swoich życiowych pasji.
2
@Encore Jeszcze jak!
6
Ale ten Arda Guler tam to pasuje jak weganizm do @jowita. Propaganda Madrycka klasycznie ma się świetnie, aż dziw że nie ma w TOP 5 Endricka i Asencio (choć on jako jedyny IMO powinien być w przyszłym rankingu na jakimś dobrym miejscu jeśli dalej będzie tak grać).
1
@michal26 jutub :)
1
@Popitek12 Że też Cristiano Ronaldo nie kandyduje... :/
0
@bartekvisca Tak, to też prawda patrząc z innej perspektywy.
1
@NeroTFP1 Jedna z najlepszych scen w historii polskiej kinematografii, bez dwóch zdań.
14
Każde dziecko wie, że tatusiowi potrzebny jest talerz pożywnej zupki.
5
@vangoor @Kessie normalny ty jesteś?
5
Ale bym se obejrzał taką Barcelonę Flicka...
4
@Pedri16Future Dobra, tutaj jakiś zakładzik poszedł albo włam na konto, co? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
5
Data meczu z Osasuną jest oczywiście skandaliczna - jasno promuje jeden z zespołów, gdyż drugi będzie osłabiony, pomijając nawet kwestie walki o mistrzostwo etc. Akurat w tym wypadku nie wierzę w przypadek. Raz, że z Tebasem nie mamy dobrych relacji (delikatnie mówiąc), a dwa, że wiele wysoko postawionych ludzi w lidze jest związana z tą gorszą częścią Madrytu. Liczę, że się odwołają.
Niemniej jednak jeśli data zostanie - jesteśmy w stanie sobie poradzić, a wtedy potencjalne mistrzostwo będzie smakować jeszcze wyborniej.
1
Tymczasem na notatniku:
6
Inter Miami cojones niczym Barca.
0
@Coutinho007 Bez zamienników na bokach, mając mnóstwo kontuzji na początku sezonu oraz grając dzieciakami, nie wspominając o problemach z rejestracjami etc. Dlatego podchodzę do tego bardzo ostrożnie, bo patrząc na to logicznie, to jeszcze nie jesteśmy gotowi. Ale patrząc na grę i jak się układa ten sezon, to mówi mi to coś zupełnie innego. Byłoby to coś cholernie wyjątkowego :)
20
Messi co sobie ślicznie dziubnął przed chwilą :)
7
@Stagiryta Oby, ale póki co do potencjalnego trypletu to podchodzę bardzo, ale to bardzo ostrożnie. To jest coś niezwykle trudnego i wyjątkowego co będzie zależeć nie tylko od formy, czy dnia, ale też od najmniejszych detali i też szczęścia.
Ale fakt faktem, że chyba po raz pierwszy od 2019-go roku mamy na to gdzieś realną szansę.
1
@Rifek No ja widzę - w ostatnich meczach ligowych bardzo chciał strzelić bramkę i to mu utrudniało współpracę w drużynie pod względem podejmowania decyzji.
7
Tak w ogóle, to Yamal w końcu odblokował się w lidze, więc możliwe, że będzie mu się trochę lżej teraz grało. Naprawdę, jeden z najważniejszych meczów w tym sezonie.
2
@Pedri16Future Spokojnie, jesteśmy liderami mając jeden zaległy mecz. Póki co wszystko wskazuje na mistrzostwo, ale spokojnie - wszystko w naszych nogach.
1
Jeszcze w sumie najlepsze jest to, że w bezpośrednich starciach z Atleti wyszliśmy na + jedną bramką :D
30
Po pierwszej połowie mówiłem, że w tym sezonie w żadnym momencie nie można skreślać drużyny Flicka. Po 2:0 jednak sam miałem wrażenie, że tutaj już nic się nie wydarzy i że w końcu zdarzył się po prostu słabszy mecz, którego nie wygramy.
A tutaj Barcelona mnie i wielu innym znowu pokazała jak jest wielka. NIGDY nie możemy skreślać tej drużyny - kolejna nauka.
Dziękuję Barcelono za piękne chwile i przepraszam za minutę zwątpienia!
4
Hahaha, co to jest za przepiękna drużyna
1
No i w końcu szczęście nam dopisało! Ale się wydarłem :v
0
Nie ma spalonego! Ależ pięknie walczymy!
1
Żeby tylko tam spalonego nie było
0
No cóż, w końcu musiał się zdarzyć taki mecz. Trudno, po przerwie walczymy dalej i tyle.
Btw żenujący błąd sędziego z tą ręką...
2
Bardzo dobrze weszliśmy w tą drugą połowę. Oby skuteczność również była znacznie lepsza.
7
Barcelona w tym sezonie nauczyła mnie, żeby zdecydowanie jej nie skreślać nawet gdy wynik premiuje przeciwnika. Jednak jeśli tutaj uda się ugrać remis, to będę mega zadowolony. Atletico to potwornie niewygodna drużyna przez swoją dyscyplinę i cwaniactwo.