0

@Keson Zdecydowanie się zgadzam, że za mało mówi się o Pedrim. Jednak niestety jego medialność jest mniejsza niż wielu innych zawodników co w takich plebiscytach popularności jest ważne. W każdym razie uważam, że właśnie od nas - m.in. kibiców powinno zależeć na tym by Pedriego jak najmocniej chwalić etc., bo to zdecydowanie najlepszy technicznie i artystycznie piłkarz jakiego w życiu na żywo widziałem (Messiego, Xaviego i Iniesty niestety mi się nie udało).

0

@4drian0 W sumie to nie jest niemożliwe - Kane'a się pomija, a może zaskoczyć tak jak i Bayern.

0

@4drian0 Salaha na drugim bym już nie umieszczał, niestety odpadnięcie w 1/8 już pogrzebało jego szanse na TOP 3 IMO.

Jak dla mnie na razie to wygląda tak:
1. Raphinia
2. Mbappe
3. Yamal (Pedro ma zbyt małą medialność, niestety)
4. Dembele
5. Salah

16

@VeB 1899 Jedno wielkie NIE dla powrotu Neymara tutaj.

1

@Bocheno1 Jak tam z @agaFCB?

6

@gumaz Chyba masz konkurencje, ale lecisz z tym całym Pedrim na mięciutko, jest Twoja

15

@Luciano99 Zwrot 100 zł od Ciebie

1

17

@Kessie @Luciano99 ja nie żartuje

1

@July_6_BcN Choć mówiły kocham to ja też mówiłem

1

@FcPortoFan1999 Ogólnie nie polecam.

xD

PS. Chociaż zamek mamy całkiem zajebisty.

1

@FcPortoFan1999 Byłeś kiedyś?

2

@PatrychoO Zgłoszone.

1

@Lionel_Messi10 Bardzo możliwe - i tak mam robotę w nocy, bo jutro chcę mieć luźniejszy dzień, więc pewnie odpalę na drugim monitorze :)

27

Ja nie proszę o dużo - finał Ligi Konferencji pomiędzy dwoma polskimi zespołami oraz finał Ligi Mistrzów z dwoma polskimi zawodnikami, a ten cały sezon będziemy wspominać w tym kraju jak Orły Górskiego.

2

@July_6_BcN Czekam z niecierpliwością.

1

@July_6_BcN O, czuję, że miałabyś sporo fajny historii do opowiedzenia...

3

@Ghostface 90-100% jestem zadowolony z tego czym się zajmuję.

1

Komentarz usunięty

2

@blakkudium Ja wciąż jestem zwolennikiem jego sprowadzenia.

3

@blakkudium Ładnie porobił

4

@KonopaaEagle "Serio ktoś myśli że tak zaawansowana gra jak GTA VI powstanie i wyjdzie tak szybko?"

Mordo, ale oni robią to od ok. 10 lat - dokładnie w 2014 roku zaczęli od preprodukcji, a pełen development ruszył po premierze RDR2, czyli w 2018 roku mając parę tysięcy developerów na pokładzie, a więc 7 lat temu.

0

@bartekvisca Właśnie chyba to było jakieś pół roku przed premierą, ale pewien nie jestem.

2

@Popitek12 Zatem Liga Europy jest jak Cristiano Ronaldo w Arabii.

3

@bartekvisca Obstawiam drugi trailer kwiecień/maj z datą premiery, miesiąc/dwa miesiące później cover art, jakieś screenshoty, wrzesień trzeci trailer związany z postaciami i możliwością preorderów, październik czwarty gameplay trailer, a świat zaczną zalewać różne billboardy i reklamy związane z GTA VI, listopad premiera.

Oczywiście uja wiem, ale zobaczymy ile z tego się potwierdzi, jeśli cokolwiek :P

0

@Sulimo "Staram sie tematu unikac ale jak widze takie fikołki to ciężko nie zwrócic na to uwagi."

Doskonale to rozumiem...

0

Komentarz usunięty

2

@NeroTFP1 Hahahaha, coś pięknego :D

7

@Rastafarnianin Sławek mówił na żarty, poza tym to wyrwane z kontekstu było.

12

@norbi77 Oni są naprawdę niesamowicie bezczelni. Wow.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?