macio_944
Dołączył/a: styczeń 2024
Będzin
43 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
19
@Kapitan hawk @wpwelement już swoje wpisy zaczyna usuwać z nudów
0
@wpwelement Chrome pokazuje, że to prawdopodobnie jest w tej samej opcji co ogólne pliki cookie. W każdym razie pokombinuje jeszcze jak będę mieć czas. Póki co wszystko hula na Mozilli. Dzięki bardzo za protip!
0
Pamiętam ten mecz i pamiętam, że oglądałem Sport po Wiadomościach na TVP i tam się zachwycali jeszcze dość nieznanym Messim i mówili, że rośnie wielka gwiazda. Reszta jest cudowną historią :)
twitter.com/eurofootcom/status/1898990956906692842
0
Po wyczyszczeniu ciasteczek wciąż La Rambla nie działa na desktopie/komputerach. Po kliknięciu przenosi na stronę główną.
EDIT: Działa na innej przeglądarce ¯\_(ツ)_/¯
0
@Muszynianka A tak na serio to:
https://www.fcbarca.com/124768-hansi-flick-czy-raphinha-jest-kandydatem-do-zlotej-pilki-oczywiscie,dyskusja-15401831.html#comment-15401831
(pierwszy komentarz na samej górze)
24
@Muszynianka Działa, tylko trzeba wykupić konto premium. Na priv podam numer konta i kwotę.
4
Warning: current() expects parameter 1 to be array, boolean given in /home/www/clients/client1/web1/web/_Main/Production/Template/_Common/Partials/Mamut/_Default.Template.php on line 104
Widzę, że @Kessie już się bierze za jumanie stron internetowych, @Luciano99 weź mu zapłać w końcu chociaż 2 zł...
3
@urbipl Znowu nie mogę uwierzyć, że Wy bronicie skrajnej prawicy Amerykańskiej, a nie sprawy Polskiej. Przerażające i smutne. Fanatyzm to naprawdę straszna i niezwykle wstydliwa rzecz. Bez odbioru.
5
@urbipl No ale po co Musk napisał "Be quiet, small man" w sposób niezwykle emocjonalny i nieprofesjonalny jak Sikorski użył zupełnie innego języka i kultury?
0
@jacobFCB No nie wiem, jak dla mnie i to i to jest ingerencją w coś w co nie powinno się ingerować. Różnica polega na tym, że na słowach Muska się jak na razie skończyło przez oczywiste sprawy związane z innym krajem - w Rumunii jest to oczywiście bardziej bezpośrednie, więc się udało. Ale zamysł, koncept i pomysł jest ten sam.
8
@michal26 Czyli przyznałeś, że słowa Muska są skandaliczne i obrzydliwe. I właśnie tylko o to mi chodziło, inne kwestie w tym względzie pomijam, tutaj chodzi tylko o wypowiedź, bo oczywistym jest, że USA może sobie pozwolić na nieporównywalnie więcej. Ale właśnie teraz, patrząc z pozycji hegemona widać jak bardzo obrzydliwe są to postacie.
6
@jacobFCB Śmiesznie wygląda ten wpis Muska, który otwarcie pisał, że szuka sposobów na obalenie premiera Wielkiej Brytanii. Najwyższy level hipokryzji.
27
Dopiero teraz nadrabiam, jakim trzeba być sk****em żeby takie coś napisać. Musk i Trump mają ego większe niż obwód w pasie @jowita, a to jest historyczne osiągnięcie. Obrzydliwi, śmieszni i memiczni ludzie.
twitter.com/thepolandnews_/status/1898797763652968614
1
@FcPortoFan1999 Tzw. piłkarskie szachy, mecz dla koneserów.
0
@goldensun Próbowałem to zrobić na swoim i zupełnie nie mam takiego efektu - fotografuje tak jak być powinno.
4
Masakra, nawet nie chce sobie wyobrażać jak to musiało i musi być szokujące dla wszystkich, rodziny, sztabu, czy piłkarzy. Bardzo nagła śmierć. Bardzo smutne i tyle...
"SER reporting that he was fine, preparing and getting ready for the match today — however, he passed away in the club hotel this afternoon."
twitter.com/ReshadFCB/status/1898462212617896325
2
@PizzerMan Dobrze, że sobie jakoś z tym radzisz. Klasycznie życzę by było jak najlepiej :)
0
@PizzerMan Na spokojnie i rodzinnie. Jak zdrówko?
2
@Batys A to przepraszam, czasem ciężko jest na La Bambie to wyczuc... :P
8
@D10SLEO Do dziś nie wiem co skłoniło Tuska i ogólnie KO do podjęcia decyzji o Trzaskowskim kandydującym na prezydenta mając obok Sikorskiego i patrząc na to jak ten kraj jest podzielony nie tylko politycznie, ale też światopoglądowo. Sikorski zmiażdżyłby Nawrockiego, Mentzena i kogokolwiek innego. On trochę łączy te dwa światy. A tak - Trzaskowski ma sporą przewagę, ale uj wie co się stanie w drugiej turze, mimo że jest oczywistym faworytem.
PS. Abstrahując od powyższego materiału ofc, bo szkoda to komentować, kwestie kłamstw czy manipulacji za bardzo się nie różnią w ujęciu partii.
1
@Encore Wzajemnie!
1
@zuang1995 Polecam, warto :)
6
@July_6_BcN @agaFCB @clyde @jowita @domalki1 @Sysia11 i wszystkim innym - wszystkiego co najlepsze!
2
@YeastMoss Odpowiedziałem wyżej - może tak być, ale już na zoomie ten księżyc wyglądał nieźle.
2
@Batys
1. To nie iPhone.
2. Dwie generacje starszy.
3. Są droższe modele.
Na pewno chciałem się pochwalić telefonem :v
6
@PatrychoO Śliczne!
10
@KrwawiaceoczyVEB Nie wiem, ale możesz podać dane do logowania to Ci sprawdzę u siebie
7
@ProMILs Może masz rację. Tak czy siak - efekt jest zajebisty i to najważniejsze, że dziś płacisz parę tysięcy i przez parę lat masz możliwość robienia takich zdjęć, nawet jeśli AI w takich sytuacjach znacznie to podbija.
@barcelonaLM Słuchaj no k***a!
https://zapodaj.net/plik-zCEzq5CgYZ
7
@xvcWinterSoldier Dlatego każdemu kto jeszcze stoi przed wyborem, albo chce coś zmienić w swoim życiu powtarzam: szukajcie pracy, która będzie Wam przede wszystkim sprawiać frajdę i radość. Hajs na drugim miejscu. Dobra praca, to praca którą lubisz.
"Wasza praca wypełni dużą część waszego życia i jedynym sposobem, aby być naprawdę usatysfakcjonowanym, jest robienie czegoś, w co wierzycie, że jest czymś wielkim. Jedynym sposobem na robienie wielkich rzeczy jest robienie czegoś, co się kocha. Jeśli jeszcze tego nie znaleźliście – szukajcie dalej. Nie idźcie na kompromisy. Jak w wielu przypadkach, serce powie wam, kiedy to znajdziecie. Jak w każdym dobrym związku, będzie coraz lepiej wraz z mijającymi latami. Więc szukajcie, aż znajdziecie. Nie idźcie na kompromisy" - Steve Jobs
4
@PatrychoO Niby tak, ale nie do końca - na maksymalnym zoomie po stabilizacji widać już nieźle było księżyć, plamy i trochę struktury, więc optyka to złapała. Po zrobieniu zdjęcia AI wypłaszczyło, dodało szczegóły, poprawiło ziarnistość etc. W sumie możesz sam spróbować, ale wydaje mi się, że na maksymalnym zoomie po stabilizacji to już wyglądało w miarę ok jak na maksymalny zoom - widać było plamy na księżycu etc., a nie jasną plamę i tyle. Co ciekawe na zoomie mniejszym wyglądało to gorzej.