macio_944
Dołączył/a: styczeń 2024
Będzin
43 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Aragorn33 W sumie to nie ma sensu... też w sumie bez sensu, że odpisałem. Z fanatykami, skrajnie zaślepionymi i ograniczonymi osobami nie ma co dłużej prowadzić jakiejkolwiek dyskusji.
Dlatego też zakończę to kolejną ciekawostką o chomikach:
Chomiki posiadają charakterystyczne worki policzkowe, które znajdują się tuż przy obu stronach warg. Potrafią się one tak rozciągać, że po napełnieniu przekraczają podwojony obwód głowy. Dzięki temu gryzonie te mogą żerować z dala od ich norki i przenosić zapasy na znaczne odległości. Są one rozszerzeniem otworu gębowego chomików. Połączone są z gardłem, ale w tylnej części odgrodzone są od niego cienką błoną. Worki policzkowe opróżniane są przez pocieranie ich przednimi kończynami.
PS. Akurat @michal26 (nie wiem dlaczego nie mogę oznaczyć) jest jednym z bardzo niewielu, których naprawdę szanuję i cenię z tego całego towarzystwa.
4
@maciar Wybitnie idiotyczny komentarz nie mający totalnie związku z dyskusją, a jedynie bezpośrednio atakujący krytykujących Mentzena. To jest niesamowite, że na La Bambie wszystko przechodzi: krytyka i obrażanie każdej partii politycznej, lub światopoglądu liberalno-lewicowego, ale jak tylko się dokładnie to samo robi w stosunku do Konfederacji i tym podobnych spraw, to już "to nie dobra je, nie można tak, mamoooo!!11" i zlatuje się stado posługujące się niezwykłym wyparciem i jak najbardziej skrajnym bronieniem danej jednostki, lub ugrupowania.
Obrzydliwe.
5
Dobra, czas zrobić i op****ić jajecznice.
19
Coś pięknego. To jak się Mentzen zagotował pod koniec mówi bardzo dużo.
0
@Bocheno1 Musiałbym poczekać na następny miesiąc by Wam z wypłaty zabrać
14
Z takim fartem jaki ma Real Madryt mógłbym na spokojnie wejść do zakładu @Luciano99, za****ać mu portfel, wyjąć całą jego kasę w postaci 2,21 zł i jeszcze opierdzielić jeden z obiadów @jowita
2
@tomek8756 Jestem za, że badań wynika, że przy mniejszej ilości h jesteśmy po prostu bardziej produktywni, ale dużo branz będzie musiało totalnie zmienić swoją systematykę pracy (co moze byc problematyczne i zajac b. duzo czasu).
0
@Keson Zdecydowanie się zgadzam, że za mało mówi się o Pedrim. Jednak niestety jego medialność jest mniejsza niż wielu innych zawodników co w takich plebiscytach popularności jest ważne. W każdym razie uważam, że właśnie od nas - m.in. kibiców powinno zależeć na tym by Pedriego jak najmocniej chwalić etc., bo to zdecydowanie najlepszy technicznie i artystycznie piłkarz jakiego w życiu na żywo widziałem (Messiego, Xaviego i Iniesty niestety mi się nie udało).
0
@4drian0 W sumie to nie jest niemożliwe - Kane'a się pomija, a może zaskoczyć tak jak i Bayern.
0
@4drian0 Salaha na drugim bym już nie umieszczał, niestety odpadnięcie w 1/8 już pogrzebało jego szanse na TOP 3 IMO.
Jak dla mnie na razie to wygląda tak:
1. Raphinia
2. Mbappe
3. Yamal (Pedro ma zbyt małą medialność, niestety)
4. Dembele
5. Salah
16
@VeB 1899 Jedno wielkie NIE dla powrotu Neymara tutaj.
1
@Bocheno1 Jak tam z @agaFCB?
6
@gumaz Chyba masz konkurencje, ale lecisz z tym całym Pedrim na mięciutko, jest Twoja
15
@Luciano99 Zwrot 100 zł od Ciebie
1
@KamQiX @JimMorrisonFCB
17
@Kessie @Luciano99 ja nie żartuje
1
@July_6_BcN Choć mówiły kocham to ja też mówiłem
1
@FcPortoFan1999 Ogólnie nie polecam.
xD
PS. Chociaż zamek mamy całkiem zajebisty.
1
@FcPortoFan1999 Byłeś kiedyś?
2
@PatrychoO Zgłoszone.
1
@Lionel_Messi10 Bardzo możliwe - i tak mam robotę w nocy, bo jutro chcę mieć luźniejszy dzień, więc pewnie odpalę na drugim monitorze :)
27
Ja nie proszę o dużo - finał Ligi Konferencji pomiędzy dwoma polskimi zespołami oraz finał Ligi Mistrzów z dwoma polskimi zawodnikami, a ten cały sezon będziemy wspominać w tym kraju jak Orły Górskiego.
2
@July_6_BcN Czekam z niecierpliwością.
1
@July_6_BcN O, czuję, że miałabyś sporo fajny historii do opowiedzenia...
3
@Ghostface 90-100% jestem zadowolony z tego czym się zajmuję.
1
Komentarz usunięty
2
@blakkudium Ja wciąż jestem zwolennikiem jego sprowadzenia.
3
@blakkudium Ładnie porobił
4
@KonopaaEagle "Serio ktoś myśli że tak zaawansowana gra jak GTA VI powstanie i wyjdzie tak szybko?"
Mordo, ale oni robią to od ok. 10 lat - dokładnie w 2014 roku zaczęli od preprodukcji, a pełen development ruszył po premierze RDR2, czyli w 2018 roku mając parę tysięcy developerów na pokładzie, a więc 7 lat temu.
0
@bartekvisca Właśnie chyba to było jakieś pół roku przed premierą, ale pewien nie jestem.