7

@Kapitan hawk To, że desygnował do wykonania karnego to bardzo spoko - zgoda. Ale to, że trzymał go 120 minut, gdzie Yamal ewidentnie oddychał rękawami i nawet nie miał siły celebrować bramek to jest totalne przegięcie. Liczę, że z Osasuną będzie na ławce i oby nie musiał wchodzić.

0

@Hosh Chciałbym mieć w życiu tyle nadziei co Ty.

6

Yamal nie ma już siły, przecież to widać było chwilę temu przy celebracji... zero zaskoczenia, ale oczywiście trzeba żyłować 17-latka do granic możliwości. Kretynizm w najczystszej postaci.

2

@mekston Poza tym strzelał z kontuzjom i jest skszydłowym

11

Yamal po meczu:
"Przepraszamy naszych kibiców, ale nie boimy się Probierzówki oraz nowego dopingu na Stadionie Narodowym w Warszawie. Pojedziemy tam po zwycięstwo."

0

@Traba727 Prawdopodobnie dlatego, że tam za bramkarzem jeszcze był zawodnik/zawodnicy Hiszpanii, więc była asekuracja.

0

Karny dla Holandii :v
Czyli może będzie szansa na Yamala vs. Probierzówka! Go go Niderlandy!

1

@Gibbon_FCB Zdecydowanie Yamal ława (wejście w razie potrzeby w drugiej połowie), De Jong ława - za niego Eric Garcia, Olmo ława, Pedri w sumie może zagrać, bo nieco więcej odpoczął.

11

I cyk, De La Fuente teraz będzie piłować Yamala przy każdej okazji maksymalną liczbę minut. Yamal, nie przemyślałeś tego synek :v

7

Grajcie 17-latkiem 120 minut w meczu towarzyskim, Yamal wytrzyma

4

Z Osasuną to takie 1:0 po golu końcówką płetwy Rekina w 95 minucie przy beznadziejnej grze bez polotu a'la Real Madryt to wyjątkowo biorę w ciemno.

2

Chyba se kanapki zrobię na te dogrywki.

4

Trzy dogrywki w Pucharze Tymbarku. A potem szwagry z FIFA i UEFA będą główkować dlaczego jest tyle kontuzji i co te pazie gadają o jakimś zmęczeniu...

14

Z jednej strony fajnie jakby Hiszpanie wygrali, uwielbiam tę reprezentację, z drugiej taką Hiszpanię to bym zobaczył na Narodowym z Yamalem, Pedrim, Olmo i co najważniejsze z Ferranem Torresem. Aż nawet bilet bym kupił, niby na Probierzówkę!

0

@FcPortoFan1999 Ja p****e...

4

Jasne, grajcie dogrywkę, szczególnie Yamal, świetny pomysł...
PS. Chyba, że są karne, wtedy w sumie git :)

0

@barcelonaLM Liczę, że będzie on z karnego.

66

@VegetaPolska A tyle razy Ci mówiliśmy, nie zaczynaj rozmowy od słów "jestem kibicem Realu Madryt"...

2

@Kessie uniseks, unisex «styl ubierania się, czesania, norma zachowań seksualnych itp. jednakowe dla kobiet i mężczyzn»

@popitek12 nie ma za co

7

Widzę, że sędziowanie w Hiszpanii jest unisex. Już nawet @Kessie by lepiej zarządził tą sytuacją. To jest dramat k***a...


3

@esem91 Plotki mówią, że archeolodzy zaskoczeni tym odkryciem w końcu odnajdą resztki godności osób kibicującym Realowi Madryt.

4

@Laporta ale założę się, że Juliana Alveraza to do nas nie ściągniesz

( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@Ballack10 Hej!
Był to powszechny problem jakiś czas temu po perturbacjach związanych z problemami działania fcbarca.com.

Rozwiązaniem na to jest usunięcie ciasteczek oraz obrazów podręcznych i powinno być git ;)
https://zapodaj.net/plik-cgIzNcZguz

https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15419000#comment-15419004

8

@Kgorecki2500 Gdzie wady?
Aaa, sorki, myślałem, że to opis pracy na zakładzie u Lucka.

6

Ale mnie to żenuje... p****e, idę na spacer.

3

@Luciano99 Barcelona otrzymała pozwolenie na pracę 24h nad nowym Camp Nou. Założę się, że nie wprowadzisz takiej systematyki pracy u siebie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

6

Dobra, dajcie mi już ten chory termin meczu z Osasuną...

1

Na uj my tak lubimy szybko tracić piłkę. Zamiast spokojnie rozegrać krótkimi podaniami i powoli, cierpliwie i spokojnie zbliżać się do pola karnego przeciwnika, to często po paru podaniach jest brak cierpliwości, panika i laga do przodu. Jakie to jest irytujące jak się człowiek naogląda nawet znacznie słabszych drużyn w ataku pozycyjnym, nie mówiąc już o takiej Barcelonie.

Najgorsze, że takie coś jest w sumie trochę niezależne od trenera, bo ciężko mi jest wskazać Polską reprezentację poza Nawałką, gdzie próbowaliśmy grać pozycyjnie i dominować.

6

- Marsz, masz Dąbrowski
- Kto to był ten Dąbrowski, pamiętasz z historii?
- Nie wiem... wynalazca jakiś?

1

@Nazio_87 Gumy tak średnio własnie działają IMO.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?