3

Atletico to wielcy cwaniacy, tutaj może być jeszcze gorąco przez właśnie chaos. Dlatego tylko i aż jedynym minusem jest to, że tutaj powinniśmy mieć już 2-3:0, bo gramy ogólnie świetnie.

Oby to się nie odwróciło przeciwko nam, ale aż jestem zaskoczony jak ogarnęliśmy Atletico w tej pierwszej połowie. Oby tak dalej.

3

Jestem w totalnym szoku jak dobrze dzisiaj wygląda hiszpański (!) sędzia. Tutaj coś się odpierdzieli jeszcze, nie wierzę w tak dobre sędziowanie do końca.

0

No dzieciaki, to musi być 0:2, a w zasadzie już powinno być 0:3...

1

Pięknie, absolutnie zasłużyliśmy na to. Teraz nie dać sobie tego odebrać, a najlepiej iść za ciosem!

2

Znowu mam poczucie, że powinniśmy spokojnie już tutaj prowadzić 1/2:0

0

Aj jaka szkoda, ależ śliczna to była akcja

2

VAMOOOOOOOOOOOOOOS!

1

@Messibestplayerintheworld Możliwe, ale dziwi mnie to, że w takim meczu z takim rywalem, niż z Betisem. Tak czy siak cała ufność we Flicku ;)

0

Ciekawe, czy absencja Lewandowskiego jest spowodowana jakimś drobnym urazem, czy jest to jasny sygnał, że oczywiście walczymy o wszystkie trofea, ale priorytetem jest zdecydowanie La Liga i LM niż CdR i Lewy ma być gotowy na ligę. Podobnie odbieram wystawienie Fermina względem Gaviego.

Bardzo ciekawy skład, obyśmy to ogarnęli.

6

No trochę piłkarski stresik jest przed tym meczem, ale również bardzo duża ekscytacja. Będzie to bardzo trudne spotkanie, ale kto jak nie przepiękna Barcelona Flicka ma ogarnąć ten awans na Metropolitano!

1

@Zoker Mały, ale wariat.

3

@Encore Dlatego napisałem "potencjalny mecz".

22

Ale szczerze mówiąc mam sporą satysfakcję widząc dużo komentarzy ze strony kibiców Realu, którzy bardzo obawiają się potencjalnego meczu z nami w finale :)

Oczywiście nie wierzę w kolejne tak kompromitujące lanie jak ostatnie 2 mecze z nimi i uważam, że ten potencjalny mecz będzie dużo bardziej wyrównany, ale jest to jednak znamienne jak dużo kibiców Realu obawia się Barcelony Flicka. Piękne i obyśmy to po prostu potwierdzili na boisku gdy przyjdzie czas.

2

@MeMyselfAndI Oho, chyba trafiło w czuły punkt. Jakby wyglądało tracenie goli przez Real jakby grał Carvajal i Militao? No nie wiem, podejrzewam, że podobnie, bo lata lecą, a Real potrafi tracić wciąż bramki, które później musi odrabiać. Nieprzypadkowo mówi się o mentalu Realu w pozytywnym tego słowa znaczeniu (charakter) jak i negatywnym (bardzo często musieli odrabiać różne straty).

5

@Mixtape Dla mnie jakiekolwiek trofeum Realu w tym sezonie to będzie ogromna niesprawiedliwość piłkarska. Ale cóż, taka bywa piłka - nie zawsze wygrywa ten, który jest najlepszy.

39

Czyli podsumujmy Real Madryt:
- trafienie na najsłabsze City od 5/6 lat
- przejście Atletico Madryt po sytuacji przy wykonywaniu karnego, która dzieje się raz na kilkadziesiąt lat
- przejście Celty Vigo po tragicznych pomyłkach sędziego na Twoją korzyść
- przejście słabego w tym sezonie Realu Sociedad po dogrywce u siebie i straceniu 4 bramek
- przejście Leganes po golu w ostatnich minutach
- ćwierćfinałowy mecz z Arsenalem, który będzie mieć przetrzebiony skład przez kontuzje
- Courtois broniący mnóstwo piłek nie do wyjęcia dla przeciętnego bramkarza
- wciąż w grze o 3 trofea mimo olbrzymiej krytyki Twojej gry z już każdej możliwej strony i tylko 3 pkt. do lidera, który wlepił Ci 9 bramek w dwóch meczach

Real Madryt 24/25

I nie zdziwcie się jeśli po przejściu Arsenalu PSG nagle straci formę lub/i również zaczną im wypadać różni zawodnicy. Chyba tylko my możemy w pełni przeciwstawić się szczęściu Realu.

2

@martiniloca Ale proszę nie lekceważyć tak świetnego przeciwnika jak Atletico!

7

Zero zaskoczenia. Ale nawet ja nie spodziewałem się, że tutaj Real będzie miał aż takie problemy. Bardzo cieszy ta dogrywka :)

3

@FabianekMrozek Akurat ostatnio jak Real przeszedł dalej po podobnym meczu, to na szczęście był mocno krytykowany, więc IMO tutaj też będzie podobnie. Real gra tak, że po prostu nie da się tego bronić.

3

@Sulimo Zdrówka i polecam nauczyć się nabrać dystansu do wielu spraw w życiu. Człek będzie zdrowszy, yo!

5

Ogólnie to jest niesamowite jakim bałaganem taktyczno-piłkarskim jest Real Madryt w tym sezonie. Oczywiście nie pamiętam kiedy ostatnim razem autentycznie się ich obawiałem, czy podziwiałem, ale w poprzednich latach przynajmniej byli solidni np. w obronie. W tym sezonie nic totalnie nie działa, albo działa tylko i wyłącznie na trytytkach.

Równie niesamowite jest to, że oni wciąż są w grze o 3 trofea. Kwestia szczęścia, niestety też często sędziów i indywidualności, którzy jakoś to ciągną. Ale na najlepsze kluby w Europie w tym sezonie to zdecydowanie nie wystarczyło (Barcelona, Liverpool etc.). I oby futbol był po prostu sprawiedliwy w tym sezonie.

0

Spokojnie, zaraz pewnie będzie 4:4 :D
Ale nawet jak Madryt ma awansować, to życzę im żeby po dogrywce lub karnych. Dodatkowe minuty w nogach.

2

A co tutaj takie humory jakby Real Madryt dostawał w d*pę od Realu Sociedad i był blisko odpadnięcia z Pucharu Króla?

PS. Ofc wciąż nie dam się nabrać... ale beka w uj i tak :)

7

Real Madryt wygląda jakby wyszedł z zakładu @Luciano99 po przeglądzie od @Kessie

2

@Encore Co Ty mi tutaj...

0

Ale mi to siadło ostatnio. Jungle, wpadające w breakcore, trochę ambientu w tle.



@DragonxNF

24

Prezentacja @Luciano99 na zaliczenie podstawówki, olej na płótnie:
https://zapodaj.net/plik-wx1RhNDma7

2

@FcPortoFan1999 Przecież oglądasz "Ekstraklasę"...

8

28

@Comentateiro Dziesiątą w historii.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?