macio_944
Dołączył/a: styczeń 2024
Będzin
43 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Yoohoo *z sezonu 22/23
2
1. Brak odpowiedniej koncentracji i motywacji co przekłada się na mnóstwo niedokładności i znacznie spowolnioną reakcje.
2. Przemęczenie terminarzem.
3. Cwaniacki i bardzo niewygodny rywal.
Moim zdaniem to są główne czynniki tak słabej dyspozycji. Suszarka w szatni od Flicka, prawdopodobne zmiany (bardzo słaby dziś Fermin) i powinniśmy to przepchnąć mimo ciężarów. Ale ewidentnie zawodnicy chcieliby by ten mecz wygrał się sam co jest potężnym błędem i bardzo irytuje. Oby druga połowa była nieporównywalnie lepsza.
1
Nie piszcie, że od razu kontuzja - możliwe, że zszedł ze względu na ostrożność lub nie pogłębienie możliwego urazu. Najważniejsze, by Balde był gotowy na np. półfinały i finał z Realem, nawet jakbyśmy dzisiaj stracili punkty.
11
Niesamowicie są nieskoncentrowani w tej pierwszej połowie. Będzie suszarka w szatni od Flicka i to gruba.
0
W końcu jakaś niezła akcja, oby się rozkręcili, bo ewidentnie gdzieś motywacja jest niestety na zupełnie innym poziomie niż w meczu z Borussią
2
Ciekawe czy w razie problemów nam też pomoże sędzia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
4
IMO widać, że tutaj bardziej ekonomicznie chcemy to ogarnąć, ale nie wiem czy to niestety się nie obróci przeciwko nam. Oby koniec końców się udało. Przycisnąć bardziej, a później kontrolować.
Szczęsny TOP.
5
Lewy jaka siata
2
@Starrk A nie takie pizdryki ze sklepu!
8
Niby ogórki, a dziś powinna być mizeria. Lecimy z nimi na mięciutko!
5
@fart A w sumie szkoda, bo jako wyborca Trzaskowskiego z braku sensowniejszego światopoglądowo-politycznego wyboru niesamowicie mnie żenuje to co robi i jak stał się śliski. Może jakby miał realną konkurencję to trochę lepiej ogarniałby tę kampanię etc.
Ogólnie pogoń za prezydenturą w Polsce niczym paraolimpiada. Każdy kandydat jest żałosny, śmieszny i memiczny, dlatego nie dziwie się, że ludzie niepoważnie podchodzą do wyboru prezydenta w tym kraju.
PS. Chociaż porównanie z paraolimiadą nie na miejscu, bo tam ludzie przeciw ograniczeniom walczą i osiągają świetne rezultaty za co pełen szacunek.
2
@ferdas_rawa Tak, ale nic nie wykazało. W każdym razie dzięki za protip - krew będę robić niedługo.
2
@clyde Powodzenia, będę trzymać kciuki by wszystko wyszło dobrze!
1
@michal2007 Grubo... powodzenia i oby było wszystko git!
@NeroTFP1 Dzięki bardzo za polecajkę!
1
@buglikos Właśnie dlatego. Po prostu dla większego komfortu.
1
@NeroTFP1 Właśnie odnośnie kolonoskopii to dostałem protip, że jak będę robić to żeby dopłacić jakieś niewielkie pieniądze (50-100 zł) do środka przeczyszczającego, którego jest mniej, jest smakowy i działa tak samo. Ale nie sprawdzałem jeszcze tego praktycznie, jak będę to ogarniać to napiszę jak to wygląda dokładnie - dla potomnych :)
1
@Safrani Kolonoskopię będę mieć gdzieś w czerwcu - prawdopodobnie też prywatnie, ale jeszcze pokombinuję z NFZ. Na razie to muszę trochę odsapnąć od tych wszystkich lekarzy etc.
1
@Eto'o9 R10 Rozumiem, dlatego też zdecydowałem się na uśpienie. Współczuję, ale wrzody są jak najbardziej do ogarnięcia, więc na spokojnie dasz radę, powodzenia i zdrówka!
46
Wiem, że nikogo, ale chciałem się podzielić całkiem pozytywną informacją :)
Przez ostatni czas mocno się martwiłem o swoje zdrowie, bo miałem trochę niepokojących objawów wynikających z układu pokarmowego, dlatego zapisałem się prywatnie na gastroskopię w znieczuleniu ogólnym (uśpienie na kilkanaście minut). Niedawno wróciłem po badaniu, gdzie mocno się martwiłem o wynik i o przebieg badania, na szczęście poza refluksem nic za bardzo tam nie wyszło, a klasycznie miałem wizje jakiegoś nowotworu, czy czegoś poważnego.
A samo badanie przebiegło bardzo swobodnie - odcięło mnie w kilkanaście sekund i obudziłem się zaraz po badaniu, gdzie podczas gastroskopii nie czułem nic. Piszę to też po to by uspokoić tych, którzy mają mieć podobne badanie, bo osobiście mega się stresowałem przez ostatni czas. Na szczęście nie taki wilk straszny jak go malują :)
@dmcteam koszt takiego badania to razem 1110 zł z dwoma wycinkami do analizy. Zapisałem się pod koniec marca i dziś miałem termin, więc stosunkowo szybko. Niestety na NFZ terminy były bardzo odległe, więc polecam prywatnie jak ktoś może i jak komuś zależy na terminie. Badanie robiłem w placówce Gastromed :)
38
Najgorzej :/
3
Messi sztos brameczka, teraz już prawilnie, z akcji :)
4
Widzę, że mijają miesiące, a obrona Interu Miami nadal tak samo słaba :v
Dawno nie oglądałem ich meczu, ale tak jak zapamiętałem sprzed pół roku tak wydaje się być nadal.
PS. Fajnie wygląda LAFC w ataku pozycyjnym.
3
LAFC grubo przycisnęło, Inter Miami nie wiedziało co się dzieje i mamy 0:1. Btw świetnie rozgrywali atak pozycyjny z 2 minuty temu.
10
@blakkudium Piękne studio!
2
Świetnie Lewy powalczył, brawo!
5
Świetne podanie Yamala wcześniej, a Lewy wielokrotnie słusznie krytykowany ma 2 bramki. Piękna jest ta drużyna.
1
Lewy co w Yamala się zabawił
0
W końcu ta współpraca przebiegła tak jak powinna :)
4
Ojoj, ale ślicznie pograli, brawo!
3
Mieliśmy dużo szczęścia, że tutaj nie ma 1:1, ale znowu trochę to się wzięło z tego, że Lewandowski przegrał pojedynek i za bardzo nie powalczył, był za wolny. Niesamowite jak on wygląda słabo ostatnio... Nawet Flick przed chwilą się wk****ił.