macio_944
Dołączył/a: styczeń 2024
Będzin
43 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
12
„Dla nas sezon zaczyna się teraz” - Carlo Ancelotti, 12.02.2025
Sezon Realu Madryt prawdopodobnie potrwał 2-3 miesiące :v
58
Co prychłem :D
0
@kuz Mam nadzieje, że nie przyjmiemy zaproszenia :D
Choć czytałem, że podobno jednak nie będzie zapro.
3
@dominox1998 Z rasizmem.
5
Teraz trzeba ich dobić - konsekwentnie w lidze i zagrać kolejne wielkie 90 minut w finale CdR. Przypominam, że oni mają jeszcze Klubowe Mistrzostwa Świata, więc Ci piłkarze w przyszłym sezonie też mogą odczuwać ten turniej.
7
Jakby Real chciał to by wygrał, ale im się nie chciało. Poza tym oni szykują się na Ligę Mistrzów, to są rozgrywki, które zawsze ich napędzają. A nie, czekaj...
3
Real Madryt przed sezonem: Mbappe, zwycięzcy LM i La Ligi w poprzednim, na papierze świetna kadra, najbogatszy klub na świecie, pozorny wzór do naśladowania.
Barcelona przed sezonem: bankrut, który ma kadrę jeszcze słabszą niż sezon temu, problemy z rejestracjami, nowy trener.
Real Madryt w trakcie sezonu w kwietniu: 2 miejsce w La Lidze, przegrana w dwumeczu 5:1 z Arsenalem, dwukrotne upokorzenie przez Barcelonę 9:2, przegrany Superpuchar, niemożliwe ślizganie się w wielu meczach.
Barcelona w trakcie sezonu w kwietniu: lider La Liga, dwukrotne upokorzenie Realu 9:2, zwycięzca Superpucharu, w wielu meczach cudowny styl gry, który zachwyca cały świat.
Nie powiem, nie wierzyłem w taki scenariusz przed sezonem, nie wierzyłem w Arsenal... ale po raz kolejny powtórzę: piękne jest to jak piłka nożna w tym sezonie wyjaśnia tą piłkarską wydmuszkę. Oby to był początek problemów Realu i żeby następne sezony były takie jak ten dwumecz z Arsenalem i Barceloną w tym sezonie. VAMOS!
18
To jeszcze wp****l od Bilbao w weekend, klasyczne lanie od Barcelony i wakacje.
1
Chcecie usłyszeć książkowy przykład oksymoronu?
Real Madryt i tryplet.
2
ARSENAAAAAAAAAAAAAAAAL!!!!
0
@mekston Zdecydowanie.
1
Inter można ładnie przycisnąć. Obawiałem się nich chyba bardziej niż Bayernu, ale są do ogarnięcia mimo dyscypliny i niewygodnego stylu gry, tym bardziej, że nasz atak potrafi zagrać znacznie lepiej niż ten z Bayernu.
1
@mekston Ja już resztę sezonu na pełnym luzie będę oglądać tbh :D
0
Dobra, odpalam Inter, fajna byłaby tam jakaś dogryweczka.
0
@Lordzi W sumie... chociaż możliwe, że za innego trenera w końcu będą grać jak na tak duży klub przystało.
52
To jest przepiękne jak futbol wyjaśnia Real w tym sezonie. Ich tragiczną grę, ślizganie się, butę, bezczelność, szczęście i wiele innych rzeczy. Jeszcze kilkanaście minut i sprawiedliwości w końcu stanie się zadość.
6
Ja nie oglądam, za dużo razy to widziałem. Włączę na minutę przed końcem jeśli wynik będzie premiował Arsenal :v
2
@gumaz złe pytanie, powinno ono brzmieć:
ty jesteś zawsze pod wpływem ?
1
@Arden https://x.com/sernique_/status/1911718585497419975
8
@July_6_BcN Będziesz inaczej pisać po padolino Viniciusa w 97 minucie meczu przy stanie 2:0...
27
@Ls0811 K***a, że Wy tego bronicie i szukacie jakichkolwiek wymówek to naprawdę jest obrzydliwe... Brak mi słów i wstyd mi za takie społeczeństwo. Bez odbioru.
1
@PatrychoO Wpisz w Google "Braun Oleśnica" to Ci wyskoczą wiadomości nie wymagające opłaty. Wiele mediów ukrywa głównie artykuły pod subskrypcją, to zupełnie normalna praktyka, mimo że tutaj jest kwestia tylko informacji. Ale napisałeś "czytanie swojego ścieku", więc to dla mnie jest jasny przekaz, że chodzi Ci nie tylko o informacje, ale również o artykuły.
3
@Rhaan Że co?
https://zapodaj.net/plik-Izzt83i8fZ
https://www.onet.pl/styl-zycia/onetkobieta/chciala-przerwac-ciaze-skierowano-ja-na-oddzial-psychiatrii-federa-reaguje/xh4p2h1,2b83378a
6
@PatrychoO Tak jak większość różnych mediów, zresztą tutaj masz normalną informację, a nie propagandowy artykuł, więc nie wiem po co się czepiasz czegoś zupełnie niezwiązanego z tematem.
33
Tymczasem Braunowi znowu się odkleiło, dzień jak co dzień. Nie wiem co mnie bardziej przeraża i śmieszy jednocześnie: on czy ludzie, którzy go popierają.
2
@Cvzx Podaj login i hasło to sprawdze u siebie
10
@Popitek12 Spokojnie, to ostatni mecz Realu Madryt w tym sezonie Ligi Mistrzów. Prawda...?
1
@Luciano99 Cieszę się, że w końcu odzyskam te 100 zł. Numer konta na priv.
0
@Pedri16Future lol...
35
Podobają mi się wypowiedzi zawodników po dzisiejszym meczu, a nie jakieś pieprzenie o zestawach wartości. Jest świadomość tego, że zagraliśmy bardzo źle mimo awansu. To napawa mnie dużą wiarą w to, że oni po prostu się poprawią, szczególnie pod Flickiem.
Świętujmy ten półfinał, bo naprawdę warto :)