6

@partymaker Fanatyzm i skrajności to jedne z najbardziej niebezpiecznych i najgorszych rzeczy...

9

Swoją drogą wyobrażam sobie jaką bekę mają aktualnie piłkarze Barcelony i jaki mindf*ck mają niektórzy piłkarze Realu, bo nie chce mi się wierzyć, że każdy piłkarz Realu ma dokładnie takie samo zdanie co Perez czy inni odklejeńcy.

Coś pięknego jak Real się posypał w tym sezonie sportowo i wizerunkowo. O ile sportowo mogą to jeszcze jakoś uratować* o tyle wizerunkowo to stracili bardzo dużo.

*a paradoksem całej tej sytuacji jest to, że sportowo największe szanse mieliby właśnie w tym finale, w którym mogą nie chcieć wystąpić, bo się obrazili :v

Klub mem.

0

@TR3YWAY Nie no, wychodzimy - zmotywowani jeszcze bardziej i trzeba ich po prostu wyjaśnić na boisku, ich i całą tę błazenadę.

4

@Luciano99 Panowie, możemy się spokojnie op****ać, skoro Jowita broni. Co prawda rywal będzie mieć z 200 strzałów na bramkę w pierwszej połowie, szczególnie przy takiej defensywie, ale bramki z tego nie będzie żadnej.

@mekston co 5 minut przypominaj tylko @Comentateiro na którą bramkę ma ewentualnie strzelać

0

@tbas @Destroyer_of_Worlds Przepiękny plan, dziękuję!

3

@Azi Haha o jak rykłem :v

3

A ja sobie pozapraszałem znajomych na jutrzejszy mecz, niektórzy oglądają piłkę tylko od niedzieli i za bardzo nie ogarniają co się na co dzień dzieje, więc w przypadku walkowera jak ja mam im k***a to wszystko wytłumaczyć co Real odwalił?

16

Tato, mamo i wszyscy, którzy się do tego przyczynili. Jesteśmy zajebistymi szczęściarzami wiecie?


7

Dobra, a tak na serio: pierwszy sezon z Mbappe Realu Madryt sportowo może być bardzo kiepski, ale wizerunkowo to jest już kompletna kompromitacja. Szopka z RMTV, szopka z obrażaniem się, bo męczennik nie dostał ZP, a teraz szopka na sędziego, który dostaje groźby.

Nawet nie wiadomo jak to skomentować. Real jest już przegrany na każdej płaszczyźnie:
- nie wystąpią to naplują swoim kibicom w twarz, a nas przybliżą do trypletu i dadzą nam odpoczynek przed bardzo ciężkim starciem z Interem
- wystąpią i przegrają co wizerunkowo i sportowo będzie wyglądać dramatycznie ze względu na tą całą szopkę i na to jak ogólnie wygląda ten sezon
- wystąpią i wygrają co wizerunkowo będzie stać w kolosalnej opozycji do dzisiejszego płaczu, bo nie wyobrażam sobie Realu w takiej sytuacji jak gdyby nigdy nic cieszącego się z trofeum, zakładając, że nie nastąpi zmiana sędziego

Tragikomiczna sytuacja, ale cieszy mnie to, że potwierdzają się słowa, które często piszę półżartem półserio, czyli że Real Madryt to naprawdę najbardziej propagandowy, bezczelny i obrzydliwy klub w historii tego sportu.

Wizerunkowo to oni stracili w tym sezonie naprawdę mnóstwo. I bardzo k***a dobrze.

12

Real Madryt wierzy, że Tadeusz Batyr to inna postać niż Karol Nawrocki.

38

Niech kolejne dowody związane z sędzią De Burgos Bengoetxeą na to, że Real Madryt to najbardziej obrzydliwy, propagandowy i bezczelny klub w historii nie odwiodą Was od faktu, że Real Madryt to rzeczywiście najbardziej obrzydliwy, propagandowy i bezczelny klub w historii.

32

@Mankind Obrzydliwe.


29

Gdyby trenerem była @jowita


18

@marcin62 To było już jakiś ładny czas temu, ale fakt - cudowne przyjęcie i śliczna akcja :)

1

@Kgorecki2500 Najlepszego!

5

@Sapos93 Gratki ogromne i powodzenia dalej!

0

@Zoker A nic, po prostu bardzo często odpowiadasz na różne komentarze tak jakbyś miał kij w tyłku, super poważnie, bez luzu, więc zalecam większy luz i tyle. Pzdr!

4

@Zoker A kto to przyszedł? Pan maruda, niszczyciel dobrej zabawy, pogromca uśmiechów dzieci.

2

@D10SLEO Nie wiem, choć się domyślam.

21

@Kessie dlaczego się podajesz za rektora uczelni wyższej?


4

Dobra, ale Getafe mające więcej strzałów i większe xG niż Real to jest coś co trochę rozwala mi łeb :v

Real jak to Real - w sobotę będzie bardzo groźny i spodziewam się bardzo trudnego meczu, tym bardziej z Gerardem Martinem, ale czysto piłkarsko będzie to niezwykła sprawiedliwość jak tak dramatyczny Real nas wyjaśni w sobotę.... Hansi, gotuj tam, niech każdy zagra swoje TOP, nawet Martin.


25

2

@Pedri16Future Niektóre CRowe czy też Madryckie uniwersum stawiam na równi z uniwersum płaskiej ziemi i innych odklejonych teorii spiskowych. Nie ma dla mnie bardziej odklejonych ludzi, niezależnie od tematu.

6

@DolMac A moim zdaniem to nie jest pompowanie baloniku, tylko zwykle trzeźwa ocena sytuacji. Pompowanie baloniku było w poprzednim sezonie, gdzie gra była daleka od tego co widzimy teraz, a mieliśmy szansę na LM. W tym sezonie Real gra znacznie gorzej od nas, a my gramy jedną z najlepszych piłek w Europie + sporo sytuacji układa się idealnie pod nas. To nie jest pompowanie baloniku.

Ale oczywiście wciąż możemy ten sezon skończyć z niczym, jednak to już jest kwestia indywidualna jak dany kibic do tego podejdzie. Osobiście będzie mi smutno i będę czuć sportową niesprawiedliwość, ale również będę mega wdzięczny i zadowolony z tego co udało się w tym sezonie już doświadczyć i ile pięknych chwil przeżyliśmy dzięki tej ekipie. Dodatkowo przyszłość maluje się w bardzo pozytywnych barwach.

7

Nie dam się nabrać. Nawet tak beznadziejny Real jest zagrożeniem. Ale patrząc stricte piłkarsko to my ten Real przewyższamy o parę długości, to jest przepaść. Oby to zostało potwierdzone w sobotę, bez żadnych kalkulacji, zamulania i egoizmu. Bierzmy ich tak jak wcześniej 2x w tym sezonie.

2

@gumaz @Kessie ciągle w piwnicy w skrzyni siedzi przez finansową niekompetencję Lucka, więc spokojnie

8

Będzie testowanko dzisiaj, podobno świetne pozycje, a dawno niczego wyjątkowego nie piłem z kraftu. Wasze zdrowie!

https://zapodaj.net/plik-BGDUk8k6Fl

3

@Kondziubarca Bardzo dobra informacja. Szczęście w nieszczęściu, że kontuzje okazały się prawdopodobnie dość krótkie. Wytrzymać mecz z Realem w Pucharze Króla i wyrwać zwycięstwo, a z Interem i z Realem w lidze już skład będzie galowy.

5

Co chomiki kręcą licznik na fcbarca.com to nie mam pytań

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?