macio_944
Dołączył/a: styczeń 2024
Będzin
43 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
10
Niesamowite są te detale w nowym trailerze GTA VI. Czuć rozmach, pieniądz i ogromny talent devów. Klasycznie GTA VI najpewniej znów postawi poprzeczkę na swojej, rockstarowskiej wysokości pod względem kompozycji otwartego świata, rozmachu, detali i spójności różnych elementów która zostanie przeskoczona... prawdopodobnie znowu przez Rockstar w następnej grze. Totalnie grają w swojej lidze.
2
@Terroriser @wpwelement siema!
0
@pt9 Dzięki wielkie.
"Ja w głowie już od kilku lat pogodziłem się z tym że rodzice kiedys umrą i doceniam to że żyli i byli dostępni w czasach dzieciństwa i wczesnej dorosłości."
Ja podobnie, mimo że wciąż jest to trudne, ale choroby mamy trwają już parę lat, więc lata gdzieś się z tym oswajałem. Niemniej jednak wciąż oczywiście mam nadzieje, że uda się żeby jeszcze z nami pobyła trochę czasu. Mam nadzieję, że się uda.
1
@Pedri16Future Zobacz jak oni wyglądali z Celtą z tyłu i jak rękawami oddychali w drugiej połowie meczu z Celtą.
12
@blakkudium Yamal, Lewy i Raphinia lekko uśmiechnięci ;)
23
2 mecze w przeciągu tygodnia decydujące o sezonie, a 3 mecze od trypletu (tak, uważam, że gdy wygramy lub zremisujemy z Realem to mistrzostwo mamy pewne). Tylko i aż. Niezależnie od wszystkiego - i tak cholernie dziękuję Barcelono za tak emocjonujący ostatni etap sezonu.
5
@La Pulgaa Za Xaviego Araujo na PO ogarniał, często w klasykach, więc miejmy nadzieję, że nawiąże do tych swoich najlepszych spotkań na tamtej stronie i przede wszystkim będzie podejmować mądre decyzje z chłodną głową.
3
Każda inna drużyna z taką grą jak Real miałaby już wszystkie trofea z głowy z miesiąc/półtora miesiąca temu...
3
@FCB24 No np. z Benficą Szczęsny nic extra nie dał...
1
@lukas992 Dzięki wielkie, Tobie i najbliższym też jak najwięcej zdrówka!
2
@pt9 To ja mam zupełnie inne doświadczenia z pogotowiem ostatnio. Niestety wczoraj też musiałem wzywać pogotowie do mojej mamy (zaawansowana marskość wątroby) i pogotowie na spokojnie mamę przebadało i po prostu bez żadnego głosu sprzeciwu zabrało mamę do szpitala. Podobnie ze szpitalem (jak na razie) w którym mama jest też mam dobre doświadczenia. Aczkolwiek niestety 2-3 lata temu gdy występowały pierwsze objawy to musieliśmy wezwać prywatne pogotowie, a nie to zwykłe, bo zwykłe przyjeżdżało 2x i 2x odmówili nam przewozu mamy ze względu na przewlekłą chorobę, bo oni reagują tylko wtedy gdy są nagłe wypadki. WTF. Tak więc kwestia tego kto się trafi, jaki człowiek...
Mimo wszystko zdrowia dla teścia i oby z tego wyszedł. Niestety z moją mamą też nie jest dobrze, ale mam nadzieję, że ją znowu postawią na nogi w tym szpitalu. Trzymajcie proszę kciuki/módlcie się.
5
@zodiak_10 Ja mam lepszy pomysł na grę naszych 2 bramkarzy, Wojciech Szczęsny na Ligę, Ligę Mistrzów i Puchar Króla, a Ter Stegen na treningu.
7
Ale co niektórzy z La Bamby się spłakali po pierwszej połowie, że strata punktów, czy wręcz strata ligi to ich. Klasyczny, co meczowy wstyd.
21
A Araujo zamiast ogarniać to klasycznie łapa w góre i elo. Ależ mnie irytuje ten piłkarz.
1
Fajnie wygląda Ansu od jego zaskakującego ostatniego występu
6
@blakkudium Absurdalne zachowanie Ter Stegena...
2
Zmiennicy mam wrażenie, że aż za bardzo chcą co przekłada się na niedokładność i gorącą głowę w podejmowaniu decyzji. A bramka Valladolid skandaliczna pod względem zachowania Ter Stegena, jedno wielkie WTF, że on nie wystawił ręki do tej piłki. Totalnie niezrozumiała decyzja.
Póki co o wynik jestem spokojny - jak zawsze za Flicka. Zobaczymy jak będzie w 85 minucie :)
20
No to w przyszłym tygodniu ciemnoskóry papież co spowoduje koniec świata i Harry Kane bez trofeum :v
1
@PatrykBarca Czyli tyle ile Inter będzie mieć we wtorek w ciągu 90 minut, ezz
1
@Kozinho. @chavez Mamy 4 pkt. przewagi oraz mecz u siebie z Realem, gdzie na Inter musimy być w 100% gotowi. Zawsze jest ryzyko przegrania pozostałych trofeów, ale aktualnie dla mnie zdecydowanie priorytetem jest to co się wydarzy w Mediolanie, bo w lidze w przypadku straty punktów nadal będziemy zależni tylko od siebie, a w Mediolanie jeden mecz i odpadasz.
10
LM > La Liga na ten moment. Mecz z Interem zdecydowanie najważniejszy, nawet jakbyśmy stracili dzisiaj sensacyjnie punkty. Każdy z najważniejszych graczy ma odpocząć i być w 100% gotowy na ostateczny bój na Giuseppe Meazza.
Plus wciąż liczę na zielone światło Balde przed meczem z Interem.
3
@MesQueUnClub_87 Ok, ale ja nie piszę o topowych drużynach w Europie, tylko o średnich. Jeśli będzie mieć oferty z Tottenhamu, Betisu, czy tam z Bayeru oraz z Al-Hilal czy innego katarskiego g*wna i wybierze właśnie takie coś, to niestety będę mega zawiedziony. Natomiast wciąż żyję nadzieją, że zacznie na spokojnie i w pełni profesjonalnie budować swoją karierę w najbardziej poważnej piłce na świecie. Czas pokaże, mam nadzieję, że się nie zawiodę.
PS. Wciąż ma na to szanse by się piąć po tych szczeblach. Właśnie IMO teraz po słodko-gorzkiej przygodzie w Barceloną będzie to najważniejszy czas dla Xaviego i jego ogólnej kariery.
20
@blakkudium Jeśli Xavi chce kiedyś wrócić do poważnej piłki, to powinien się rozglądać za drużynami typu Tottenham, Bayer, czy Betis, a nie iść na peryferia futbolu... mam dużą nadzieję, że jednak będzie trenować niezły zespół w Europie. Bo znów powtórzę: Xavi wciąż ma duży potencjał trenerski jeśli ogarnie emocje, zmieni sztab wokół i nabierze więcej doświadczenia.
4
@Faro Ludzie to niestety od zawsze największe potwory.
“Ludzie lubią wymyślać potwory i potworności. Sami sobie wydają się wtedy mniej potworni. Wtedy jakoś lżej im się robi na sercu. I łatwiej im żyć.” Andrzej Sapkowski
1
@Faro Tragedia na wielu różnych poziomach. Wielka szkoda tej dziewczyny, gość nie powinien już zobaczyć wolności, a społeczeństwo na tej tragedii powinno się nauczyć, że może warto bardziej zainteresować się zdrowiem psychicznym nastolatków.
4
@Ryoumen Ale o brak ekranu 360 chyba zawsze będę mieć ból d*py...
0
@FcPortoFan1999 Tzw. piłkarskie szachy.
0
@tadzik447 Czyli Messi nie jest najlepszym zawodnikiem wszech czasów, tylko do tej pory?
Czepianie się dla samego czepiania, ponieważ fraza, że coś jest najlepszym czymś wszech czasów jest powszechnie używana.
https://mnwr.pl/plagiat-wszech-czasow-historyzm-w-meblarstwie/
Napisz do Muzeum Narodowego we Wrocławiu, że mają błąd, bo musi być "do tej pory".
1
Xi co robi z Sullivanem :O
0
@tadzik447 Bo do tej pory?