4

@Mankind Moim zdaniem to już wychodzi poza temat polityczny i jest związane ze światopoglądem jak i brakiem szacunku i zrozumienia. Ale oczywiście nie będę namawiać - piszę tylko ze swojej perspektywy. Mam nadzieję, że mimo wszystko ta znajomość będzie wartościowa i tyle, powodzenia :)

2

@Mankind W sumie na co Ci taki kumpel? Warto selekcjonować znajomości - oczywiście większość zapewne będzie z podobnej bańki, ale jeśli trafią się osoby o odmiennych poglądach, to nie wyobrażam sobie, żeby jakiś mój kumpel pisał mi, że jestem za mordowaniem dzieci, lub ja bym pisał, że jest idiotą i szurem. Takie znajomości moim zdaniem trzeba dystansować, czy wręcz urywać i tyle.

3

@Hosh Odważna teza.

3

@Kgorecki2500 Fenomen GTA to jest bardzo złożona kwestia i sporo jest związane z tym jak Rockstar robi gry. Pamiętam premierę RDR2, gdzie w Katowicach blisko Galerii Katowickiej wisiał ogromny bilboard RDR2 (https://i.imgur.com/icQOZLo.jpeg).

Pamiętam, że ok. tydzień przed premierą w tramwajach, autobusach i pociągach ludzie często komentowali RDR2 i to jak często będą grać i jak bardzo się jarają.

Seria RDR jest bardziej niszowa, ale dopracowana jak prawie żadna inna gra. Dodając do tego dużo bardziej powszechne GTA i dopracowanie prawdopodobnie jeszcze większe niż przy RDR2 wychodzi nam wynik jeszcze większego zainteresowania. I nie ma co się dziwić - żadna inna firma aktualnie w gamedevie nie jest w stanie tak marketingowo ogarnąć swojego produktu, który równocześnie będzie aż tak dopracowany i przełomowy. Tak ja mieliśmy Barcelonę Guardioli i resztę drużyn, tak aktualnie mamy Rockstar Games i resztę firm.

2

@Lokoo Uj wie...

2

@arasz1819 Szczerze to ja chyba wolałbym jutrzejszą wygraną i znowu świętowanie na boisku Espanyolu po ostatnim gwizdku. Jakoś tak to smakuje lepiej. Z drugiej strony szpaler od Espanyolu też fajny. Ogólnie sytuacja win-win :)

2

@Rewolucja123 15 La Decima :v

9

@Szpenio Byle nie Mentzen i Nawrocki.

0

@Zoker O wow...

23

@Vurt Na bank Realowi kibicował.

6

@kamiVeB Nasz oficjalny hymn na 125 lecie klubu :)


15

Dla Realu byłby faul na bramkarzu.


2

@Encore Dzisiaj nie. Wczoraj tak :)

33

Tymczasem na początku sezonu. Pamiętam jak to się wyświetliło przy okazji któregoś meczu na początku sezonu to byłem potężnie zbulwersowany. Co się Real skompromitował na każdym polu w tym sezonie to ich. NA KAŻDYM POLU - nie tylko piłkarsko, ale również wizerunkowo i instytucjonalnie.


26

I porównajcie sobie teraz z tym co gadał Araujo i jak to wygląda na boisku. Mam nadzieje, że Szwagry naprawdę już sprzedadzą tego Araujo i za niego przyjdzie ktoś o zdecydowanie innym myśleniu.

Następny sezon może być jeszcze lepszy, a więc z co najmniej finałem LM. Wzmocniona defensywa i szersza kadra o dobrych zmienników, a nikt nas nie powstrzyma.



1

Nie mogę się teraz doczekać Un Toc De La Rambla i Maćka Miko, który skomentuje pracę sędziego z tego meczu :)

15

Pamiętajmy też, że 24h przed El Clasico przedstawiciele Realu Madryt i tylko Realu Madryt spotkali się z sędzią dzisiejszego meczu w kontekście reformy w sędziowaniu. Żadnego innego klubu nie było. A dzisiaj ten sędzia popełnia takie błędy.

Przecież to jest k***a Monty Python, to jest OGROMNE nasze zwycięstwo, że w takich warunkach przejechaliśmy się 4x po Realu i wygraliśmy wszystko w tym niesprawiedliwym kraju.

25

Pięknie ludzie jadą sędziego na internecie i wskazują, że to jak gwizdał pod Real to nie jest normalne. Real totalnie skompromitowany, bo nie dość, że przegrał mistrzostwo, to jeszcze wielu ludzi niezwiązanych z Realem i Barceloną zobaczyli jak absurdalne i pod Real było dzisiaj to sędziowanie.

Piękne chwile i piękny sezon, historyczna dominacja Barcelony nad Realem w każdym możliwym aspekcie.

6

Nieoficjalnie: FC Barcelona Mistrzem Hiszpanii 24/25!

"Wielki" Real Madryt mając Mbappe, niemalże całe poletko sędziowskie po swojej stronie, które się dwoiło i troiło oraz najważniejsze persony od siebie wśród hiszpańskiej piłki przegrał 5 klasyków z rzędu tracąc przy tym 18 bramek i przegrywając kolejno: Superpuchar Hiszpanii, Puchar Hiszpanii i prawdopodobnie Mistrzostwo Hiszpanii. A przegrał to wszystko z największym rywalem, bankrutem, który ma problem z rejestracją zawodników.

Wielki wstyd i kompromitacja dla Realu Madryt. Najbardziej obrzydliwego klubu w historii tego sportu.

Teraz dokończyć dzieła z Espanyolem. VAMOS!

1

Hahaha, jaki to jest jawny skandal to aż niewiarygodne

3

Co zrobił, kolejna manita nad Realem!

4

Ależ to jest skandal, WOW

8

Hahaha, ułożona naturalnie jak odstawała ewidentnie od ciała, piłka leci w światło bramki, jeden wielki skandal jak tutaj nie będzie karnego.

2

Ale to jest wk***ące, niesamowite. Najpierw Ferran, teraz Inigo idiotyczny błąd. 2 błędy, które dzieliły nas od 5:2, a jest 4:3. Z***ali to po całości...

3

Ferran to strasznie spieprzył, wow. 5:2 powinno być :(

4

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Eric co siatę założył Męczennikowi :v

2

Ciekawe, czy mając dobry wynik będzie jakiś przestój Barcelony w tym meczu jak to ostatnio wyglądało, szczególnie w Pucharze Króla. Oby nie, oby tutaj szli za ciosem, ale nie zdziwiłbym się ze względu na trudy całego sezonu i zmęczenie.

3

@Chaoss A 8:2 jeszcze lepiej!

1

@KamQiX W sumie coś w tym jest, ogólnie trochę cięzka sytuacja do oceny jak dla mnie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?