macio_944
Dołączył/a: styczeń 2024
Będzin
43 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@Mankind Moim zdaniem to już wychodzi poza temat polityczny i jest związane ze światopoglądem jak i brakiem szacunku i zrozumienia. Ale oczywiście nie będę namawiać - piszę tylko ze swojej perspektywy. Mam nadzieję, że mimo wszystko ta znajomość będzie wartościowa i tyle, powodzenia :)
2
@Mankind W sumie na co Ci taki kumpel? Warto selekcjonować znajomości - oczywiście większość zapewne będzie z podobnej bańki, ale jeśli trafią się osoby o odmiennych poglądach, to nie wyobrażam sobie, żeby jakiś mój kumpel pisał mi, że jestem za mordowaniem dzieci, lub ja bym pisał, że jest idiotą i szurem. Takie znajomości moim zdaniem trzeba dystansować, czy wręcz urywać i tyle.
3
@Hosh Odważna teza.
3
@Kgorecki2500 Fenomen GTA to jest bardzo złożona kwestia i sporo jest związane z tym jak Rockstar robi gry. Pamiętam premierę RDR2, gdzie w Katowicach blisko Galerii Katowickiej wisiał ogromny bilboard RDR2 (https://i.imgur.com/icQOZLo.jpeg).
Pamiętam, że ok. tydzień przed premierą w tramwajach, autobusach i pociągach ludzie często komentowali RDR2 i to jak często będą grać i jak bardzo się jarają.
Seria RDR jest bardziej niszowa, ale dopracowana jak prawie żadna inna gra. Dodając do tego dużo bardziej powszechne GTA i dopracowanie prawdopodobnie jeszcze większe niż przy RDR2 wychodzi nam wynik jeszcze większego zainteresowania. I nie ma co się dziwić - żadna inna firma aktualnie w gamedevie nie jest w stanie tak marketingowo ogarnąć swojego produktu, który równocześnie będzie aż tak dopracowany i przełomowy. Tak ja mieliśmy Barcelonę Guardioli i resztę drużyn, tak aktualnie mamy Rockstar Games i resztę firm.
2
@Lokoo Uj wie...
2
@arasz1819 Szczerze to ja chyba wolałbym jutrzejszą wygraną i znowu świętowanie na boisku Espanyolu po ostatnim gwizdku. Jakoś tak to smakuje lepiej. Z drugiej strony szpaler od Espanyolu też fajny. Ogólnie sytuacja win-win :)
2
@Rewolucja123 15 La Decima :v
9
@Szpenio Byle nie Mentzen i Nawrocki.
0
@Zoker O wow...
23
@Vurt Na bank Realowi kibicował.
6
@kamiVeB Nasz oficjalny hymn na 125 lecie klubu :)
15
Dla Realu byłby faul na bramkarzu.
2
@Encore Dzisiaj nie. Wczoraj tak :)
33
Tymczasem na początku sezonu. Pamiętam jak to się wyświetliło przy okazji któregoś meczu na początku sezonu to byłem potężnie zbulwersowany. Co się Real skompromitował na każdym polu w tym sezonie to ich. NA KAŻDYM POLU - nie tylko piłkarsko, ale również wizerunkowo i instytucjonalnie.
26
I porównajcie sobie teraz z tym co gadał Araujo i jak to wygląda na boisku. Mam nadzieje, że Szwagry naprawdę już sprzedadzą tego Araujo i za niego przyjdzie ktoś o zdecydowanie innym myśleniu.
Następny sezon może być jeszcze lepszy, a więc z co najmniej finałem LM. Wzmocniona defensywa i szersza kadra o dobrych zmienników, a nikt nas nie powstrzyma.
1
Nie mogę się teraz doczekać Un Toc De La Rambla i Maćka Miko, który skomentuje pracę sędziego z tego meczu :)
15
Pamiętajmy też, że 24h przed El Clasico przedstawiciele Realu Madryt i tylko Realu Madryt spotkali się z sędzią dzisiejszego meczu w kontekście reformy w sędziowaniu. Żadnego innego klubu nie było. A dzisiaj ten sędzia popełnia takie błędy.
Przecież to jest k***a Monty Python, to jest OGROMNE nasze zwycięstwo, że w takich warunkach przejechaliśmy się 4x po Realu i wygraliśmy wszystko w tym niesprawiedliwym kraju.
25
Pięknie ludzie jadą sędziego na internecie i wskazują, że to jak gwizdał pod Real to nie jest normalne. Real totalnie skompromitowany, bo nie dość, że przegrał mistrzostwo, to jeszcze wielu ludzi niezwiązanych z Realem i Barceloną zobaczyli jak absurdalne i pod Real było dzisiaj to sędziowanie.
Piękne chwile i piękny sezon, historyczna dominacja Barcelony nad Realem w każdym możliwym aspekcie.
6
Nieoficjalnie: FC Barcelona Mistrzem Hiszpanii 24/25!
"Wielki" Real Madryt mając Mbappe, niemalże całe poletko sędziowskie po swojej stronie, które się dwoiło i troiło oraz najważniejsze persony od siebie wśród hiszpańskiej piłki przegrał 5 klasyków z rzędu tracąc przy tym 18 bramek i przegrywając kolejno: Superpuchar Hiszpanii, Puchar Hiszpanii i prawdopodobnie Mistrzostwo Hiszpanii. A przegrał to wszystko z największym rywalem, bankrutem, który ma problem z rejestracją zawodników.
Wielki wstyd i kompromitacja dla Realu Madryt. Najbardziej obrzydliwego klubu w historii tego sportu.
Teraz dokończyć dzieła z Espanyolem. VAMOS!
1
Hahaha, jaki to jest jawny skandal to aż niewiarygodne
3
Co zrobił, kolejna manita nad Realem!
4
Ależ to jest skandal, WOW
8
Hahaha, ułożona naturalnie jak odstawała ewidentnie od ciała, piłka leci w światło bramki, jeden wielki skandal jak tutaj nie będzie karnego.
2
Ale to jest wk***ące, niesamowite. Najpierw Ferran, teraz Inigo idiotyczny błąd. 2 błędy, które dzieliły nas od 5:2, a jest 4:3. Z***ali to po całości...
3
Ferran to strasznie spieprzył, wow. 5:2 powinno być :(
4
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Eric co siatę założył Męczennikowi :v
2
Ciekawe, czy mając dobry wynik będzie jakiś przestój Barcelony w tym meczu jak to ostatnio wyglądało, szczególnie w Pucharze Króla. Oby nie, oby tutaj szli za ciosem, ale nie zdziwiłbym się ze względu na trudy całego sezonu i zmęczenie.
3
@Chaoss A 8:2 jeszcze lepiej!
1
@KamQiX W sumie coś w tym jest, ogólnie trochę cięzka sytuacja do oceny jak dla mnie.