macio_944
Dołączył/a: styczeń 2024
Będzin
43 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Fajnie wygląda Ansu od jego zaskakującego ostatniego występu
6
@blakkudium Absurdalne zachowanie Ter Stegena...
2
Zmiennicy mam wrażenie, że aż za bardzo chcą co przekłada się na niedokładność i gorącą głowę w podejmowaniu decyzji. A bramka Valladolid skandaliczna pod względem zachowania Ter Stegena, jedno wielkie WTF, że on nie wystawił ręki do tej piłki. Totalnie niezrozumiała decyzja.
Póki co o wynik jestem spokojny - jak zawsze za Flicka. Zobaczymy jak będzie w 85 minucie :)
20
No to w przyszłym tygodniu ciemnoskóry papież co spowoduje koniec świata i Harry Kane bez trofeum :v
1
@PatrykBarca Czyli tyle ile Inter będzie mieć we wtorek w ciągu 90 minut, ezz
1
@Kozinho. @chavez Mamy 4 pkt. przewagi oraz mecz u siebie z Realem, gdzie na Inter musimy być w 100% gotowi. Zawsze jest ryzyko przegrania pozostałych trofeów, ale aktualnie dla mnie zdecydowanie priorytetem jest to co się wydarzy w Mediolanie, bo w lidze w przypadku straty punktów nadal będziemy zależni tylko od siebie, a w Mediolanie jeden mecz i odpadasz.
10
LM > La Liga na ten moment. Mecz z Interem zdecydowanie najważniejszy, nawet jakbyśmy stracili dzisiaj sensacyjnie punkty. Każdy z najważniejszych graczy ma odpocząć i być w 100% gotowy na ostateczny bój na Giuseppe Meazza.
Plus wciąż liczę na zielone światło Balde przed meczem z Interem.
3
@MesQueUnClub_87 Ok, ale ja nie piszę o topowych drużynach w Europie, tylko o średnich. Jeśli będzie mieć oferty z Tottenhamu, Betisu, czy tam z Bayeru oraz z Al-Hilal czy innego katarskiego g*wna i wybierze właśnie takie coś, to niestety będę mega zawiedziony. Natomiast wciąż żyję nadzieją, że zacznie na spokojnie i w pełni profesjonalnie budować swoją karierę w najbardziej poważnej piłce na świecie. Czas pokaże, mam nadzieję, że się nie zawiodę.
PS. Wciąż ma na to szanse by się piąć po tych szczeblach. Właśnie IMO teraz po słodko-gorzkiej przygodzie w Barceloną będzie to najważniejszy czas dla Xaviego i jego ogólnej kariery.
20
@blakkudium Jeśli Xavi chce kiedyś wrócić do poważnej piłki, to powinien się rozglądać za drużynami typu Tottenham, Bayer, czy Betis, a nie iść na peryferia futbolu... mam dużą nadzieję, że jednak będzie trenować niezły zespół w Europie. Bo znów powtórzę: Xavi wciąż ma duży potencjał trenerski jeśli ogarnie emocje, zmieni sztab wokół i nabierze więcej doświadczenia.
4
@Faro Ludzie to niestety od zawsze największe potwory.
“Ludzie lubią wymyślać potwory i potworności. Sami sobie wydają się wtedy mniej potworni. Wtedy jakoś lżej im się robi na sercu. I łatwiej im żyć.” Andrzej Sapkowski
1
@Faro Tragedia na wielu różnych poziomach. Wielka szkoda tej dziewczyny, gość nie powinien już zobaczyć wolności, a społeczeństwo na tej tragedii powinno się nauczyć, że może warto bardziej zainteresować się zdrowiem psychicznym nastolatków.
4
@Ryoumen Ale o brak ekranu 360 chyba zawsze będę mieć ból d*py...
0
@FcPortoFan1999 Tzw. piłkarskie szachy.
0
@tadzik447 Czyli Messi nie jest najlepszym zawodnikiem wszech czasów, tylko do tej pory?
Czepianie się dla samego czepiania, ponieważ fraza, że coś jest najlepszym czymś wszech czasów jest powszechnie używana.
https://mnwr.pl/plagiat-wszech-czasow-historyzm-w-meblarstwie/
Napisz do Muzeum Narodowego we Wrocławiu, że mają błąd, bo musi być "do tej pory".
1
Xi co robi z Sullivanem :O
0
@tadzik447 Bo do tej pory?
1
@tadzik447 No to chyba oczywiste... :P
3
@FcPortoFan1999 Bardzo wątpliwe. Właśnie dlatego przesuwają premierę, żeby dowiozła. Patrząc historycznie - Rockstar praktycznie nigdy nie zrobił słabej gry. Stawiam, że znów GTA VI w niektórych sprawach jak np. otwarty świat, rozmach i detale wyznaczy standardy jak RDR2, a ogólna ocena będzie oscylować w okolicach 9-9.5/10, a wiele serwisów da "dychę".
7
Czyli drugi trailer pewnie w drugiej połowie roku. W sumie dla mnie spoko, znów powtórzę, że wolę dostać coś przełomowego i wybitnego jak RDR2 niż gdyby mieli się spieszyć.
Mimo wszystko do przewidzenia, GTA VI to będzie chyba największa i najbardziej zaawansowana gra wszech czasów. Czekamy!
PS. Ale zgodzę się, że mogli chociaż jakieś parę screenów wrzucić, a nie suche info o przełożeniu premiery.
PS 2. Schreier pisze:
"Nobody I’ve talked to at Rockstar has believed Fall 2025 was a real window for a very long time now. Too much work, not enough time, and what appears to be a real desire from management to avoid brutal crunch. GTA VI slipping to 2026 has seemed inevitable for months if not longer."
0
@FcPortoFan1999 priv
1
@FcPortoFan1999 Otóż nie, chyba poświęcę ten czas na dłubanie w nosie, albo toaletę ¯\_(ツ)_/¯
39
A najlepsze, że zagrał naprawdę dobrze i pewnie, tak jakby już parę meczów odhaczył po kontuzji :v
2
@mekston I bardzo dobrze, bo poprzednie MŚ były kiepskie. Te dowożą.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@PatrychoO Właśnie też ciekaw jestem jak on sobie to tłumaczy - jest z zawodu psychologiem, a dla mnie takie wyzywanie jest trochę sprzeczne z tym co stara się przekazywać. Aczkolwiek może po prostu nie ogarniam psychologii - fakt faktem, że przeklinanie w pewien sposób pomaga zutylizować różne emocje, ale jest różnica pomiędzy przeklinaniem, a czystym, wulgarnym obrażaniem.
@Nightraider Mam dokładnie tak samo, dlatego fatalizm zawsze mnie irytował, irytuje i będzie irytować, więc część materiałów Footrolla dla własnego zdrowia psychicznego będę pomijać i liczyć na to, że rzeczywistość znowu pokaże się z pozytywnej strony ¯\_(ツ)_/¯
12
Zdecydowana większość dziennikarzy, kibiców i mediów bardzo chwali Barcelonę, wśród kibiców sporo nadziei na finał i nieporównywalna większość jest podbudowana tym co wczoraj zobaczyła, głównie dzięki naszej grze i tego jak ten sezon do tej pory wygląda, a tymczasem jeden z najbardziej rozpoznawalnych kibiców Barcelony w polskich social mediach daje na jutub filmik z tytułem "Tryplet odjeżdża - Inter bliżej finału" z miniaturką "Nie jest dobrze" :D
Ogólnie lubię i szanuję mojego imiennika i pewnie robi to specjalnie ze względu na tą z***aną klątwę, ale z mojej perspektywy ten aspekt jest często cholernie irytujący, gdzie totalnie nie chce mi się oglądać tych materiałów. Oby kolejny raz jego fatalizm został zaorany. Tego sobie, Wam i jemu życzę.
1
@marcin62 Też czuję, że tam będzie w pewnym momencie płakać o jakieś absurdalne kwoty, zagrażać odejściami i inne uje muje dzikie węże...
48
Bardzo w punkt. M.in. właśnie za to uwielbiam tą drużynę, bo to jest dziedzictwo i nasz styl, styl Cruyffa, który wolał wygrać 5:4 niż 1:0.
3
@michal26 Przepiękny jest to program :)
5
Ehh, w sumie już chciałbym 6-go maja i 21 :/