macio_944
Dołączył/a: styczeń 2024
Będzin
43 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Co pograło PSG, wow. Uwielbiam taką piłkę przy całej mojej niechęci do tego klubu.
14
@Luciano99 Finał LM to nie wypłaty w Twoim zakładzie, tego nie da się tak po prostu odwołać
0
@Encore Ale dzięki wygranej Interu szanse na ZP jakiegoś gracza Barcelony wzrastają, poza tym PSG znowu zes*a się metr przed kiblem i to jeszcze z Dembele, który jedyny prime jaki miał w Barcelonie to podczas presezonu oraz jego aktualny prime w PSG zaczął się w starciu przeciwko nam, czyli jest jednym z najbardziej antybarcelońskich piłkarzy.
Wyloguj się, idź na spacer, przemyśl swoje zachowanie, wróć i zacznij kibicować dzisiaj Interowi.
3
@Encore Inter Mediolan Enkor, nie mów mi mordo, że Ty za PSG jesteś, no weź
18
Wciąż k***a boli. Ale cóż, nie każdy ma tyle farta co najbardziej farciarski klub w historii pochodzący z Madrytu. Mimo wszystko dzisiaj niech Inter to ogarnie!
0
@FcPortoFan1999 Ale bym se zobaczył taki mecz Legia Warszawa - FC Porto...
0
@FcPortoFan1999 Uuu... zatem łączę się w "bulu i nadzieji"
0
@FcPortoFan1999 A jaka taktyka jest teraz w FC Porto?
7
@Mlodypro101
0
@FcPortoFan1999 Właśnie sprawdziłem, @wpwelement tresuje nas byśmy chodzili jak w zegarku, w każdym razie dzięki za przypomnienie!
1
@Luciano99 @jowita, Julia, @agaFCB i przede wszystkim @Sysia11 przez względy na relację z Luckiem - poproszę o opinię.
0
@FcPortoFan1999 No i namówił
1
Ale bym se taką Barcelonę Flicka obejrzał
0
@Deviler No fajny, fajny
3
@Chaoss o czym?
4
@Vurt To zwal go w końcu
2
I cyk, teraz część osób moje konto -> opcje -> wyloguj :v
1
@FcPortoFan1999 Dzięki wielkie - cóż, są lepsze i gorsze chwile, ale staram się to procesować i przetrawić. Jeszcze sporo czasu minie zanim się z tym na dobre oswoję, ale czasem jak np. tutaj pośmieszkuje to mi to trochę pomaga i pewnie będę to uskuteczniać dalej. Pozdrowienia!
5
#AntyReal
#AntyVinicius
#Szwagry Mniejsze zło
0
@FcPortoFan1999 Chilijskie tym razem.
1
@zodiak_10 @Popitek12 opinia
6
Dobra, a tymczasem trzeba by otworzyć jakieś winko... Wasze zdrowie!
0
@lithotripter Nie mogę się doczekać :v
5
@michal26 Ogólnie przy tak bliskich wynikach ciekaw jestem reakcji sztabów niezależnie od tego kto będzie mieć pierwsze miejsce, bo exit poll może się znacznie różnić od tego co będzie finalnie. Tak naprawdę to prawdopodobnie noc/ranek w poniedziałek będzie najbardziej decydujący i emocjonujący.
1
@Bzyczekk Muzyka grała, a nasze ciała miłość splatała i płonął żar.
Bo w naszej Partii Uczciwości nie trzeba wstydzić się miłości!
2
@Kgorecki2500 Już za 12 minut: https://zapodaj.net/plik-ZEbt9wmkTy
@John_Doe Na żarty i wyrwany z kontekstu.
4
@mekston Niech ostatnią agitacją będzie fakt, że Real Madryt to najbardziej obrzydliwy, propagandowy i bezczelny klub w historii.
2
Ale tu będą pustki za 15 minut.
2
@verdant My jako naród na niewiele zasługujemy. Jesteśmy bardzo często po prostu zbyt głupi na to by nas bardziej szanować. Więc możliwe, że będziemy mieć kibola i szemranego kolesia z niebezpiecznymi znajomościami za prezydenta. Skoro większość narodu tego chce - trudno ¯\_(ツ)_/¯
A ludziom mojego pokroju wystarczy patrzeć z uśmiechem i politowaniem.
4
@Popitek12 Sprokurowanie karnego w finale MŚ oraz żonglerka podczas prezentacji.