macio_944
Dołączył/a: styczeń 2024
Będzin
43 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
A więc napijmy się! A później chodźmy do lasu, by później na spokojnie odpocząć w Grand Hotelu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
11
@RoberDzik jak już się przeprowadzisz do pałacu prezydenckiego to nie zapominaj o dobrych chłopakach z La Bamby ok? z fartem mordo
4
@FanBarcYxD Takie jak na to, że Tebas w to okno transferowe nie będzie nam robić pod górkę, więc prawie żadne :v
0
@Kozinho. A czy są jakieś dowody na to, że Tusk chodził na ustawki w lesie? :v
Zadziwia mnie, że potraficie tak łatwo dać wiarę w to, że z tym sprowadzaniem prostytutek, to może nie być prawda. Wow. To, że nie ma pozwu wyborczego też o czymś mówi.
Poza tym to jedynie dwie kwestie, mamy też sprawdzę z gościem, którego wykorzystał do kwestii mieszkania.
11
W sumie to do niego tak pasuje :D
Swoją drogą nie wierzę, że będziemy mieć kibola i alfonsa za prezydenta kraju. Dopełnienie totalnego absurdu tego narodu, niesamowite :v
2
@Popitek12 Wyłączyłeś to TV?
13
W punkt! Naprawdę niesamowite jest to jak oni nieudolnie prowadzili tę kampanię :v
Co ciekawe nawet ode mnie dostali żółtą kartkę w pierwszej turze, bo se zagłosowałem na Zandberga, ale chciałem też na Biejat (wg. różnych ankiet z Zandbergiem i Biejat miałem najbliższe poglądy, Trzaskowski był na trzecim miejscu).
https://x.com/RuchOsmiuGwiazd/status/1929290923961409616
1
@Hosh Kamień z serca...
2
@Hosh Ale jak tam sytuacja w kwestii macior?
4
@Sulimo I cyk, Polacy masowo wykupują chwilówki na czereśnie i wiśnie :v
2
Jestem za!
0
@Kozinho. Trzaskowski ma doświadczenie jako prezydent stolicy, był wielokrotnie doradcą w sprawach urzędowych, jest drugą najważniejszą osobą w partii, zna wiele języków. Z drugiej strony mamy Nawrockiego, którego jeszcze nikt nie znal jakiś czas temu, kibola, alfonsa i złodzieja. Jak k***a mozna mówić, ze Trzaskowski w tym zestawieniu jest fatalnym kandydatem? :D
@Encore Okej :)
0
@Encore Tak, ale jednak nawet uwzględniając tak zenujaca kampanie nie wyobrażam sobie zagłosować na kibola i alfonsa :D
Nawet minimalnego szacunku do siebie i państwa musiałbym nie mieć. Ale coz, jako naród chyba naprawdę na nic więcej nie zasługujemy. W każdym razie przez jakiś czas będzie zabawnie i z tego będzie można korzystać :)
18
Jak wygra Batyr to oczywiście można mówić o absurdalnym i durnym społeczeństwie (sam mam nawet gorsze zdanie), ale mimo wszystko chyba największym czynnikiem tej przegranej będzie tragikomiczna kampania Trzaskowskiego czy całego rządu. Niesamowite jak oni przez ostatni rok roztrwonili praktycznie wszystko. Chyba to byla najgorsza kampania jaką kiedykolwiek widziałem.
1
@Gibbon_FCB Będzie jeszcze mocniejsza i przede wszystkim stabilniejsza w obronie. Jedziemy z tym śmiesznym PSG na mięciutko w przyszłym sezonie.
11
Ale bym se zobaczył taką Barcelonę Flicka
5
@arasz1819 Mnie i tak za każdym razem rozwala pieprzenie, że Konfa do PiSu to ma daleko, że oni są tak bardzo różni, że przecież PO z PiSem głosowało tak samo, a jak przychodzi co do czego to j*b: 88% wyborców Konfy na Nawrockiego, notoryczne bronienie PiSu, a niektórzy politycy wymigują się od odpowiedzi na pytanie czy Konfa wejdzie w koalicję z PiSem.
Piszą, że wyborcy POPiSu robią swoich wyborców bez mydła, to jak nazwać to co robi Konfederacja ze swoimi wyborcami. Żenada, wstyd i jedno wielkie zaślepienie.
9
@paweldunajecfcb Zjaw się jutro o 6:30 na zakładzie u @Luciano99 to @Kessie Cię powita tak jak tego pragniesz, miłej zabawy chłopaki!
1
@PatrychoO jeśli nie rozmawiają o ulubionym majonezie to też
1
@tbas Może wyborcy Konfederacji często korzystają z Roksy i chodzą się poprzytulać do lasu, kto wie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@mekston Głosować na kibola i alfonsa... Ale wstyd dla Konfederatów...
0
@Aragorn33 Czyli dzielimy kraj jak kiedyś Niemcy na zachód i wschód? W sumie spoko.
49
Ale to jak Stanowski z Kanałem Zero się zdemaskował w ciągu tych ostatnich tygodni to przejdzie do historii.
21
Co śmiechłem :v
8
Oby się utrzymało, ale uja warte to elit poll, może być tutaj jeszcze różnie :)
2
@Kgorecki2500 I bardzo dobrze.
31
Zielu na gorąco z Monachium
4
@Derean W d*pe.
3
Nie lubię PSG i byłem za Interem. Ale gdzieś tam sie ciesze, ze tak beznadziejny futbol został dzisiaj totalnie skompromitowany. Brawo PSG, jesteście potężni.
4
Aktualnie PSG to zdecydowanie najlepszą drużyna na świecie. Obyśmy za rok tak mówili o Barcelonie po finale LM, bo wcale od tego miana nie jest daleko.