macio_944
Dołączył/a: styczeń 2024
Będzin
43 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Dobra, dajcie jeszcze The Blood of Dawnwalker i można kończyć to całe samer gejm fest
8
@Encore Tak to widzę:
https://i.imgflip.com/348xn7.png
0
@Ricardinio14 Dokładnie tak, Mafia: The Old Country ;)
https://mafia.2k.com/en-GB/the-old-country/
0
Unreal coraz bardziej się reklamuje wszędzie. Coraz więcej gier będzie właśnie na silniku Epica. Sporo ma to plusów, tworzenie gier będzie dla każdego, ogólnie łatwiejsze (sam się uczę tego silnika) oraz łatwiej różnym firmom będzie znaleźć pracowników. Ale jednak autorskie rozwiązania wprowadzając znacznie większą wyjątkowość pod względem wizualiów oraz technologii. Niestety jest to cholernie kosztowne, nawet Redzi z tego zrezygnowali.
Bardzo jestem ciekawy jak Redzi okiełznają problemy tego silnika w Wiedźminie 4. Trzymam mocno kciuki, tym bardziej, że umowa z Epiciem prawdopodobnie zakłada, że devowie z CDPR mogą ingerować w sam silnik, a to są mega utalentowani ludzie.
5
Mafia świetnie wygląda, może tam być kapitalny klimat.
14
@macio_944 Tak.
12
@Luciano99 Dlaczego oznaczasz siebie, masz rozdwojenie jaźni?
1
@Stinger_ "Moim zdaniem powinno głosować się na tego kogo uważa się za najlepszego."
Tak, zdecydowanie tak. Po to powinna być Złota Piłka, choć czasem zasady przyznawania nie są do końca klarowne. Ale biorąc pod uwagę prosty schemat: jaki zawodnik jest w tym momencie prawdopodobnie najlepszy na świecie, to podejrzewam, że 3/4 ludzi związanych z piłką wskazaliby na Yamala.
3
Świetny odcinek Ćwiąkały na temat m.in. Złotej Piłki. Mam dokładnie takie samo zdaniem - również niestety zagłosowałbym na Dembele, bo dla mnie LM bardzo dużo znaczy i przeważa. Ale biorąc pod uwagę to jaką medialność ma Yamal, jakim jest pozytywnym zjawiskiem i że ZP to trochę konkurs piękności, to nasz zawodnik ma bardzo duże szanse na zdobycie swojej pierwszej Złotej Piłki.
A to byłaby niesamowita historia. 17 lat (podczas gali już 18)...
0
Ah sh*t... here we go again.
0
@Recha_0684 Ahahaha :v
Głosowałeś na Nawrockiego prawda? Jesteś osobą o poglądach prawicowych, a w starciu Kamala vs. Trump byłeś za Trumpem, zgadza się?
14
@Comfortable_ Nie no, trzeba być po prostu debilem w esencji by twierdzić, ze Yamal jest overrated...
3
@Pawel13sz Dobrze Gerard, gotuj tam!
2
@karci0 Jeezcze jak!
3
@Jakchcesz Oby Tworki.
6
Ten Yamal to niby taki dobry, ale gdyby mu zabrać piłke to juz nie
3
@Recha_0684 A kiedy ostatnio byl jakiś wymysł koncernów farmaceutycznych?
2
Dobry meczyk :)
0
Lecimyyy, chcę tutaj dogrywkę :v
1
@PolskiBarcelonista10 Podziękujmy Araujo i sędziom.
4
Trzeba przyznać, że za***ał ekskluzywnie
4
TOP 3 ZP bankowo, a kto wie, może to będzie zwycięzca. Niesamowite by to było - 17 lat...
2
@aspr1me @Kessie za ile zlikwidujesz brata Nico?
1
Pedro Porro weź nie psuj...
2
Akcja Pedriego, w ogóle zobaczcie też jaką chemię ma Nico z zawodnikami Barcelony. Naprawdę nie ogarniam co się dzieje tam w kuluarach, że nie ma w ogóle tematu Nico w Barcelonie. Tam coś musi być grubego, bo sportowo to się wszystko składa absolutnie idealnie.
12
Uwielbiam tę reprezentację, więcej poproszę i oby więcej bramek i asyst od naszych :)
0
Pewnie je**niutki
Co tam musi się dziać na notatniku teraz
0
Super inteligentnie Yamal się tam zastawił pod faul, szanuje w uj, teraz niech tylko strzeli
0
@robsesh Jak nie jest ambitny to masz rację...
2
@Encore Jasna sprawa, ale właśnie również przez to jest to... dziwne i absurdalne :)