4

7

@TR3YWAY Poglądy mają pop****one i z tej perspektywy bardzo dobrze, że ich nie ma, ale te popisy aktorskie są legendarne.

13

Śmiechłem :v


1

@Kessie Dokładnie tak byś wyglądał gdyby Lucek choć raz Wam wysłał wypłatę

3

Złoty człowiek, dokładnie tego potrzebowało USA jak i cały świat.


4

@Aragorn33 "Ty się później dziwisz, że ja niekiedy nie wytrzymuję i potrafię być niemiły dla prawicowców na tej stronie."

Dokładnie tak. Często ręce opadają, a później niektórzy się dziwią dlaczego ja czy inni podchodzą do ich poglądów w sposób pogardliwy (choć w drugą stronę oczywiście jest tak samo). Ja czasem nie potrafię inaczej jak widzę jak kretyńsko jest broniony tutaj Braun. To już przekracza wszelkie granice.

Mam nadzieje, że kiedyś się nauczę lepiej z tym funkcjonować i nie uzewnętrzniać, ale zdania na temat takich ludzi nigdy nie zmienię i tego, że nie chcę mieć z takimi ludźmi nic wspólnego niezależnie od tego czy jesteśmy "rodakami".

2

@MrPGG Nie uwierzę, że Szwagry tak szybko jak na nich działają dopóki nie będzie oficjalki.

0

@Consigliere A jak go dosadnie nazwałeś?

36

@Starrk Część Polaków ma jakieś upośledzenie względem innych nacji. Moim zdaniem jest to głównie związane z trudną historią. Dlatego sporą część tego narodu tak łatwo zmanipulować i wystraszyć, a później łatwo jest spijać śmietankę polityczną jak się pogadało o imigrantach, czy o innych nacjach. Propaganda strachu wiecznie żywa. Szkoda tylko, że lata mijają, a na połowę kraju wciąż to bardzo oddziałuje.

Swoją drogą pamiętam, że kiedyś na jakimś fanpage'u o Polakach na Islandii pojawiło się info odnośnie imigrantów, to oczywiście większość reakcji była pesymistyczna, a dopełnieniem wszystkiego był komentarz jakiejś babki: "Won z MOJEGO kraju!" :D

1

@fart Taki z Temu.

12

Ale jemu to wszystko pasuje.


3

@Jakchcesz Haha, co za kompromitacja Bosaka :v

6

@ProMILs Ale jest tutaj mowa o @jowita, nie o @Kessie.

3

@Luciano99 Czego mam dużo? :v

9

@Starrk Oni są żałośni, szczególnie po wczorajszym wpisie, nie mówiąc już o tym jak się zdemaskowali podczas wyborów.

https://x.com/JakubKubunio/status/1932822138643157193

0

@Transu96 A idź mnie z tym drewnem

4

A o tej plocie słyszeli? Byłoby to fantastyczne zagranie IMO, tym bardziej jeśli fabularnie miałoby to być pomostem między historią W3, a W4.

Jaram się, ale trzeba czekać ofc na coś oficjalnego.

@Kgorecki2500 @4drian0 etc.


6

@Kubaa10 @wpwelement jak taki mądry jesteś to się tłumacz, śmiało

0

@Culé a muerte Wyrazy współczucia, trzymaj sie jak najlepiej. Mnie mama odeszła 16-go maja...

3

13

Czy w sejmie można robić wystawy tematyczne?

"Tak, w Sejmie można robić wystawy tematyczne, szczególnie w przestrzeniach przeznaczonych do tego celu. Zwiedzanie Sejmu jest bezpłatne i odbywa się w dni robocze, poza dniami posiedzeń Sejmu. W Sejmie znajdują się sale, które mogą być wykorzystywane do organizowania wystaw.

Elaboration:
Przestrzeń wystawowa: Sejm posiada przestrzenie, które mogą być wykorzystywane jako miejsca wystawowe.

Zwiedzanie: Zwiedzanie Sejmu jest bezpłatne i odbywa się w określonych dniach i godzinach.

Grupy zorganizowane: Grupy zorganizowane mogą rezerwować zwiedzanie Sejmu w Internetowym Systemie Rezerwacji Wizyt w Sejmie.

Osoby indywidualne: Osoby indywidualne mogą zwiedzać Sejm w wyznaczonych dniach i godzinach.

Foto: Na terenie parlamentu można robić zdjęcia.

Przykład wystawy:

W Sejmie odbywają się różne wystawy, np. wystawy dotyczące historii Sejmu, polskiego państwa, czy tez wystawy okolicznościowe związane z ważnymi wydarzeniami.

Ważne: Przed planowaniem wystawy w Sejmie, należy skontaktować się z Sejmem w celu uzyskania szczegółowych informacji o procedurze i zasadach organizowania wystaw."

Czyli wszystko odbyło się legalnie, a Braun jak zwykle zachował się jak totalny kretyn i wandal. Niesamowici są ludzie, którzy go bronią. Durnota i zaślepienie, czyli w sumie nihil novi. Wstyd mi za takie społeczeństwo.

8

11

@Prorokk Ani tym bardziej do jakiegokolwiek okazywania wandalizmu.

45

@Jakchcesz Trzeba być już turbo odklejonym by w jakikolwiek sposób bronić tutaj Brauna.

0

@Ramon_Villaverde Z małymi niedźwiadkami!

0

@D10SLEO Do wywalenia, wiadomo...

4

La Bamba w ryk.

0

@Hindus Nie k***a, nie ma żadnej różnicy. Jedno i drugie to wandalizm, a jak ktoś szuka jakiegokolwiek usprawiedliwienia, to coś jest mocno nie tak.

1

@Jonyx Oznaczę Cię i wszystkich, którzy dają poklask temu komentarzowi gdy skrajne ugrupowania lewicowe jak np. Ostatnie Pokolenie coś zniszczy. Ciekawe czy wtedy też będziecie bronić wandalizmu, czy tylko bronicie wtedy gdy jest Wam to na rękę.

3

@NeroTFP1 Wygląda jakby to @Kessie odpowiadał

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?