1

@Kgorecki2500 Uj, wie, ja już się gubię w tym wszystkim. Btw Wiedźmina 4 to już w schronach można będzie na spokojnie ograć.

23

@Iran @Irak @Rosja @USA @Ukraina wstrzymajcie sie z tymi atomówkami przynajmniej do premiery GTA VI ok?

4

@Luciano99 Lepiej klatkę schodową niż piersiową jak kiedyś @Kessie @Bocheno1
@michaleu 8-go sierpnia

2

@Popitek12 ja kiedyś chciałem pokibicować Portugalii i nie pokibicowałem

11

Świetnie się zapowiada ta gra. Bardzo mocno trzymam kciuki by wszystko dowiozło, ale przede wszystkim fabuła.


3

@jedrek7000 Podobno mogą to być nowe cząstki subatomowe nieznane dotąd fizyce, ale na więcej konkretnych informacji trzeba poczekać - badacze pracują nad nowym detektorem, który może pozwoli rozwikłać tę zagadkę.

10

Szkaluję autora w komentarzu.

1

@Szymemdymek Meteo ICM

4

@blakkudium Chyba niezłe źródło. No jak Szwagry w tym oknie ogarną Joana Garcię, Nico/Diaza oraz Grimaldo to odkupią sporą część swoich win i na nowo w nich uwierzę.

2

@KamilaVeB Notatnik, w najprostszym znaczeniu, to zeszyt lub blok kartek służący do robienia notatek, pisania, rysowania, czy prowadzenia dziennika. Może to być zarówno fizyczny przedmiot, jak i wersja cyfrowa. Notatniki służą do zapisywania pomysłów, myśli, informacji, a także do rozwijania koncepcji i planów.

Szczegółowe wyjaśnienie:

Notatnik jako przedmiot:

Notatnik to zazwyczaj zbiór kartek papieru, często liniowanych, zszytych lub zbindowanych w całość, oprawionych w okładkę.

Notatnik jako narzędzie:

Notatnik jest używany do:

Zapisywania notatek: Szybkich notatek, spostrzeżeń, pomysłów, które chcemy zapamiętać.

Prowadzenia dziennika: Zapisywania myśli, przeżyć, wspomnień.

Tworzenia list i planów: Organizowania zadań, celów, spotkań.

Szkicowania i rysowania: Notatnik może służyć jako szkicownik.

Tworzenia scrapbookingu: Zbierania i porządkowania materiałów.

Notatnik w kontekście cyfrowym:

Notatnik może również oznaczać program komputerowy, np. prosty edytor tekstu, służący do zapisywania i edycji tekstu.

Różnica między notatnikiem a notesem:

Chociaż terminy "notatnik" i "notes" często używane są zamiennie, notatnik w sensie ścisłym może odnosić się do większej liczby kartek i bardziej rozbudowanych notatek, podczas gdy notes może być bardziej podręczny i służyć do szybkich zapisków.

12

Zatem syn na pewno z notatnika


1

@KamilaVeB Ja p****e...

2

Niczym @jowita i @Luciano99


2

@Kgorecki2500 Dlatego mocno czekam na to aż Absurd Ventures założone przez Dana Housera może wypuści kiedyś jakąś grę, bo może to być dobry klimat, ciężki i mroczny.

Natomiast patrząc na te wszystkie przeróbki historia inspirowana Bonnie i Clydem brzmi również bardzo spoko, więc się IMO obronili i poszli w dobre tony.

5

Bardzo fajna ciekawostka - pierwotna wersja historii GTA VI miała być zbyt mroczna dla Take-Two, które w 2016 roku odrzuciło concept ówczesnego prezesa Rockstara Dana Housera.

Historia miała opierać się na 3 bohaterach: starego policjanta, jego niepokornego syna oraz kolumbijskiego barona narkotykowego, którzy uwikłani są w narkotykową, kryminalną intrygę, gdzie gliniarz stopniowo schodzi do przestępczości by chronić syna uzależnionego od narkotyków. Cała fabuła miała opierać się na przemycie narkotyków do USA przez Vice City, gdzie baron chciał zbudować swoje imperium narkotykowe w całej Ameryce Północnej.

Wierząc tym doniesieniom to GTA VI przeszło od 2016-go roku aż 4 poprawek fabularnych, gdzie w 2019 roku Take-Two zatwierdziło historię Lucii i Jasona inspirowaną historią Bonnie i Clyde'a, napisaną przez m.in. Sama Housera, drugiego z braci.

Więcej ciekawostek poniżej w wątku, polecam!

PS. Dodatkowo bezużyteczna ciekawostka ode mnie: żoną Dana Housera jest... Polka, Krystyna Jakubiak.

6

@NeroTFP1 Czerczesowa zatem!

2

@Adran360 Jeszcze jak!

29

Mordo, ale czy to nie Wy kupiliście sobie niedawno Alvareza za 90 mln?


1

@Kgorecki2500 Jeszcze jak! Ale jako dwójka, a nie trójka :)

1

@Snajper10
Odejścia:
- Fati
- Ter Stegen
- Pena
- Araujo (zakładając bardzo dobrą ofertę)
- Gerard Martin

Przyjścia:
- Joan Garcia
- Nico/Diaz/Rashford
- Grimaldo
- jakiś bramkarz z rezerw na pozycję nr. 3

1

@jacobFCB Też polecam, w świetny, przystępny i przede wszystkim bardzo życiowy sposób mówi o fizyce kwantowej etc. Nie każdemu może siąść takie podejście, ale warto chociaż spróbować, bo jeśli siądzie, to jest to kopalnia ciekawej wiedzy.

10

@Popitek12 Widzę, że Mateusz kibic Messiego, szanuję.

7

Dokładnie takie coś powinno być w Europie i przede wszystkim w lidze hiszpańskiej - tłumaczenie przez sędziów swojej decyzji. Ale oczywiście tego nie będzie, bo wyszłoby wiele "dziwnych" rzeczy ;)

0

@MOLESTA Wyjątek potwierdza regułę :P

2

A z nami by wykorzystał na bank :D

2

@July_6_BcN Ale jaka demencja?

2

@July_6_BcN Jaka demencja?

6

@Luciano99 @Kessie zawsze miał łeb do interesów

3

@jacobFCB Najlepszego!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?