4

@Coutinho007 Madrycioki w ryk

9

@Kapitan hawk Tymczasem Lucjan Senior: pff, amator.

3

@Kgorecki2500 Maksymalna to dla mnie może być nawet i 10/15 lat (zakładając ofc, że oboje są dorośli). Ale optymalna to tak do 5 lat.

1

@8stoichkov8 Z Olką jeden z lepszych, czasem lubię sobie po raz kolejny to powtórzyć :)

Polecam jeszcze z Lotkiem, Szumowskim (wszystkie), Domagałą, Gizą i Tremiszewskim :)

1

@8stoichkov8 Z polskich to Lotek, Leja i Szumowski, szczególnie uwielbiam format Lei "Z kartki/sekrety" :)

A zagranicznych prawie w ogóle nie znam poza klasycznie Rickym Gervaisem, którego bardzo lubię.

1

Tak w ogóle to całkiem spoko soundsystem z tego wyszedł :D

Jakiś czas temu byłem w Skate In Park w Katowicach na evencie z muzyką dub i po dwóch stronach stały potężne soundsystemy, które dawały tak głęboki i mocny bass, że wszystko się trzęsło co było mega przyjemne :D

https://zapodaj.net/plik-G1KmJ7x2z8

Tak więc wyobrażam sobie co by się działo jakby puścić coś mocnego z tego poniżej. Słuchałbym!

8

@PatrychoO W sumie miałbym na to wyrąbane, liczyłoby się tylko to, że Nico jest oficjalnie u nas.

12

Gdzieś to w końcu musi j*bnąć. Tebas już zaciera rączki by w ostatniej chwili zmienić przepisy, stay tuned


0

@VegetaPolska W kwestii figury faktycznie dużo tam jest kobiet bardzo zgrabnych i szczupłych, ale kwestia urody azjatyckiej nigdy mnie jakoś nie fascynowała

2

@Dieselzor Z twarzy faktycznie są śliczne, ale miałem wrażenie, że w kwestii figury mają nieco więcej w biodrach i udach niż np. kobiety z Polski :)

4

@Frimpong @Bocheno1 już pierwszy krok zrobił na OF, teraz czas na drugi!

7

@Luciano99 to kiedy zabierasz chłopaków do Amsterdamu?


2

@Kaktusek Obyśmy tak powiedzieli 1-go września ;)

16

Lecimyyyyyyy! Dejcie mnie już ten wtorek


20

@DragonxNF Happy Tree Friends

3

@Criss18Barca Cóż, jestem jednym z tego ciemnogrodu głosującym na jedną z tych partii (chociaż w pierwszej turze żółta kartka poszła na konto Trzaskowskiego za żenującą kampanię, bo zagłosowałem na Zandberga), a jednak bardzo mi się podoba obiektywizm i prostowanie wszystkiego i wszystkich. Oby tak zostało. To, że światopoglądowo mi jest bliżej do jakiegoś ugrupowania nie oznacza, że nie będę tego krytykować - oczywista sprawa.

PS. A pamiętam jak podczas pandemii wrzucałem linki do tych serwisów, które prostowały szurskie teorie prawicy to te serwisy były bee. Ale teraz podejrzewam, że dla wielu z którymi toczyłem tutaj boje demagog jest już git :D
Do czasu...

4

@Criss18Barca Demagog, fakenews.pl i tego typu serwisy to jedno z lepszych co się przydarzyło polskiemu internetowi w ostatnich latach. Pięknie wyjaśniali antynaukowe teorie podczas covidu prawicowych mediów i polityków, pięknie wyjaśniają kłamstwa i manipulacje polityków aktualnego rządu.

3

@Ryoumen De Jong, Bernal, Casado... tam naprawdę mamy niezwykłe bogactwo.

5

@Kapitan hawk Ja bym chciał @Popitek12

10

Nico - Lewy - Yamal
Raphinia - Pedri
De Jong
Balde - Inigo - Cubarsi - Kounde
Joan Garcia

Bez 0:5 na Bernabeu to nawet niech nie wracają do Barcelony.

50

Nico strzelający bramkę w Bilbao przeciwko Athleticowi i Joan Garcia broniący karnego na stadionie Espanyolu. Bardzo proszę!

0

@Cule1234 Co za toksyki :v
Z niewolnika nie ma pracownika!*

*nie dotyczy zakładu Lucka

23

@Kessie Do rana powinno starczyć!

4

5

@PatrychoO @Popitek12 GOAT chyba nie?

15

@Popitek12 Równanie Popitka: jeśli Popitek zbliży się do ciała A, albo do jakiegokolwiek innego ciała, to dane ciało zamiast się przybliżyć, oddali się.

4

@Rifek Ale od Olmo, Lewego i Ferrana to Ty się odczep ok?

12

@Gaucho Ale to będzie chodzić niedługo. Niech ten śmieszny Real nawet nie wychodzi na boisko, bo nie ma to k***a żadnego sensu.

0

@Kazragore Fajna taka, nie za ładna

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?