macio_944
Dołączył/a: styczeń 2024
Będzin
43 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Popitek12 a takie tam
38
Czyli ok. 15 minut temu KMŚ to były towarzyskie, prymitywne rozgrywki w których nie chce się grać, ale teraz już są to najlepsze, najważniejsze i najbardziej prestiżowe rozgrywki.
A jak coś nie pójdzie, to wracamy do punktu pierwszego.
0
@marcin62 Ciekawostka: "W Biblii nie ma dosłownego cytatu "módl się w ciszy". Jednakże, Jezus nauczał o modlitwie w ukryciu, w swoim pokoju, z zamkniętymi drzwiami, co sugeruje skupienie i ciszę podczas modlitwy. Teksty biblijne, takie jak Ewangelia Mateusza 6:6, podkreślają znaczenie modlitwy w intymności i skupieniu, a nie dla pokazu przed innymi."
Dlatego też ze wszystkich świąt katolickich z Bożym Ciałem mam największy problem i tego totalnie nie obchodzę.
6
Swoją drogą śmiejemy się z grubego, ale 90 minuta meczu, a Suarez nieudolnie i pokracznie, ale jednak zapieprza do pressingu by odzyskać piłkę na połowie boiska :D
To jest tak samo wyjątkowe i dziwne jak cała jego kariera, że w jednej minucie potrafi się zachować jak zawodnik B klasy, a w drugiej zdobyc bramkę w okno nożycami z powietrza. Jeden z najbardziej oryginalnych piłkarzy - pozytywnie i negatywnie.
0
@katalonczyk987 Amen!
12
@barcelonaLM Bo cały futbol jest ustawiony pod Messiego
5
Ale bym se zobaczył taką Barcelonę Hansiego Flicka z Nico Williamsem.
5
Suarez wygląda jakby przez tydzień karmiła go @jowita
0
@Frimpong Z jednej strony tak, z drugiej mnie by to wciąz bardzo irytowało, nawet czując się aż tak spełnionym. Ale Messi ma zupełnie inną perspektywę obv.
5
Niesamowici Ci niektórzy zawodnicy w Interze Miami - jeden zatrzymuje piłkę przy swojej bramce, rozgląda się, czeka, aż w końcu wywala w aut, drugi ma 3 rozwiązania do prostego podania w akcji ofensywnej, przytrzymuje piłkę i dośrodkowuje tak nieudolnie, że ta opuszcza boisko.
Współczuję Leo.
1
@norbi77 No i tutaj już mogę się zgodzić ;)
5
@July_6_BcN Spokojnie, zaraz się rozkręci...
0
@KRISU77 Ja się tam cieszę, po co jeszcze bardziej zaniżać poziom tych rozgrywek.
0
@norbi77 To pojedyncze przypadki, a nie cała formacja.
0
Rzadko można oglądać takich parodystów w obronie jakich ma Inter Miami. Jedna z najgorszych formacji defensywnych jakie widziałem w ostatnich latach.
13
@NeroTFP1 O tym nie pomyślałem, zmieniam zdanie - sprzedaje.
11
@La Pulgaa Nie, zamykam.
13
@PatrychoO Oby był rekord serduszek!
1
@pax Ale zaorane.
https://media1.tenor.com/m/elPyzCsGAbwAAAAd/tajner-czapka.gif
5
@konrad1661 2 kliknięcia dzielą Cię od wejścia w post i kliknięcia przycisku "Translate"
18
@Messibestplayerintheworld Oczywiście nie znaczy to nic nowego, czy wartościowego, po prostu wydarł japę pod kontent.
4
@Cule1234 Jeśli przyjdzie Nico, Grimaldo i ten Perisic czy inne, mniej znane, ale wartościowe nazwisko, to mimo wszystko 2025 summer.
12
@blakkudium Ten zaś coś pewnie wymyśli w pośpiechu by były problemy. On sam jest jednym wielkim problemem. Niech sp****ala.
5
@don'T.R.I.P.e Ale jest tutaj szacunek - napisałem wyraźnie, że jeśli zostanie, to będę trzymać kciuki. Jednak nie mogę pomijać faktów, za które go nie lubię - wytykanie błędów czy to w wywiadach czy to na boisku nie jest objawem braku szacunku.
Co więcej, właśnie trenerzy nieco podobnie zaczęli reagować do nas - mamy nowego bramkarza, a nie "dajmy jeszcze raz szansę Ter Stegenowi, bo wrócił po kontuzji". Niektóre rzeczy za długo trwają - Ter Stegen i Araujo nie są od wczoraj.
15
@Luciano99 Jak zwykle w punkt Lucek. Napijmy się.
22
Fajnie, że mamy prawdopodobnie świetnego, młodego bramkarza, ale nie zapominajmy, że mamy też JEGO ze swoim zestawem wartości, który jest najbardziej irytującym piłkarzem w kadrze razem z Ter Stegenem i jego kretyńskimi wywiadami pełnymi jadu.
PS. Totalnie nie wierzę, że ten zawodnik się ogarnie. Jak zostanie, mimo mojej niechęci będę trzymać kciuki, ale jeśli ktokolwiek ważny poza Ter Stegenem ma odejść z tej kadry to niech to będzie właśnie Araujo.
19
@Kessie Jak to element zobaczy to będzie jeszcze większa aura:
https://zapodaj.net/plik-eHz04GJMKz
27
@Kgorecki2500 6-7% Brauna idealnie oddaje upadek naszego społeczeństwa.
2
@RozowaPantera Na Xboxa będzie, a ile będzie kosztować to nie mam pojęcia. Możliwe, że więcej niż aktualne ceny gier.
6
@Kgorecki2500 Gruba kampania marketingowa nowego Fallouta