3

Ja tylko czekam jak na tym turnieju potężny Maciej Skorża ogarnie ten cały śmieszny Inter Mediolan. Wierzę.

4

I to najbardziej niemiecki ze wszystkich niemieckich piłkarzy!

12

PIERWSZY CELNY STRZAŁ AUCKLAND!!!

2

Siódma bramka ewidentnie podcięła skrzydła graczom Auckland.

0

@Popitek12 Zgłoszone.

3

@July_6_BcN To kiedy ten ślub macie z @Kessie?

PS. Ja zdecydowanie cywilny ze względu na dość nieskategoryzowane poglądy religijne (uznaję się za chrześcijanina, ale nie związanego z konkretną denominacją).

13

@Luciano99 ja rozumiem, że jest prawie 30 stopni i miałeś dzisiaj spotkanie "biznesowe", ale to jest już k***a przesada


0

@AdrianJaniak @MOLESTA Uuu... to ładnie się wkręciłem na znaczek oraz na "Welcome to official page" :/

Mea culpa.

19

@Mixtape Dobrze, że nie pomyliłeś szczotki do zębów ze szczotką do kibla, ale wciąż wszystko przed Tobą, powodzenia!

2

Lubię schabowe.

1

@July_6_BcN Ojej, ale sie pieni!

6

Wydaje mi sie, ze Polska U21 juz nie wygra meczu z Portugalią.

5

Coś czuję, że Inter Miami zostanie brutalnie zweryfikowane podczas następnych paru meczów. Ale obym się mylił, niech tam amigosy se popykają jak za starych, dobrych lat.

12

Komentarz usunięty

0

@damian16161212 Taktyk, w następnych dniach postaram się coś pomóc :)

6

@gumaz where xavi

0

@FcPortoFan1999 A nie wiem. Pewnie jakieś koncerty i inne takie.

2

Drum'n'bassowy sztos.
@DragonxNF


2

@Vurt W odpowiednim czasie, albo nieco później!

5

Ja tylko dla dobrej soboty przypomnę, że poza Joanem Garcią i prawdopodobnie LS oraz może Grimaldo Wielka Barcelona Flicka niedługo wraca właśnie tam!


9

@Mow_mi_Douglas Oni tacy nie są. Poza tym to żart wyrwany z kontekstu.

0

@SenseiFCB Najlepsza gra w historii!

1

@Piotr,1985 Wiem, wiem! Dlatego możliwe, że kiedyś zaopatrzę się w jakiegoś skakuna :)

@Tomaszekkkkk Wybacz... ale to dla dobra mojego i Twojego, naprawdę mega polecam ten kanał, bo kiedyś mega się brzydziłem pająków, a dzisiaj potrafię dużo lepiej z nimi funkcjonować :)

9

Dzięki temu kanałowi oswoiłem się z moim chyba największym lękiem czyli pająkami. Dużo lepiej mi się funkcjonuje, bo pająki są w zasadzie wszędzie, mam dużo większą wiedzę na ten temat oraz ze zdecydowanie większym zrozumieniem i akceptacją podchodzę do tych zwierzaków.

Jak ktoś miał/ma podobne lęki co ja, to bardzo polecam. Dużo mi to pomogło :)


1

@VegetaPolska Dwójki już nie pamiętam, znowu musiałbym to ograć. Pamiętam tylko, że swego czasu zachwycała mnie grafiką, śniegiem i że grałem w to w jakichś 20 fpsach przy spadkach do 10 :v

3

@Kgorecki2500 Kapitalna gra, głównie pod względem fabularnym. Aż ogram za niedługo zremasterowaną wersję. Baw się dobrze!

10

@Gaucho Nico, Joan Garcia oraz Grimaldo w tym roku, Alvarez w następnym roku. Utopijny scenariusz. Tyle razy się już zawiedliśmy na Szwagrach, że ciężko jest w to wszystko uwierzyć. Ale drużyna, Hansi i sprawa z Joanem Garcią sprawili, że na nowo gdzieś ta nadzieja odżywa mimo z góry nałożonego sceptycyzmu. Czekamy cierpliwie, ale jak na razie zapowiada się to bardzo dobrze (pomijając Alvareza i zakładając, że przyjdzie Nico/Diaz/Rashford, Joan Garcia i Grimaldo).

4

@Luciano99 Ja Ci powiedziałem, że dopóki nie zobaczę tych 100 zł od Ciebie u siebie w portfelu to @jowita o każdym takim Twoim zachowaniu będzie wiedzieć i uja mnie obchodzi czy jestem u niej mile widziany czy nie.

@July_6_BcN Zawsze lubiłem ryzyko, najwyżej przekupię ją pączkami.

11

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?