macio_944
Dołączył/a: styczeń 2024
Będzin
43 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Ja tylko czekam jak na tym turnieju potężny Maciej Skorża ogarnie ten cały śmieszny Inter Mediolan. Wierzę.
4
I to najbardziej niemiecki ze wszystkich niemieckich piłkarzy!
12
PIERWSZY CELNY STRZAŁ AUCKLAND!!!
2
Siódma bramka ewidentnie podcięła skrzydła graczom Auckland.
0
@Popitek12 Zgłoszone.
3
@July_6_BcN To kiedy ten ślub macie z @Kessie?
PS. Ja zdecydowanie cywilny ze względu na dość nieskategoryzowane poglądy religijne (uznaję się za chrześcijanina, ale nie związanego z konkretną denominacją).
13
@Luciano99 ja rozumiem, że jest prawie 30 stopni i miałeś dzisiaj spotkanie "biznesowe", ale to jest już k***a przesada
5
@Czajka90 Już bardziej tak:
https://cdn-useast1.kapwing.com/static/templates/waiting-skeleton-meme-template-full-88d7b997.webp
0
@AdrianJaniak @MOLESTA Uuu... to ładnie się wkręciłem na znaczek oraz na "Welcome to official page" :/
Mea culpa.
19
@Mixtape Dobrze, że nie pomyliłeś szczotki do zębów ze szczotką do kibla, ale wciąż wszystko przed Tobą, powodzenia!
2
Lubię schabowe.
1
@July_6_BcN Ojej, ale sie pieni!
6
Wydaje mi sie, ze Polska U21 juz nie wygra meczu z Portugalią.
5
Coś czuję, że Inter Miami zostanie brutalnie zweryfikowane podczas następnych paru meczów. Ale obym się mylił, niech tam amigosy se popykają jak za starych, dobrych lat.
12
Komentarz usunięty
0
@damian16161212 Taktyk, w następnych dniach postaram się coś pomóc :)
6
@gumaz where xavi
0
@FcPortoFan1999 A nie wiem. Pewnie jakieś koncerty i inne takie.
2
Drum'n'bassowy sztos.
@DragonxNF
2
@Vurt W odpowiednim czasie, albo nieco później!
5
Ja tylko dla dobrej soboty przypomnę, że poza Joanem Garcią i prawdopodobnie LS oraz może Grimaldo Wielka Barcelona Flicka niedługo wraca właśnie tam!
9
@Mow_mi_Douglas Oni tacy nie są. Poza tym to żart wyrwany z kontekstu.
0
@SenseiFCB Najlepsza gra w historii!
1
@Piotr,1985 Wiem, wiem! Dlatego możliwe, że kiedyś zaopatrzę się w jakiegoś skakuna :)
@Tomaszekkkkk Wybacz... ale to dla dobra mojego i Twojego, naprawdę mega polecam ten kanał, bo kiedyś mega się brzydziłem pająków, a dzisiaj potrafię dużo lepiej z nimi funkcjonować :)
9
Dzięki temu kanałowi oswoiłem się z moim chyba największym lękiem czyli pająkami. Dużo lepiej mi się funkcjonuje, bo pająki są w zasadzie wszędzie, mam dużo większą wiedzę na ten temat oraz ze zdecydowanie większym zrozumieniem i akceptacją podchodzę do tych zwierzaków.
Jak ktoś miał/ma podobne lęki co ja, to bardzo polecam. Dużo mi to pomogło :)
1
@VegetaPolska Dwójki już nie pamiętam, znowu musiałbym to ograć. Pamiętam tylko, że swego czasu zachwycała mnie grafiką, śniegiem i że grałem w to w jakichś 20 fpsach przy spadkach do 10 :v
3
@Kgorecki2500 Kapitalna gra, głównie pod względem fabularnym. Aż ogram za niedługo zremasterowaną wersję. Baw się dobrze!
10
@Gaucho Nico, Joan Garcia oraz Grimaldo w tym roku, Alvarez w następnym roku. Utopijny scenariusz. Tyle razy się już zawiedliśmy na Szwagrach, że ciężko jest w to wszystko uwierzyć. Ale drużyna, Hansi i sprawa z Joanem Garcią sprawili, że na nowo gdzieś ta nadzieja odżywa mimo z góry nałożonego sceptycyzmu. Czekamy cierpliwie, ale jak na razie zapowiada się to bardzo dobrze (pomijając Alvareza i zakładając, że przyjdzie Nico/Diaz/Rashford, Joan Garcia i Grimaldo).
4
@Luciano99 Ja Ci powiedziałem, że dopóki nie zobaczę tych 100 zł od Ciebie u siebie w portfelu to @jowita o każdym takim Twoim zachowaniu będzie wiedzieć i uja mnie obchodzi czy jestem u niej mile widziany czy nie.
@July_6_BcN Zawsze lubiłem ryzyko, najwyżej przekupię ją pączkami.
11
No bum bum!
https://x.com/sernique_/status/1933472408343564409