14

@RoberDzik
- nie podał do Raphini na pustą w meczu z Atletico

3

Ale bym se zobaczył taką Barcelonę Flicka z Lewym na "9"

0

Polecam poczytać. Jakkolwiek nie jest to śmieszne, to w wielu momentach jest też smutne, bo naprawdę żyjemy w chorym kraju niezależnie od tego kto rządzi oraz w ogłupiałym społeczeństwie.

https://nonsa.pl/wiki/Polska

"Alkohol to twój wróg, więc lej go w mordę!"
A tymczasem, napijmy się!

1

Widać było już po twarzy Moraty, że to spieprzy :v

11

Jeśli Hiszpania tutaj przegra, to przegrana powinna pójść głównie na konto De La Fuente. Totalnie niezrozumiałe decyzje - Pedri znowu na nie swojej pozycji, a więc powielenie błędu z poprzedniego meczu, dziwne zmiany, które w pewnym momencie nieco uspokoiły grę, ale nie dały nic konkretnego, wprowadzenie teoretycznie gorszych piłkarzy mając na ławce np. Olmo.

Często totalnie nie rozumiem tego jak De La Fuente czyta te mecze.

2

@Encore Niesamowite jakim Twitter stał się obrzydliwym i chamskim miejscem, szczególnie po zakupie przez Muska. Bardzo odpychający portal.

3

@Popitek12 Dokładnie, oby Hiszpania wygrała dla Messiego

2

@Stinger_ Trochę rozwala mnie, że ludzie są w szoku, że 17 latek ma słabszy mecz :D

10

Wątpię, że Yamalowi dzisiaj się nie chce. Po prostu gorszy dzień. Takie coś będzie się zdarzać jeszcze nie raz, tym bardziej będąc nadal absurdalnie młodym zawodnikiem.

5

Świat gdyby eksperci z La Bamby zastąpili na stanowiskach De La Fuente, Dudę, Tuska, Nawrockiego, Trumpa, Muska, Probierza, Lewandowskiego, Sławosza Uznańskiego-Wiśniewskiego, Merker, Putina, Zełeńskiego, trenera Igi Świątek, czy wszystkich developerów Rockstara i CD Projekt RED:

https://i.imgflip.com/2ynjel.jpg?a485904

2

@July_6_BcN Jeszcze w międzyczasie spece od gówniarzy z paletkami.

8

@PatrychoO #PodzielmyWreszcieTenKraj

6

Trzeba uczciwie przyznać, że zejście Pedriego, a wejścia Merino oraz Isco trochę pobudziły Hiszpanię i trochę lepiej się to klei.

Jednak wciąż uważam, że dużo lepiej Hiszpania wyglądałaby gdyby Pedri grał na swojej pozycji.

1

@Cule1234 Ja p****e...

30

A pamiętacie jak Piotr Zieliński chciał poprosić Argentyńczyków podczas MŚ 2022 żeby zwolnili tempo gry?

"- Nie nadążałem wyprzedzać, nie mogłem dobiec z tyłu i w końcu dostałem skurczów - opowiadał Piotr Zieliński w wywiadzie dla "La Gazzetta dello Sport". Polski pomocnik miał wiele kłopotów w meczu z Argentyną. Chciał nawet poprosić rywali, żeby nieco zwolnili. "Przeszło mi to przez myśl" - przyznał się."

Fantastyczny mental kapitana, brawo!

2

1

Mendes co dzisiaj robi z Yamalem :o

2

@Kgorecki2500 Najpierw mleko, później płatki. Majonez Kielecki czy Winiary?

0

@tomek8756 Podzielmy w końcu ten kraj na pół i będzie spokój :v

0

6

Nawet w takim temacie jak Lewy w reprezentacji ten kraj jest podzielony na pół :v

0

Trzeba przyznać, że Mendes świetnie sobie radzi z Yamalem dzisiaj. Mam wrażenie, że PSG gdzieś tam miało świadomość starcia z Barceloną w finale i chcąc-niechcąc przygotowywali się do tego od dłuższego czasu.

0

@Filipem Ale też było kilka, które dawały pozytywny efekt i moim zdaniem tych sytuacji było więcej.

15

@Roobo "Ludzie sobie dorabiają jakieś farmazony wzięte z dupy by im to pasowała do narracji."

Haha, a Ty tak nie robisz? :D

0

No nie do końca się zgodzę z Laskowskim. Wielokrotnie podczas sezonu zmiennicy sporo dawali - szczególnie Ferran czy Fermin. De Jong w listopadowym El Clasico, Olmo wchodzący z ławki... zupełnie nie zgodzę się ze stwierdzeniem, że zmiany wprowadzały chaos na boisku i drużyna grała gorzej.

3

@Aragorn33 Krzysztof Rot to ten jeden z najnormalniejszych, polecam :)

2

Fajnie jest mieć wywalone całkowicie na polską piłkę. To nie polityka, która mimo wszystko wpływa na Twoje życie (mimo, że do tego już też jest coraz większy dystans, a w moim wypadku zawsze jest wybór by się wynieść gdzieś dalej).

Piłka powinna sprawiać radość i pozytywne emocje. To daje Barcelona. Polska reprezentacja dała raz - w 2016 roku. Jeśli kiedykolwiek powrócą te czasy, to znów zacznę się tym interesować, ale aktualnie totalnie nie czuję ŻADNEGO przywiązania do polskiej piłki. Wręcz przeciwnie - polska piłka od lat mnie niesamowicie odpycha. Lata mijają i nic się nie zmienia. Nie mam ochoty brać w tym udziału.

Tymczasem Vamos Espania!

1

@Luciano99 Wstyd na całe życie.

6

Jeszcze CR musiał coś tam krzyknąć prowokacyjnie do Oyarzabala, WTF

3

Widzę te same dziury w obronie w meczach Hiszpanii jak i w meczach Barcelony :v

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?