macio_944
Dołączył/a: styczeń 2024
Będzin
43 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
@Transu96 "Nielegalnie"
https://zapodaj.net/plik-KNnRxUGuSd
11
@Prorokk Ani tym bardziej do jakiegokolwiek okazywania wandalizmu.
45
@Jakchcesz Trzeba być już turbo odklejonym by w jakikolwiek sposób bronić tutaj Brauna.
0
@Ramon_Villaverde Z małymi niedźwiadkami!
0
@D10SLEO Do wywalenia, wiadomo...
4
La Bamba w ryk.
0
@Hindus Nie k***a, nie ma żadnej różnicy. Jedno i drugie to wandalizm, a jak ktoś szuka jakiegokolwiek usprawiedliwienia, to coś jest mocno nie tak.
1
@Jonyx Oznaczę Cię i wszystkich, którzy dają poklask temu komentarzowi gdy skrajne ugrupowania lewicowe jak np. Ostatnie Pokolenie coś zniszczy. Ciekawe czy wtedy też będziecie bronić wandalizmu, czy tylko bronicie wtedy gdy jest Wam to na rękę.
3
@NeroTFP1 Wygląda jakby to @Kessie odpowiadał
5
Komentarz usunięty
1
@Encore
3
@Kgorecki2500
1
@ViscaelBarca2007 Oglądałem i świetnie wyglądał. Aż byłem w szoku, bo miałem niskie oczekiwania. Odpalę sobie może jakieś inne jego mecze z poprzedniego sezonu by sprawdzić jak wyglądał w innych meczach, ale wczoraj był świetny.
3
Ej Mati, ten Diaz to jednak spoko jest jakby był ciut tańszy
https://x.com/topfreezyball/status/1932596195500683319
1
@Kgorecki2500 Bardzo wątpliwe.
15
Czyli Lewy prawdopodobnie sobie będzie sporo odpoczywać w przyszłym sezonie. Z punktu widzenia kibica Barcelony - całkiem zajebiście :)
1
Polska w ostatnich tygodniach:
https://media.tenor.com/Kx6Jx03-TNUAAAAM/omg-hell.gif
1
@Jarema2000 Niestety nie, tylko jakiś stream.
2
@Luciano99 Ale wiesz, że jak wystawisz @jowita to już nie tylko dla nas nie będzie miejsca, ale dla przeciwników też?
W sumie sprytnie, zamiast przerżnąć 5:0 przerżniemy tylko 3:0, bo walkower. Lucek, prowadź!
14
A największymi wygranymi tego całego pie****nika są Lewandowski i... Barcelona. Lewy, bo czas pokazuje, że w wielu miejscach miał rację i nie musi w tym brać udziału i się niepotrzebnie frustrować oraz Barcelona, której główna "9" już rozpoczęła wakacje i istnieje spora szansa, że przystąpi do nadchodzącego sezonu odpowiednio wypoczęta. Dodatkowo jest szansa, że Lewy będzie odpoczywać również przynajmniej we wrześniu podczas zgrupowania reprezentacyjnego.
Dla nas w sumie sytuacja win-win (jak kogoś nie obchodzi reprezentacja jak mnie).
1
@Encore Tymczasem Probierz:
0
Łukasz Ciona - pseudodziennikarz z wPolsce24. Obejrzyjcie sobie kiedyś tę telewizję, jeszcze gorsze niż Republika. Najbardziej tępa i prymitywna propaganda, a Łukasz Ciona to 100% twarz tej telewizji jak i twarz skrajnie prawicowych telewizji.
1
@Kgorecki2500 Na dwa etaty myślisz, że ogarnie?
27
Co prychłem :v
6
EDIT: La Bamba nie potrafi tego tak fajnie wkleić :(
0
@Eto'o9 R10 Nawet gdyby Flick chciał sprowadzić Bednarka to i tak byłbym za tym transferem. Pełna ufność w Hansim.
6
W punkt.
12
I cyk, urlopik. Jak to mówią: raz pod wozem, a raz pod wozem.
2
Drużyna 1000 wrzut. Jakbym Real Madryt oglądał za Zidane'a.
0
@ElKamil @jowita też ma cycki, a porównaj sobie jej cycki z cyckami takiej Margot Robbie.