2

Atletico: Słuchaj @FCBarcelona, z tym kupnem przez nas Lengleta to jednak głupia sprawa...

5

@Stinger_ Sparing i tyle.

9

Niesamowicie nieporadnie wygląda to Atleti na tle PSG.

0

Julian Alvarez marnuje się w takim Atletico. Jeśli kolejny raz Atleti trafi na Real w LM to kolejny raz daję im potężne 0% szans na awans ze względu na ich bardzo irytujący pragmatyzm.

2

@Pawci023x Zapraszam na Śląsk :v
@gumaz dzień jak co dzień

10

#ŻądamyCocoJamboWarszawaNaKolejnychKMŚ

3

Ja tylko czekam jak na tym turnieju potężny Maciej Skorża ogarnie ten cały śmieszny Inter Mediolan. Wierzę.

4

I to najbardziej niemiecki ze wszystkich niemieckich piłkarzy!

12

PIERWSZY CELNY STRZAŁ AUCKLAND!!!

2

Siódma bramka ewidentnie podcięła skrzydła graczom Auckland.

0

@Popitek12 Zgłoszone.

3

@July_6_BcN To kiedy ten ślub macie z @Kessie?

PS. Ja zdecydowanie cywilny ze względu na dość nieskategoryzowane poglądy religijne (uznaję się za chrześcijanina, ale nie związanego z konkretną denominacją).

13

@Luciano99 ja rozumiem, że jest prawie 30 stopni i miałeś dzisiaj spotkanie "biznesowe", ale to jest już k***a przesada


0

@AdrianJaniak @MOLESTA Uuu... to ładnie się wkręciłem na znaczek oraz na "Welcome to official page" :/

Mea culpa.

19

@Mixtape Dobrze, że nie pomyliłeś szczotki do zębów ze szczotką do kibla, ale wciąż wszystko przed Tobą, powodzenia!

2

Lubię schabowe.

1

@July_6_BcN Ojej, ale sie pieni!

6

Wydaje mi sie, ze Polska U21 juz nie wygra meczu z Portugalią.

5

Coś czuję, że Inter Miami zostanie brutalnie zweryfikowane podczas następnych paru meczów. Ale obym się mylił, niech tam amigosy se popykają jak za starych, dobrych lat.

12

Komentarz usunięty

0

@damian16161212 Taktyk, w następnych dniach postaram się coś pomóc :)

6

@gumaz where xavi

0

@FcPortoFan1999 A nie wiem. Pewnie jakieś koncerty i inne takie.

2

Drum'n'bassowy sztos.
@DragonxNF


2

@Vurt W odpowiednim czasie, albo nieco później!

5

Ja tylko dla dobrej soboty przypomnę, że poza Joanem Garcią i prawdopodobnie LS oraz może Grimaldo Wielka Barcelona Flicka niedługo wraca właśnie tam!


9

@Mow_mi_Douglas Oni tacy nie są. Poza tym to żart wyrwany z kontekstu.

0

@SenseiFCB Najlepsza gra w historii!

1

@Piotr,1985 Wiem, wiem! Dlatego możliwe, że kiedyś zaopatrzę się w jakiegoś skakuna :)

@Tomaszekkkkk Wybacz... ale to dla dobra mojego i Twojego, naprawdę mega polecam ten kanał, bo kiedyś mega się brzydziłem pająków, a dzisiaj potrafię dużo lepiej z nimi funkcjonować :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?