macio_944
Dołączył/a: styczeń 2024
Będzin
43 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Atletico: Słuchaj @FCBarcelona, z tym kupnem przez nas Lengleta to jednak głupia sprawa...
5
@Stinger_ Sparing i tyle.
9
Niesamowicie nieporadnie wygląda to Atleti na tle PSG.
0
Julian Alvarez marnuje się w takim Atletico. Jeśli kolejny raz Atleti trafi na Real w LM to kolejny raz daję im potężne 0% szans na awans ze względu na ich bardzo irytujący pragmatyzm.
2
@Pawci023x Zapraszam na Śląsk :v
@gumaz dzień jak co dzień
10
#ŻądamyCocoJamboWarszawaNaKolejnychKMŚ
3
Ja tylko czekam jak na tym turnieju potężny Maciej Skorża ogarnie ten cały śmieszny Inter Mediolan. Wierzę.
4
I to najbardziej niemiecki ze wszystkich niemieckich piłkarzy!
12
PIERWSZY CELNY STRZAŁ AUCKLAND!!!
2
Siódma bramka ewidentnie podcięła skrzydła graczom Auckland.
0
@Popitek12 Zgłoszone.
3
@July_6_BcN To kiedy ten ślub macie z @Kessie?
PS. Ja zdecydowanie cywilny ze względu na dość nieskategoryzowane poglądy religijne (uznaję się za chrześcijanina, ale nie związanego z konkretną denominacją).
13
@Luciano99 ja rozumiem, że jest prawie 30 stopni i miałeś dzisiaj spotkanie "biznesowe", ale to jest już k***a przesada
5
@Czajka90 Już bardziej tak:
https://cdn-useast1.kapwing.com/static/templates/waiting-skeleton-meme-template-full-88d7b997.webp
0
@AdrianJaniak @MOLESTA Uuu... to ładnie się wkręciłem na znaczek oraz na "Welcome to official page" :/
Mea culpa.
19
@Mixtape Dobrze, że nie pomyliłeś szczotki do zębów ze szczotką do kibla, ale wciąż wszystko przed Tobą, powodzenia!
2
Lubię schabowe.
1
@July_6_BcN Ojej, ale sie pieni!
6
Wydaje mi sie, ze Polska U21 juz nie wygra meczu z Portugalią.
5
Coś czuję, że Inter Miami zostanie brutalnie zweryfikowane podczas następnych paru meczów. Ale obym się mylił, niech tam amigosy se popykają jak za starych, dobrych lat.
12
Komentarz usunięty
0
@damian16161212 Taktyk, w następnych dniach postaram się coś pomóc :)
6
@gumaz where xavi
0
@FcPortoFan1999 A nie wiem. Pewnie jakieś koncerty i inne takie.
2
Drum'n'bassowy sztos.
@DragonxNF
2
@Vurt W odpowiednim czasie, albo nieco później!
5
Ja tylko dla dobrej soboty przypomnę, że poza Joanem Garcią i prawdopodobnie LS oraz może Grimaldo Wielka Barcelona Flicka niedługo wraca właśnie tam!
9
@Mow_mi_Douglas Oni tacy nie są. Poza tym to żart wyrwany z kontekstu.
0
@SenseiFCB Najlepsza gra w historii!
1
@Piotr,1985 Wiem, wiem! Dlatego możliwe, że kiedyś zaopatrzę się w jakiegoś skakuna :)
@Tomaszekkkkk Wybacz... ale to dla dobra mojego i Twojego, naprawdę mega polecam ten kanał, bo kiedyś mega się brzydziłem pająków, a dzisiaj potrafię dużo lepiej z nimi funkcjonować :)