macio_944
Dołączył/a: styczeń 2024
Będzin
43 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
"My daddy was a bank robber
But he never hurt nobody
He just loved to live that way
And he loved to steal your money"
Dopiero teraz do mnie dotarło, że moje ukochane Dub Pistols napisało utwór na cześć polskich polityków!
8
Inter Miami > Inter Mediolan
2
Cudowne są to statystyki :D
https://zapodaj.net/plik-KeAkRGgFQS
0
@Alba jordi are u ok?
8
Inter Miami w końcu z golem, brawo!!!
7
Aż mam flashbacki z ostatnich lat Busquetsa. On takich błędów miał niestety dość sporo w ostatnich latach.
2
Ależ to jest przepaść... :v
Spora część Interu Miami nawet do Ekstraklasy by sie nie nadawało.
0
Defensywa Interu Miami to jak dla mnie chyba najgorsza defensywa ze wszystkich oglądanych przeze mnie drużyn. Cieszę się, że nieco więcej osób to dzisiaj zobaczy :)
2
Cóż za zaskoczenie!
1
Jeszcze tylko 88 minut i będzie można mówić o sensacji.
1
Nie wiem, jakoś irytuje mnie to "szoł" żeby zadowolić amerykańską publikę. Ale cóż, może trzeba będzie się przyzwyczaić i w końcu jakoś to "zaskoczy". Ale jakichś zrypanych koncertów w przerwie, czy reklam jak na Super Bowl nie zdzierżę.
1
@Danny Gaucho Dokładnie tak, ale na specjalny numer konta musisz przelać hajs @Salchent, podam na priv
2
@mr Barca Jeszcze jak!
10
Gotowi na potężne lanie, wysoki wynik i kompromitującą się obronę przeciwko potężnemu atakowi? Wątpię, że PSG będzie mieć jakieś szanse...
1
@DiSBlaDE Marchew bo #błonnik.
1
@norbi77 Mają takie, ale zawsze mnie rozwala, że w niektórych stanach podatnych na częste burze etc. są otwarte stadiony :)
https://stadiony.net/turnieje/mundial/2026
1
@Adran360 Ja j**e...
@norbi77 To też jest ciekawe, warunki pogodowe w wielu stanach USA są znane nie od dziś, a oni stwierdzili, że uj tam, wybudujmy stadiony bez zadaszenia!
12
@norbi77 Niestety tak. To USA. Nie zdziwię się jak oni w przerwie zrobią jakieś koncerty 20-25 minutowe by zadowolić prymitywną publikę, która non-stop potrzebuje silnych bodźców i liczy się tylko i wyłącznie dla wielu "szoł".
8
@mordini123 Może i znowu nie dostał premii, ale za to znowu dostał kolejne nadgodziny bez wypłaty.
12
@Luciano99 Śpij słodko aniołku [*]
2
@Popitek12 Mocno, ale celnie o Portugalii 2016
1
@blakkudium W sumie lepiej teraz niż gdy sezon wleci na pełnej, ale coś mi się wydaje, że w trakcie też się rozwali
3
@Popitek12 W wodzie to się ryby p****olą...
9
Wszystkim na zdrowie w ten piątek!
0
@Frimpong To była zła noc...
2
@NeroTFP1 Oby nie!
3
@Aragorn33 ""Nie ma fizycznych dowodów na to które krąży wokół którego. Kontrowersja trwa od kilkuset lat i wciąż czeka na konkluzywny dowód" – napisał lider narodowców na Twitterze."
Ja p*****e... prawica, Konfederacja, szurskie teorie, antynaukowość, zacofanie. Tutaj się wszystko zgadza. Nie jest przypadkiem, że to właśnie m.in. płaskoziemcy, antyszczepionkowcy, czy ogólnie osoby antynaukowe są o poglądach prawicowych.
Zawsze mnie to odpychało, odpycha i odpychać będzie.
1
@Starrk mądrego to aż miło poczytać
6
City co robi, śliczna akcja. Mam nadzieję, że wrócą ze względu nie tylko na sentyment i sympatię do Pepa, ale też na to, że City w formie to jedna z najbardziej atrakcyjnych drużyn do oglądania.
18
Będą cyrki w przyszłym sezonie i to może nawet jeszcze większe niż w 24/25. Radzę się przygotować i pozostawać w sporej nadziei, że potencjalne błędy sędziowskie nie będą wpływać na wyniki meczów, bo gra Barcelony będzie zbyt dobra. Jak w poprzednim sezonie.
Swoją drogą widzę, że znowu wypłynęła jakaś informacja na temat Negreiry. Tak więc można zakładać, że transfer Nico jest rzeczywiście blisko, Szwagry naprawdę nieźle ogarniają, a Barcelona po prostu się bardzo dobrze wzmacnia na wielu płaszczyznach ;)