3

Ojoj a cóż to się stało, skąd to zwątpienie?


11

Kocham jak internet jedzie do spodu z najbardziej butnym i bezczelnym klubem w historii.


1

@Aragorn33 Oby w nadchodzącym sezonie futbol oddał to co ukradł za pomocą Marciniaka i Zestawu Wartości z Urugwaju w poprzednim sezonie.

1

@Rifek W sumie się zgadzam. Nie wiem tylko czy to dobrze, czy nie, bo czasami będzie to wyglądać komicznie...

2

Ciekawe, czy jeśli skończy się to wysoką porażką Realu, to Ćwiąkała znów nagra materiał, że w Realu "kliknęło".

Jakkolwiek by ten zespół nie grał to dla mnie ogromnym absurdem było nagrać taki materiał na podstawie ledwie paru meczów. To znowu pokazuje jak dla mnie jak wielki PR ma ta pilkarska wydmuszka. Barcelona to musiała czekać parę miesięcy na podobne pochwały.

4

@Kessie "już ktoś od tyłu wchodzi bez pytania"
W sumie to powinieneś być przyzwyczajony.

1

@tadzik447 Tadzik, na górę!

0

@michal26 Smacznego!

3

@Popitek12 Dokładnie Popitek, nie to co bycie fanem CRa

23

@Comentateiro Jest obcy, bo to jednak nie jest nasz narodowy język którym władamy od dziecka. Ale fakt faktem, ze znajomość angielskiego w stopniu komunikatywnym to dziś wręcz obowiązek.

7

Coś fajnego chyba wjechało na Foot Trucka. Jestem przy 4 minucie i poruszony został wątek Marciniaka i meczu z Interem - Szczęsny niby na żarty, ale mam wrażenie, że serio ma sporo pretensji do Marciniaka po tym meczu ¯\_(ツ)_/¯


9

@Kessie 12 minut spóźnienia względem komentarza @AssisMoreira, co za wstyd, co Ty sobie myślisz człowieku

11

@Popitek12 Moje podejście do historii wygląda tak, że wszystko się szczęśliwie zakończyło 18-go grudnia 2022-go roku.

30

@VegetaPolska a próbowałeś takich karteczek?


1

@Encore Ale tutaj nie chodzi mi o krytykę Tuska, bo to jest jak najbardziej okej (zresztą sam jestem wieloma rzeczami bardzo zawiedziony i ostatnio mocno krytyczny). Tutaj chodzi o komentarze czysto nienawistne, obrażające, pełne wyzwisk. Jest różnica pomiędzy czymś takim, a zwykłą, nawet mocną, ale jednak krytyką.

Zresztą sam wiem po sobie jak obrzydliwe potrafimy mieć wnętrza i internet jest tego niestety lustrem - dokładnie jak Grok napisał w ostatnim zdaniu.

10

Ależ mocno w punkt. Wielu ludzi jest niesamowicie odpychających i obrzydliwych.


0

@PolskiBarcelonista10 Dla mnie to nie ma znaczenia z jakiego kraju jest cały sztab. Liczą się tylko umiejętności - jeszcze jakiś czas temu powiedziałbym, że w Polsce nie ma odpowiednich trenerów by Polska reprezentacja grała piłkę, którą chce się oglądać. Ale to się zmieniło, mamy paru ciekawych trenerów. Problem leży gdzieindziej - w zj***ej mentalności i tutaj nie tylko chodzi o piłkę.

1

@Barca_Big_Moment "Szerząc dezinformację można jedynie pozyskać skrajny elektorat albo ten fanatyczny populistyczny."

Dlatego to tak działa na La Bambie :)

6

@Kessie Tylko z kolegami po piciu nie kładźcie płytek jak poprzednio u mnie ok?
https://zapodaj.net/plik-2g9aw0vZRX

10

No w końcu będzie można szczać jak należy, bo my w Będzinie na dworcu mieliśmy higieniczniej i ładniej niż tam


7

@Deviler Bo niektórzy ludzie to idioci. Zamykam.

31

Tych słów Ter Stegena, że z tego co mu wiadomo jest dwóch bramkarzy czyli On i Penia to ja nigdy mu kibicowsko nie wybaczę.

Pseudokapitan wiele razy nie stający sportowo na wysokości zadania mówiący tak bez szacunku o innych (głównie względem naszego Wojtusia). Nosz kurna... straciłem do niego jakiekolwiek resztki sympatii i mam ogromną nadzieję, że wyląduje w końcu gdzieś indziej. Nie pamiętam tak toksycznej postaci. Jego przygoda tutaj dobiegła końca. I nie pozdrawiam.

13

Dobra, trzeba ponownie zmienić swoje oczekiwania: Joan Garcia broniący karnego w meczu z Espanyolem na wyjeździe oraz takie 0:5 na San Mames, hat-trick Yamala i Joan Garcia broniący karnego Nico. Nie proszę o wiele przecież.


1

Sztos muzyka (szczególnie od 2:28, mega mi się podoba pulsujący, głęboki bas oraz długi dźwięk dochodzący w połowie utworu) i sztos teledysk. Nie wiadomo o co chodzi, dziwne, niekonwencjonalne, ale wszystko jakoś do siebie pasuje.


6

Ale co się katalońskie media z Romero na czele skompromitowały to ich!

Swoją drogą jakkolwiek byłoby to bezczelne i potencjalnie nie fair, to trzeba przyznać, ze je***niutki rozegrał masterclass w osiągnięciu najlepszych korzyści dla siebie :v

2

@Murazor Lucek dba o swoich pracowników, dlatego zamiast dopłacać to mają świetne warunki pracy, bez wynagrodzenia, premii i z nadgodzinami.

13

@Luciano99 ja rozumiem, że potrzebujesz kogoś do pracy w czasie gdy @Kessie jest w Tajlandii, ale ogłoszenie na pracuj.pl to chyba przesada

https://zapodaj.net/plik-7oETTbUSAY

3

@JimMorrisonFCB Jednak mają coś wspólnego z @lucjanem seniorem...

2

Czy procenty u Gerarda Romero spadły ze 150% na 120%?
Dzisiejsze media niezależnie od kraju to kolosalne i obrzydliwe g*wno.

3

@blakkudium Rzeczywiście... transfer ewidentnie upada :/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?