macio_944
Dołączył/a: styczeń 2024
Będzin
43 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
@FcPortoFan1999 @Luciano99 ale jak mi nie zapłaci za strone to zagłosuje na @Kessie
5
@Comentateiro Potężny łamaniec językowy.
@Kessie dam Ci pół browara jak po 20 Kuflowych Mocnych powiesz to z dobrą dykcją
8
@Lionel_Messi10 No i uj, tak se pojechałem na ten meczyk... weźcie jakiś kraj w Europie, np. Polskę.
0
Pamiętacie ją? Mimo, że była krytykowana, to jakoś ją lubiłem :)
17
Już za tydzień pierwszy presezonowy mecz FC Barcelony Hansiego Flicka powoli rozpoczynający sezon 25/26!
Niech to da Wam siły i radość na nadchodzący tydzień ;)
0
@Nazio_87 Carraro, Black Wolf. Generalnie polecam blendy, 80-20 lub 70-30 stosunku arabici do robusty.
3
@Luciano99 Gdybyś był inny nie byłbyś sobą
3
@gumaz Darmowe nadgodziny również. Co więcej u Lucka można zaczynać juz od 7-go roku zycia. Wyjątkowa firma.
1
@Popitek12 O, teraz lepiej
0
@Popitek12 Eh, liczyłem na cos innego, cos w stylu, ze to green screen itp. Weź sie ogarnij Popitek
25
Dzisiaj rocznica.
@Popitek12 poproszę o opinię
1
@Azazel_Pazuzu Czekam. Nie można chwalić, to nie dobra je
6
Bardzo dobra decyzja rządu.
0
@Lucyffffer1922 jeszcze jak!
6
@Luciano99 ja rozumiem, że chciałeś się przypodobać Sysi za prospołeczny baner przy wejściu do zakładu, ale chyba coś nie pykło byq
https://x.com/szczerze_kuzwa/status/1946161789529465154
9
Dobra, taka okazja, więc trzeba to uczcić!
https://zapodaj.net/plik-2bnx0w52ie
2
@mekston Taa, Szwagry jak zwykle 2 kroki do przodu przed wszystkimi...
Nie ma opcji, zirytowali mnie tak bardzo, że nawet ściągnięcie Messiego i odmłodzenie go o 10 lat nie sprawi, że nagle zacznę ich postrzegać bardziej pozytywnie. Sytuacja ze stadionem przelała czarę goryczy.
2
Czyli Szwagry najpierw muszą się skompromitować, a później dopiero biorą się do roboty. No cóż...
Niech tylko prawdopodobne pozyskanie bardzo potrzebnego LS nie przysłoni Wam faktu, że Szwagry kompromitują ten klub i działają niezwykle nieprofesjonalnie, a Real Madryt to najbardziej propagandowy, bezczelny i obrzydliwy klub w historii.
1
@Konradowskyy Obronę raczej mamy ogarniętą dobrze, chyba że mówisz o kimś za Balde - wtedy tam widziałbym wzmocnienie, bo niestety trochę wątpię, że Gerard Martin to ogarnie. Ale niestety uważam, że jak Szwagry ogarną LS to to już będzie absolutny max i kadra będzie zamknięta...
11
Wiedziałem, że po kompromitacji ze stadionem nagle magicznie zaczną się pojawiać pozytywne informacje o transferach - w tym wypadku o Rashfordzie :D
Szwagry są bardzo przewidywalne. Mimo całej irytacji do Szwagrów mam nadzieję, że znów spadną na 4 łapy i jakimś magicznym sposobem przy całej swojej nieudolności ogarną tego Rashforda. Nie wyobrażam sobie walki na 3 frontach bez wzmocnienia na LS.
2
@ProMILs Sysia ma ładny głos.
5
@Luciano99 i jak otworzyła?
EDIT: Pewnie otworzyła, długo nie ma żadnego info, pewnie jest inba z policją, trzymaj się Lucek tam
3
@Kessie przepiękne jak to uniwersum się rozwinęło w ostatnich tygodniach
3
I tak to się kręci u Szwagrów, na bank zaraz wleci jakieś info o zaawansowanych rozmowach z Leao, Messim, Nico, Makłowiczem i Chuckiem Norrisem
https://x.com/Palpatun/status/1946265108335743034
5
Patrząc na Szwagrów nawet już się obawiam o samo Camp Nou, że będzie wadliwe, w jakiś sposób niedorobione etc. Tym bardziej, że pierwotnie miały być ficzery typu ekran 360, ale ofc musieli zrezygnować.
Niech wraca ta Barcelona Flicka, bo przez Szwagry mam sporą niechęć do wszystkiego co się dzieje wokół klubu. Oby Fliki-Taka znów dowiozła jak sezon temu.
49
Jakim trzeba być k***a łbem, by nie mając wszelkich pozwoleń i gwarancji ogłaszać oficjalnie i hucznie w social mediach powrót na Camp Nou po czym po paru tygodniach oficjalnie poinformować, że jednak to nie.
Laporta & Deco jesteście jedną wielką kompromitacją i tylko geniusz Flicka i wybitna szkółka piłkarska ratują Wam d*pska przed absolutnie tragicznymi rządami pod względem powagi i porządku.
7
"Bo to są Szwagry, Szwagry..."
https://pbs.twimg.com/media/GVu2RDDXoAAzROb.jpg:large
11
Za nieco ponad rok, @Madrycioki przygotujcie d*pska
3
Coraz bardziej mam wrażenie, że te wszystkie "starania" transferowe czy to o Diaza czy to o Rashforda to tylko i wyłącznie pic na wodę by nie było, że Szwagry nic nie robią. Wiedzą, że nie ma szans, ale żeby gawiedź za bardzo nie narzekała, to tam się zobaczą raz czy dwa z agentami, pogadają, pojedzą, ale wszystko będzie się sprowadzać do tego, że realnie nie ma szans na nic. Więc jest alibi, z tym stadionem jedynie przypał, ale to się też jakoś wytłumaczy.
Potem Laporta z Deco dumnie wyjdą 1-go września i powiedzą, że w sumie to zawsze stawiamy na La Masię i żaden z zawodników nie spełnił oczekiwań, a kadra jest kompletna :D
7
@Kessie Tylko jedno Kuflowe Mocne? 4-pak Redsów? Po***ało Cie?