macio_944
Dołączył/a: styczeń 2024
Będzin
43 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
11
Za nieco ponad rok, @Madrycioki przygotujcie d*pska
3
Coraz bardziej mam wrażenie, że te wszystkie "starania" transferowe czy to o Diaza czy to o Rashforda to tylko i wyłącznie pic na wodę by nie było, że Szwagry nic nie robią. Wiedzą, że nie ma szans, ale żeby gawiedź za bardzo nie narzekała, to tam się zobaczą raz czy dwa z agentami, pogadają, pojedzą, ale wszystko będzie się sprowadzać do tego, że realnie nie ma szans na nic. Więc jest alibi, z tym stadionem jedynie przypał, ale to się też jakoś wytłumaczy.
Potem Laporta z Deco dumnie wyjdą 1-go września i powiedzą, że w sumie to zawsze stawiamy na La Masię i żaden z zawodników nie spełnił oczekiwań, a kadra jest kompletna :D
7
@Kessie Tylko jedno Kuflowe Mocne? 4-pak Redsów? Po***ało Cie?
7
Ależ to będzie kompromitacja, jeśli rzeczywiście nie uda się wrócić na Camp Nou na Puchar Gampera po hucznym ogłoszeniu w oficjalnych social mediach.
A jeśli tak się stanie, to Szwagry stracą u mnie już totalne resztki jakiejkolwiek ufności do czegokolwiek.
3
@Encore Wszyscy aktywni w lato, tylko nie Szwagry.
3
@Kessie Może i mi nie zapłacił, ale za to również nie oddał 100 zł. Złoty chłopak.
@lajcior Też ostatnio trochę więcej z tym eksperymentuje, choć odpowiedniego projektu trochę brakuje. Ale czasem w swoich projektach przemycam podobne efekty, choć wygląda to ofc dużo gorzej, głównie blur tam robi swoje:
https://zapodaj.net/plik-GwfsGxtGd7
2
Figma (program do projektowania m.in. stron i aplikacji) wstępnie dodała kapitalny moduł, który pozwala szybko i sprawnie tworzyć elementy designu w stylu szkła, które realnie załamują światło etc. Bardzo lubię ten styl, więc się jaram :)
Pytanie tylko jak z obsługiwaniem takich elementów przez przeglądarki, bo o ile można już od lat projektować zblurowane elementy a'la szkło o tyle nie wiem jak z realnym załamywaniem światła etc. Do researchu, ale prawdopodobnie projektanci zaleją nas podobnymi efektami w najbliższym czasie i sporo stron będzie mieć taki efekt.
4
@MesQueUnClub_87 Jowite to widać ze 100 km, więc na spokojnie
17
@Luciano99 jak pisałem Ci o pójściu na terapię, to nie do końca mi o to chodziło...
6
Kowal wyjaśnił
3
@RoberDzik Express Pizza polecam (albo cos podobnego). Nie ma lepszej, knurskiej pizzy po której masz jeszcze większą niechęć do samego siebie.
2
@Safrani Najpierw psiecko, później dziecko.
2
Fajne to Inter Miami, takie nie za mocne
9
@Kapitan_SW Właśnie też przed chwilą przeczytałem, bardzo smutna informacja. Rola w Spadkobiercach kapitalna.
Eh, strasznie ujowy rok...
2
@MaziFCB Deco: ooo, zajebiście, słuchamy!
0
Ciekawe czy w nowym kontrakcie Yamala będzie coś o karłach.
5
@Aragorn33 @blakkudium @DonCarletto @tbas @mekston
"Mamy najlepszą szkółkę na świecie, nie potrzebujemy żadnych transferów. Kadra jest kompletna, bo wierzymy w to co daje nam La Masia."
Śmiałbym się gdyby nie to, że rzeczywiście może tak być 31-go sierpnia. Nie powiedzą, że spieprzyli robotę, że nie ma hajsu, że nie ogarniają FFP, że Tebas to kretyn. Przez następne półtora miesiąca będziemy czytać jak to nie mamy zajebiście w finansach i kto to nie chce przyjść, aż w końcu pojawi się info, że to my nie chcemy transferów, bo #LaMasia. I tak co roku.
Oho, przez Szwagry, Tebasa i sytuacje z Nico etc. zacząłem być fatalistą względem kadry.
Zirytowałem się. @Luciano99 polej...
5
@Deco ruszysz w końcu d*pę po jakiegoś dobrego LS?
1
Dobra, trzeba by coś poddymić, bo za spokojnie tutaj.
https://x.com/NoContextCrap/status/1945168230454296861
1
@blakkudium Już mam tak dość tego pieprzenia o powrocie do 1:1... cierpliwie czekam do końca sierpnia na ocenę Szwagrów, ale aktualnie jest to ocena bardzo niska.
3
@Kgorecki2500 Legenda i tę produkcję cenię znacznie wyżej niż to co zrobił Netflix
1
@MesQueUnClub_87 Może, chociaż ciężko mi sobie trochę to wyobrazić. Tolkien stworzył cały świat który był bardzo spójny z fabułą i historią. Sapkowski stworzył świat tylko na potrzeby fabuły.
Dla mnie mimo wszystko LOTR > wszystko inne fantasty / sci-fi.
Aczkolwiek fakt faktem, że Wiedźmin zasługuje kinematograficznie na coś absolutnie kapitalnego, coś co zbliży się poziomem do dzieła Jacksona.
PS. A Pottera uwielbiam, ale dla mnie to jednak nie ta półka.
LOTR > Wiedźmin (jako uniwersum) > Potter > Star Wars
3
@Kgorecki2500 To tak wygląda to coś co jest znacznie gorsze od Potężnego The Lord of The Rings?
1
@Pilka_jest_okragla Czyli w kolejnych dniach znowu pojawią się wys*ywy w mediach, że prawie mamy 1:1, Diaz blisko, Rashford "is crazy about Barcelona", Grimaldo następnym transferem, a wszystkiego dopełni Messi, który przyjdzie się godnie pożegnać w koszulce Blaugrany, a po wszystkim gremliny zatańczą do "Danza Kuduro" na tęczy nad nowym Camp Nou.
11
@Kgorecki2500 "Skoro już ustaliliśmy, że Gwiezdne Wojny > Włdaca Pierścienia (hehe)"
Zgłoszone.
6
@Luciano99 @jowita też powinna być w ruchu, też zapamiętaj to
4
@barteq Kupno nieruchomości w przypadku 500k (coś raczej małego, na wynajem), albo inwestycja w dom, a reszta jak zostanie na odłożenie i inwestycje. Jak coś jeszcze zostanie, to standardowo na alkohol i narkotyki.
@Luciano99 Prawo Lucka: jeśli masz 500 000 zł, to po 2 tygodniach zostanie Ci 100 zł do oddania.
10
@Popitek12 Dobra, nie chlaj tyle Popitek ok?
49
@Kgorecki2500 Nie są. Zabieram 500 zł i sp****am, elo.
17
Wyciekł backstage fcbarca.com podczas nocnej zmiany @Kessie