4

Jeśli mielibyśmy profesjonalny, poważny zarząd, to oczekiwałbym jeszcze wzmocnienia pozycji Balde, ale że mamy Szwagry to moim zdaniem okienko przychodzące właśnie dzisiaj się zakończyło.

Miejmy nadzieję, że Gerard Martin wskoczy na jeszcze wyższy poziom oraz, że Balde będzie zdrowy, szczególnie w końcowej fazie sezonu. Bo to jest jeden z głównych elementów, które uniemożliwiły nam zdobycie trypletu.

Tak czy inaczej można spokojnie powiedzieć, że mamy mocniejszy skład niż przed kapitalnym sezonem 24/25, a to jest bardzo pozytywna informacja.

7

Widziałbym parę minut dla Rasforda w niedzielnym meczu. Oby się to ziściło. Powodzonka nowa mordeczko i oby La Bamba jak najmniej narzekała na Ciebie podczas meczów!

2

@Kapitan hawk Jakaś zła część mnie trochę nie może się doczekać rządów PiSu z Konfederacją. Większość tego społeczeństwa na nic więcej nie zasługuje, więc jak ma być śmiesznie, ultra konserwatywnie i antynaukowo to niech będzie, tym bardziej, że w przeciągu paru lat osobiście mogę się wynieść w jakiekolwiek miejsce na świecie, gdzie jest internet. A Polska zawsze będzie we mnie, w moim sercu - tylko, że Polska w mojej wersji, a nie w wersji odpychającej światopoglądowo i politycznie.

0

Druga część wywiadu ze Szczęsnym.


0

@Joe_Pesci Nie do końca - np. małżeństw prawnie zawierać nie mogą.

3

@MichalZZZ C+ oraz Eleven. Nie wiadomo jak z Pucharem Króla jeszcze, ale istnieje szansa, że będzie to ogarniane przez TVP Sport.

4

@KamQiX Mój Samsung za 3k robi lepsze zdjęcia pod względem zdjęć nocnych i szczegółowości niż iPhone za 5k. Mój smartwatch za 700 zł trzyma o parę dni dłużej na baterii niż Apple Watch za 2-3k.

Nie wiem, cholernie ciężko jest mi się przekonać do produktów Apple. Są to bardzo dobre produkty (kiedyś pracowałem na Macbooku), ale mam wrażenie, że płacę zdecydowanie więcej za coś co mogę kupić u konkurencji po prostu taniej i w paru wypadkach nawet lepiej.

20

@blakkudium Ten klub jest takim chaosem na każdej płaszczyźnie poza na szczęście sportową, że to jest niesamowite. Tam nic nie działa mam wrażenie, marketing swoje, Szwagry swoje, jeszcze inni swoje. Czuję duże zażenowanie tym jak ten klub funkcjonuje w kuluarach, mimo ogólnej sympatii do Laporty.

29

Cudowne KO na jakimś Madryciaku.


3

@Ku84fcb Zdecydowanie Manita, ale przy dobrym stylu. Upokorzeń Realu nigdy dosyć.

3

@Comentateiro Potężny Lech.

8

@Lucyffffer1922 Nie no, nie róbmy sobie żartów. Nikt już nie powstrzyma Lecha.

1

@Kgorecki2500 Dokładnie, warto również zaznaczyć, że mówisz to z głowy, a ja z telefonu

11

Jest całkiem spora szansa, że Lech awansuje dalej.

0

@July_6_BcN Wydało się. Ale się zawiodłem. I cyk do ignorowanych...

1

@blakkudium Przecież wiadomo, że nie...

9

@Culer9002 Ale Trump to jest kretyn...

0

@Ojciec5tkidzieci Mnie taki system jazdy dużo bardziej odpowiada przez swój realizm i wyjątkowość. W piątce to bardzo uprościli, a auta zachowują się jak mydelniczki. W czwórce czuć wagę auta.

2

@NeroTFP1 Zdecydowanie tak, to wszystko się składa na większe zużycie.

Swoją drogą nieco zabawne, że niezależnie ile płacimy Tauronowi miesięcznie (zaczynaliśmy od ok. 190 zł parę lat temu, aż co okres rozliczeniowy ta kwota się powiększała do teraz ok. 300 zł) to i tak na koniec okresu rozliczeniowego jest jakaś dopłata, zwykle ok. 400/500 zł. Mam wrażenie, że teraz też będzie mimo już sporych kosztów. A z urządzeń korzystamy raczej cały czas tak samo często. Robią w ciula jak nic :D

3

@NeroTFP1 300 zł / miesiąc, ale oboje pracujemy zdalnie przy kompach.

3

@4drian0 Dodać dużo więcej animacji dzięki czemu to będzie żyło i concept kapitalny.

12

Zdecydowanie najlepsza wersja GTA. Mam nadzieje, że w VI wrócą do wielu rozwiązań z tamtej odsłony, szczególnie po tak wybitnym RDR2.


1

@4drian0 Akurat to jest ogólny problem dużych gier. Kingdom Come 2 ukończyło tylko 23,6% na PS5, Death Stranding 21,7%, Cyberpunka 26%... RDR2 25,1% co się zgadza z powyższym postem.

Polecam ogólnie o tym materiał UV:


1

@LambiPL @Kessie Zrobisz w końcu uczynek ze swoich elementowych mocy, czy mam za każdym razem zgłaszać?

1

@July_6_BcN Przecież tutaj jak widać nie ma o czym rozmawiać.

2

@LambiPL Oczywiście, że na dwór.

2

@karci0 Chociaż jedna nowoczesna rzecz w tamtym rejonie, szanuję.*

*bez urazy, wpis ma charakter żartobliwy, zostawcie ten przycisk "Zgłoś"

3

@Criss18Barca Nie powiedział na serio nikt nigdy.

2

@LambiPL Niby z Krakowa, a brzmisz jak z Podlasia.
@Hadziuk Dramat dzisiaj był, więc niech zacznie lać teraz porządnie.

2

Komentarz usunięty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?