2

@Tollusiek No, można wyłączyć, no nic, widzimy się następnym razem, yo!

1

3

Amigosów ktoś tu ogląda, czy to już niemodne na La Bambie?

2

@Hosh Przecież już jesteś, po godzinach, jak każdy z nas.

0

@TR3YWAY Sport, lub jakieś badania naukowe.

4

Bardzo mądre słowa :)


1

@Hadziuk @July_6_BcN tak tylko oznaczam i dla dymów @Kessie też

1

@kochampiw0 Żaden.

1

@Aragorn33 W sensie bardziej chodzi o to, że na co dzień mój typ muzyki jest totalnie inny, ale na swoim Spotify wśród różnych dziwności mam parę utworów mainstreamowych, takich jak np. Dziwna etc. :)

2

@Aragorn33 Rojek ma bardzo dobry kawałek z Zawiałow "Dziwna". Polecam :)

1

@mr Barca Najlepszego!

13

@Luciano99 Oo wczoraj to z 30 Kuflowych Mocnych musiało wjechać i jeden Specjal

4

@Kessie Sosnowiec to najdalej wysunięta na południe dzielnica Warszawy

4

@Kessie To pewnie komornik w sprawie alimentów

24

To @Kessie i jakikolwiek rower.


5

"W Polsce w sumie już nie wiadomo co jest prawem, a co nie, bo każdy ma swoją interpretację."

I w sumie to jest jedna z najgorszych rzeczy w tym kraju, bo to pozwala na bardzo szemrane działanie niezależnie od tego kto by rządził... Ogólnie jak zwykle dobry materiał, polecam ten kanał.


1

@Schoogs A u mnie w mieście nic oprócz sygnału karetek, straży etc. Żadnej syreny i ogólnie bardzo cicho. Po ulicy patrzę, że też wyrąbane... smutne. Ale mam nadzieje, że to tylko jakiś mały wycinek, a nie ogólny obraz.

1

@Kapitan9 Oczywiście może być spore prawdopodobieństwo, że to fake news, ale rozwaliłoby mi to głowę gdyby to była prawda - stać Cię na wszystko, zarabiasz chore miliony, a skąpisz 79k Euro :v

1

@Filipem Z przymrużeniem oka mój komentarz ;)

A tak na serio jeśli tak uważa - spoko, nic mi do tego, mimo że większość kibiców ma zupełnie inne wrażenie i zdanie. Ale jeśli nie, to mógł to powiedzieć w sposób bardziej dyplomatyczny, coś jak Cubarsi lub Kounde w jednym z ostatnich wywiadów, że wybory na kapitana się odbędą, że zobaczymy etc.

1

@Ojciec5tkidzieci Ale żenujący komentarz. Pomijam już kwestie dzielenia powstańców na prawdziwych i nieprawdziwych co jest również obrzydliwe, ale dopieprzanie się o to, że ktoś w czasie powstania był nastolatkiem jest idiotyczne. Nastolatek nawet jeśli nie miał broni, a wykonywał inne czynności, to nie dość, że był pełnoprawnym powstańcem, bo walczył o wolność innymi środkami, to jeszcze przecież sprawowaniem różnych funkcji ułatwiał życie tych co wg. Ciebie i gościa z Twittera byli tymi "prawdziwymi". Podczas wojny, czy okupacji każdy się liczy. Nie ma podziału na prawdziwych i nieprawdziwych. A jeśli ktoś te podziały kreuje, to autentycznie jest mi za taką osobę po prostu wstyd.

7

@Andi18 Piękna temperatura :)

8

@Encore Xavi podchodząc do piłki z chłodniejszą głową i ze znacznie lepszym sztabem ma moim zdaniem bardzo duży potencjał. Ale jeśli jego następną przygodą będzie jakiś znów egzotyczny kraj, a w sztabie będą te same postacie, to bardzo się na nim zawiodę.

2

@michalgajdek Na live chyba jeszcze nigdy mnie nie było przez brak czasu, ale praktycznie za każdym razem słucham z odtworzenia Was czy podcast fcbarca.com co jest bardzo przyjemne, niezależnie czy podczas słuchania pracuję, czy mam wolny czas. Super zatem, że to łączycie, nie mogę się doczekać efektów. Powodzenia i niech ta współpraca nie odwiedzie Was od faktu, że Real Madryt to najbardziej propagandowy, bezczelny i pozorny klub w historii.

@RoberDzik Chodzą plotki, że @July_6_BcN będzie mu pokryjomu dostarczać 2 kolejne.

5

@przemo1402 @Eklerek Przede wszystkim w ogłoszeniu o pracę nie było napisane, że trzeba znać Corela :D

Janusz w esencji.

1

Ale Starfield to jest jednak g**no :v
To wczytywanie się miejsc nawet gdy otwierasz drzwi jest chyba najbardziej irytujące.


2

@Mezocyklon87 @Luciano99 po***ało Cie?

0

@Schoogs Ma to sens jak dla mnie z dwóch względów: lepsze spieniężenie gry oraz lepsze dopracowanie tytułu na konsole i później na PC (choć oczywiście nie zawsze się to udawało w przeszłości w kwestii PC). Ale to powszechna polityka Rockstara.

1

@Schoogs Prawdopodobnie tak, wszystkie przecieki mówią o tym, że wersja PC rok/półtora roku później po premierze konsolowej, dokładnie jak to miało miejsce z RDR2.

1

Kuuurde, do tego GTA VI to ja chyba jednak zrezygnuje z kupna konsoli i cierpliwie poczekam na wersję PC w 2027. Całe życie z PC, do konsoli totalnie nie potrafię się przekonać, a czekając i modernizując kompa do 2027 roku mam sprzęt na kolejne X lat nie tylko do rozrywki, ale też do bardziej zaawansowanej pracy (3D etc.).

Jedyny minus, że będę grać o rok/ponad rok później niż większość, ale z RDR2 było podobnie, a bawiłem się i tak wybitnie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?