macio_944
Dołączył/a: styczeń 2024
Będzin
43 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
@PatrychoO Zgłoszone.
20
Na pocieszenie przypomnę Wam, że za 4 dni wraca FC Barcelona Hansiego Flicka, a za półtora tygodnia gramy pierwszy mecz ligowy i będziemy ponownie łoić Madryciaków aż miło.
0
@adamek20151 No i 3 rożne i karny
7
A to w rewanżu nie jest tak, że wystarczy wygrać tylko 1:0 i jest dogrywka jak w Premiership?
1
@Bulbazaur17 Pamiętam mecz z Juventusem i bramki Rudnevsa, good times :)
5
@Bulbazaur17 Zasłużenie, widać dużą różnicę w umiejętnościach, ale nie ma wstydu - Lech potrafił fajnie przycisnąć, jednak niewiele z tego wyniknęło.
3
Spokojnie, Robercik pomści Lecha.
1
@RozowaPantera Może, ale nawet to nie zmieniłoby faktu tragicznej kampanii. 2 lata temu, ba, nawet rok temu Trzaskowski miał potężną przewagę. Koncertowo to roztrwonił tragicznymi decyzjami wizerunkowymi.
2
@tomek8756 Pomijając głupotę narodu to aktualny scenariusz z kibolskim prezydentem jest również głównie ich winą przez jedną z najgorzej prowadzonych kampanii wyborczych jakie widziałem. Kompletna nieudolność Tuska i Trzaskowskiego.
4
Przynajmniej pewnie ich na ustawce pokonamy. Dzwońce po prezydenta.
4
Eh, szkoda, strata bramki totalnie z d*py, Lech lepszy i zdecydowanie bardziej zasłużył.
0
Oglądając tak grającą polską drużynę trudno nie czuć dumy. Oby jak najczęściej.
1
@PatrychoO W zasadzie to nie "się leją", tylko Como leje Betis :P
0
Dobra, teraz nie spuścić nogi z gazu, iść za ciosem, bo ostatnie minuty świetne.
0
Prawie w ogóle nie oglądam polskich zespołów i mimo, że widać sporą różnicę w ogólnym skillu, to Lech całkiem nieźle sobie radzi. Lepsze i bardziej bezpośrednie decyzje pod polem karnym przeciwnika i są w stanie tutaj osiągnąć dobry wynik.
1:1! Świetnie pograli.
3
@RozowaPantera Jakby było coś na Tuska lub Trzaskowskiego to pewnie byście lajkowali, ale jak to tyczy się prawicy to nie dobra je, nie można tak
0
Eee no, ładnie całkiem Lech teraz.
1
Ten Jagiełło totalnie nie wszedł w mecz. Ogólnie mam wrażenie, że widać sporą różnicę w umiejętnościach i myśleniu na boisku w samym Lechu pomiędzy Polakami, a innymi graczami - z brakiem korzyści dla Polaków.
1
Serbowie leżą co chwila
3
No, ale widać sporą różnice w umiejętnościach etc.
4
Ale bym se zobaczył taki Lech Poznań grający z Barceloną Flicka
2
@FcPortoFan1999 chyba po raz pierwszy w tym roku oglądam polski zespół. Oby Lech nie zawiódł :)
0
Za półtora tygodnia poproszę o lepszą skuteczność i tym samym wejście w sezon ligowy na pełnej :)
5
@Rafalloxfcb Skrajności to od zawsze najgorsze co może być. To one napędzają emocje, to one rozpętują wojny, konflikty etc.
3
@Prorokk Ok, mimo wszystko cieszę się, że reszta pasuje.
0
@Kgorecki2500 Też myślałeś, że to mapa GTA VI?
11
@Konradowskyy W sumie nie powinno to dziwić, bo Nawrocki to twarz większości prawicy: patologia, prymitywizm, szurowatość, antynaukowość, autorytarność, zacofanie itp.
2
@Jakchcesz Grałbym!
0
Był ktoś? W sumie nigdy się nie zastanawiałem nad tym krajem do spędzenia urlopu, bo wolę bardziej aktywne spędzanie wolnych dni (zwiedzanie etc.), ale Malta z tego co widzę to wielokrotnie jest absurdalnie tania, więc może kiedyś się skuszę. Warto?
3
@CLS63AMG Dokładnie, świadczy tylko o tym, że jesteśmy rodakami tylko z nazwy, bo różni nas niemalże wszystko i nie czuję absolutnie żadnego przywiązania czy jedności z osobami takimi jak Ty.