6

@PatrychoO Zgłoszone.

20

Na pocieszenie przypomnę Wam, że za 4 dni wraca FC Barcelona Hansiego Flicka, a za półtora tygodnia gramy pierwszy mecz ligowy i będziemy ponownie łoić Madryciaków aż miło.

0

@adamek20151 No i 3 rożne i karny

7

A to w rewanżu nie jest tak, że wystarczy wygrać tylko 1:0 i jest dogrywka jak w Premiership?

1

@Bulbazaur17 Pamiętam mecz z Juventusem i bramki Rudnevsa, good times :)

5

@Bulbazaur17 Zasłużenie, widać dużą różnicę w umiejętnościach, ale nie ma wstydu - Lech potrafił fajnie przycisnąć, jednak niewiele z tego wyniknęło.

3

Spokojnie, Robercik pomści Lecha.

1

@RozowaPantera Może, ale nawet to nie zmieniłoby faktu tragicznej kampanii. 2 lata temu, ba, nawet rok temu Trzaskowski miał potężną przewagę. Koncertowo to roztrwonił tragicznymi decyzjami wizerunkowymi.

2

@tomek8756 Pomijając głupotę narodu to aktualny scenariusz z kibolskim prezydentem jest również głównie ich winą przez jedną z najgorzej prowadzonych kampanii wyborczych jakie widziałem. Kompletna nieudolność Tuska i Trzaskowskiego.

4

Przynajmniej pewnie ich na ustawce pokonamy. Dzwońce po prezydenta.

4

Eh, szkoda, strata bramki totalnie z d*py, Lech lepszy i zdecydowanie bardziej zasłużył.

0

Oglądając tak grającą polską drużynę trudno nie czuć dumy. Oby jak najczęściej.

1

@PatrychoO W zasadzie to nie "się leją", tylko Como leje Betis :P

0

Dobra, teraz nie spuścić nogi z gazu, iść za ciosem, bo ostatnie minuty świetne.

0

Prawie w ogóle nie oglądam polskich zespołów i mimo, że widać sporą różnicę w ogólnym skillu, to Lech całkiem nieźle sobie radzi. Lepsze i bardziej bezpośrednie decyzje pod polem karnym przeciwnika i są w stanie tutaj osiągnąć dobry wynik.


1:1! Świetnie pograli.

3

@RozowaPantera Jakby było coś na Tuska lub Trzaskowskiego to pewnie byście lajkowali, ale jak to tyczy się prawicy to nie dobra je, nie można tak

0

Eee no, ładnie całkiem Lech teraz.

1

Ten Jagiełło totalnie nie wszedł w mecz. Ogólnie mam wrażenie, że widać sporą różnicę w umiejętnościach i myśleniu na boisku w samym Lechu pomiędzy Polakami, a innymi graczami - z brakiem korzyści dla Polaków.

1

Serbowie leżą co chwila

3

No, ale widać sporą różnice w umiejętnościach etc.

4

Ale bym se zobaczył taki Lech Poznań grający z Barceloną Flicka

2

@FcPortoFan1999 chyba po raz pierwszy w tym roku oglądam polski zespół. Oby Lech nie zawiódł :)

0

Za półtora tygodnia poproszę o lepszą skuteczność i tym samym wejście w sezon ligowy na pełnej :)


5

@Rafalloxfcb Skrajności to od zawsze najgorsze co może być. To one napędzają emocje, to one rozpętują wojny, konflikty etc.

3

@Prorokk Ok, mimo wszystko cieszę się, że reszta pasuje.

0

@Kgorecki2500 Też myślałeś, że to mapa GTA VI?

11

@Konradowskyy W sumie nie powinno to dziwić, bo Nawrocki to twarz większości prawicy: patologia, prymitywizm, szurowatość, antynaukowość, autorytarność, zacofanie itp.

2

@Jakchcesz Grałbym!

0

Był ktoś? W sumie nigdy się nie zastanawiałem nad tym krajem do spędzenia urlopu, bo wolę bardziej aktywne spędzanie wolnych dni (zwiedzanie etc.), ale Malta z tego co widzę to wielokrotnie jest absurdalnie tania, więc może kiedyś się skuszę. Warto?


3

@CLS63AMG Dokładnie, świadczy tylko o tym, że jesteśmy rodakami tylko z nazwy, bo różni nas niemalże wszystko i nie czuję absolutnie żadnego przywiązania czy jedności z osobami takimi jak Ty.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?