2

Dobry, elektroniczny kawałek. Byłem na Leftfield na festiwalu Tauron Nowa Muzyka - momenty były, ale niestety jak coraz więcej zespołów poszli w wysokiej jakości, ale generyczne techno...

@DragonxNF @esem91


4

@JanZagloba Za rozpowszechnianie fałszywych informacji jest ban, więc zgłoszone.

1

@Matyyzz To chyba ten sezon, że najbardziej liczę na LM. Jak przegramy ligę przy zwycięstwie w LM to będę bardzo zadowolony.

Chociaż absolutnie najważniejsze jest dla mnie to by utrzymać/polepszyć grę z poprzedniego sezonu. Bo to mi daje najwięcej frajdy :)

4

@michalgajdek Coś pozytywnego? Ehh, no dobra.

1. W okolicy jakiej okrągłej liczby (100/200/300) zatrzyma się liczba udanych dryblingów Yamala?
2. Kto po sezonie/w maju będzie głównym faworytem do Złotej Piłki?
3. Czy Barcelona podtrzyma passę i znów zaora tych paziów z Realu w każdym El Clasico tego sezonu?

10

@michalgajdek
Ile błędów popełni Ronald Araujo w kluczowym meczu pucharowym Ligi Mistrzów?

5

@Frimpong "Uważaj, MOTOMOTO na Ciebie patrzy"

6

To żart i wyrwane z kontekstu. Mam nadzieję, że Mentzen to sprostował...


0

@Hosh Prawicowcy chwalą Tuska, a ja brak jakiejkolwiek pochwały, bo mnie dostatecznie wk****li tymi wyborami prezydenckimi. Co to się porobiło na tym świecie...

1

@July_6_BcN i trzeba mieć pieniądze na tego kebaba, chyba, że menu czyta w celach ciekawostkowych "co to za dziwne znaczki"

4

@Kessie #KessieNajwiecejBanow, #LucekZaplacZaStrone

PS. Może i podlizywanie się wpw nic Ci nie dało, ale za to podlizywanie się @Luciano99 da Ci więcej nadgodzin.

6

@Hshdhrhdh To, że moderatorzy nie będą mieli pretekstu, żeby znowu go uwalić? W sumie zgadzam się, klasycznie pdw

5

@Hshdhrhdh @Bolton , @Kessie w drugiej skrzyni

7

@Luciano99 wychodzący z więzienia @Bolton:


2

@Kessie Ale Ci dopieprzy nadgodzin, na 24h będziesz mieć 48h pracy, ale co to dla "nocnego moderatora"

2

@FcPortoFan1999 Tak z 4:0!

5

Bążur.


9

Komentarz usunięty

1

@DariaFCB Liczę, że Rashford przejmie wolne i dzięki temu będziemy częściej oglądać bramki z tych pozycji.

1

3

@JohnKennedy Super, po co w sumie się rzucać jak i tak sie nie obroni.

2

Dzisiaj rocznica, a ja znowu mam wrażenie, że przynajmniej przy dwóch bramkach Ter Stegen popełnił bardzo duży błąd. Przy pierwszej bramce zero reakcji co zawsze jest najbardziej irytujące.


11

@Kessie Może i na @July_6_BcN nie podziałał, ale za to na inne też nie podziała.

2

@Rastafarnianin Wybitny utwór.

4

Nigdy papieros nie będzie tak smaczny
A wódka taka zimna i pożywna

2

@Faro @TebasJavier odpowiedz jak kolega grzecznie pyta, nie graj szefa

0

@Filipem W sumie w punkt.

1

Kielecki > Dno > Real Madryt > Winiary

1

@kundee No i nie podobasz mi się.

2

@kundee Coca-cola Zero > wszystkie inne Cole > Pepsi > Dno > Real Madryt

3

Jesteś taka ładna ostatnio
Z nową dziarą w dresach t shircie z marihuaną...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?