macio_944
Dołączył/a: styczeń 2024
Będzin
44 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Dobry, elektroniczny kawałek. Byłem na Leftfield na festiwalu Tauron Nowa Muzyka - momenty były, ale niestety jak coraz więcej zespołów poszli w wysokiej jakości, ale generyczne techno...
@DragonxNF @esem91
4
@JanZagloba Za rozpowszechnianie fałszywych informacji jest ban, więc zgłoszone.
1
@Matyyzz To chyba ten sezon, że najbardziej liczę na LM. Jak przegramy ligę przy zwycięstwie w LM to będę bardzo zadowolony.
Chociaż absolutnie najważniejsze jest dla mnie to by utrzymać/polepszyć grę z poprzedniego sezonu. Bo to mi daje najwięcej frajdy :)
4
@michalgajdek Coś pozytywnego? Ehh, no dobra.
1. W okolicy jakiej okrągłej liczby (100/200/300) zatrzyma się liczba udanych dryblingów Yamala?
2. Kto po sezonie/w maju będzie głównym faworytem do Złotej Piłki?
3. Czy Barcelona podtrzyma passę i znów zaora tych paziów z Realu w każdym El Clasico tego sezonu?
10
@michalgajdek
Ile błędów popełni Ronald Araujo w kluczowym meczu pucharowym Ligi Mistrzów?
5
@Frimpong "Uważaj, MOTOMOTO na Ciebie patrzy"
6
To żart i wyrwane z kontekstu. Mam nadzieję, że Mentzen to sprostował...
0
@Hosh Prawicowcy chwalą Tuska, a ja brak jakiejkolwiek pochwały, bo mnie dostatecznie wk****li tymi wyborami prezydenckimi. Co to się porobiło na tym świecie...
1
@July_6_BcN i trzeba mieć pieniądze na tego kebaba, chyba, że menu czyta w celach ciekawostkowych "co to za dziwne znaczki"
4
@Kessie #KessieNajwiecejBanow, #LucekZaplacZaStrone
PS. Może i podlizywanie się wpw nic Ci nie dało, ale za to podlizywanie się @Luciano99 da Ci więcej nadgodzin.
6
@Hshdhrhdh To, że moderatorzy nie będą mieli pretekstu, żeby znowu go uwalić? W sumie zgadzam się, klasycznie pdw
5
@Hshdhrhdh @Bolton , @Kessie w drugiej skrzyni
7
@Luciano99 wychodzący z więzienia @Bolton:
2
@Kessie Ale Ci dopieprzy nadgodzin, na 24h będziesz mieć 48h pracy, ale co to dla "nocnego moderatora"
2
@FcPortoFan1999 Tak z 4:0!
5
Bążur.
9
Komentarz usunięty
1
@DariaFCB Liczę, że Rashford przejmie wolne i dzięki temu będziemy częściej oglądać bramki z tych pozycji.
1
@Kengo @Popitek12 siema
3
@JohnKennedy Super, po co w sumie się rzucać jak i tak sie nie obroni.
2
Dzisiaj rocznica, a ja znowu mam wrażenie, że przynajmniej przy dwóch bramkach Ter Stegen popełnił bardzo duży błąd. Przy pierwszej bramce zero reakcji co zawsze jest najbardziej irytujące.
11
@Kessie Może i na @July_6_BcN nie podziałał, ale za to na inne też nie podziała.
2
@Rastafarnianin Wybitny utwór.
4
Nigdy papieros nie będzie tak smaczny
A wódka taka zimna i pożywna
2
@Faro @TebasJavier odpowiedz jak kolega grzecznie pyta, nie graj szefa
0
@Filipem W sumie w punkt.
1
Kielecki > Dno > Real Madryt > Winiary
1
@kundee No i nie podobasz mi się.
2
@kundee Coca-cola Zero > wszystkie inne Cole > Pepsi > Dno > Real Madryt
3
Jesteś taka ładna ostatnio
Z nową dziarą w dresach t shircie z marihuaną...