macio_944
Dołączył/a: styczeń 2024
Będzin
43 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Hshdhrhdh Nie no, Lucek to odpowiedzialna osoba i nigdy do takiej katastrofy nie doprowadza.
PS. Za późno!!!
3
@blakkudium Jak to mówią na wulkanizacji u Lucka: raz pod wozem, a raz pod wozem.
8
@Luciano99 Ale z tą Sysią to dajcie spokój...
5
Cudna chwila, gdy w niemalże tym samym momencie MVP zostaje Yamal i Messi, gdzie oboje pokazali coś magicznego w swoich meczach. Znak czasów :)
3
@Kazragore Kiedyś Laskowski, w pierwszych sezonach Guardioli powiedział na temat Messiego coś w stylu "czy nie macie wrażenia, że ten chłopak zaraz po strzeleniu bramki weźmie plecak i pójdzie do domu?". Było to chyba w meczu z Sevillą, ale nie pamiętam jaki sezon, wydaje mi się, że 11/12. Lata mijają, Messi już na drugiej stronie piłkarskiej kariery i niedługo ta przepiękna historia się zakończy, ale wciąż jest ten sam vibe co kilkanaście lat temu :)
8
@Shad0wK1ng "jak jest lato to musi byc cieplo hehe piwniczaku"
Btw mam wrażenie, że ludzie totalnie nie zdają sobie sprawy z tego jak wielkim zagrożeniem jest i będzie globalne ocieplenie.
0
@tadzik447 Podobno to raj dla zboczeńców teraz. Swoją drogą nadal chyba pamiętam mój numer, ale bez hasła i maila to się tam nie dostanę :/
3
@nabial Zdecydowanie, tym bardziej, że bardzo lubię Carmenere. Osobiście polecam jeszcze Casas del Bosque Carmenere z Rossmanna oraz Beronię Reserva, która po zdekantowaniu ma niesamowite nuty kokosowe. Jednak oba wina już droższe, kolejno ponad 40 pln i 60 pln.
@Shad0wK1ng @Lionel_Messi10 Trzeba będzie zdegustować!
3
Cono Sur Carmenere jeszcze tańsze w Kauflandzie. Było 24.99 pln, jest 23.99 pln. A ludzie tak na Tuska narzekają...
7
Najlepsze emotikonki w historii.
2
@Lionel_Messi10 A zobaczymy, możliwe, że sobie odpalę na chwilę :)
@Hshdhrhdh Bez jaj, nie da się rywalizować w tej lidze.
5
Czas w końcu zacząć weekend w moim przypadku!
0
Flickowi mecz się nie podobał ze względu na brak odpowiedniej intensywności i chce o tym pogadać z chłopakami. Wciąż super jest coś takiego słyszeć po tym jak Xavi zwalał winę na to, że np. "Arsenal grał jak w Lidze Mistrzów"...
0
Były momenty fajne, były momenty irytujące, ale ogólnie bardzo dobry wynik i świetne wejście w sezon. Czekamy na mecz z Levante!
4
Dobra, liczyłem, że pójdą za ciosem i parę bramek wpadnie, ale też rozumiem argumenty, że jest to dopiero początek sezonu i warto zarządzać siłami stopniowo, tym bardziej przy ponad 30 stopniach.
Najważniejsze bardzo łatwe i spokojne zwycięstwo. Na goleady mam nadzieje, że przyjdzie pora już niedługo.
0
Mecz jak film "Śmierć w Wenecji"... ale spokojnie, zaraz się rozkręci :/
6
WIelu zawodnikom na boisku już się chyba nie chce, lub to kwestia temperatury, ale mega irytujące to jest. Zmiany Panie Flick, zmiany.
2
Kounde co się naoglądał Nawrockiego i już na ustawkę leci. Co za 52 minuty, niesamowite. Raphinia zdecydowanie powinien dostać czerwoną, kompletne go odcięło.
1
@Gall 2 ewidentne faule w odstępie 2-3 minut. Podobnie miał gracz Mallorci, w podobnym okresie meczu, więc powinno być sprawiedliwie.
4
No dobra, Fermin już powinien mieć zółto moim zdaniem.
5
Mam tylko nadzieje, że nie spuszczą nogi z gazu i na spokojnie jeszcze parę bramek wpadnie.
0
Co to jest za mecz xDDDDDDDDD
0
Haha, drugie czerwo zaraz będzie :v
10
35 minut, a w jednym meczu La Liga więcej się dzieje niż przez całe KMŚ. Głównie za sprawą niekompetencji arbitra. Szachy 5D.
3
No dobra, tutaj powinniśmy naprawdę wejść w sezon na pełnej, takie 4/5:0 by totalnie siadło.
4
Hansi wpuszczaj Rashforda na tego wolnego
7
Niesamowici są Ci sędziowie w La Lidze. Nawet na wulkanizacji @Luciano99 jest większy profesjonalizm.
Gol zdecydowanie prawidłowy, ale sędzia kolosalny błąd, że po prostu nie przerwał od razu jak gość padł na murawę.
12
Pierwsza kolejka i już kontrowersje. Brakowało mi trochę tego :v
0
@tadzik447 Ale bycie przekonanym jest ściśle powiązane z jego grą ;)
2
Będę potrzebować mnóstwo czasu by się przekonać do Araujo i go jakoś polubić. Ale sobie i Wam życzę by tak się właśnie stało.