macio_944
Dołączył/a: styczeń 2024
Będzin
44 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Arcybiskup Taktyk.
2
@Kgorecki2500 10/10! Będziesz miał do portfolio!
2
@mekston Niby Dzik, a się jednak cyka hehe
3
@RoberDzik Utrzymanie piwnicy, gdzie oni się wszyscy znajdują niestety swoje kosztuje...
@Goralkov Na Boga, usuń oznaczenie, bo zaraz do niego dołączysz.
2
Sub Focus to obok Rudimental chyba najbardziej mainstreamowy przedstawiciel gatunku dnb. Nie wszystko mi u nich siedzi, ale ten kawałek fajny. Świetny, rytmiczny vocal :)
@DragonxNF @esem91
1
@MonteChristo Oho, którą pinezką jesteś?
2
@Hosh "Chciałbym aby uzasadnienia odmów/przyjęć projektów były publiczne, ale chyba się nie doczekamy."
Tak, byłoby idealnie.
0
@Hosh Okej, to dlaczego Narodowy Instytut Onkologii w Warszawie nie dostał?
1
@michal26 Dlatego, że to jest wybiórcze. Traktujmy równo wszystkich w takich sprawach, a nie tylko tych, których chcemy.
0
@Hosh Oby. Aczkolwiek są opinie, że nie do końca:
0
@Hosh @Aragorn33 Okej, jeśli tak - mea culpa, choć i tak ufność moja jest ograniczona do totalnego minimum.
PS. Poza tym widząc 5 mln pln na coś takiego podczas, gdy szpitale nie dostały nic to też zalatuje tym, że z tych 5 mln pln na same badania pójdzie jakaś część... i to jest najgorsze.
0
@mmaciass WTF, przecież uderzyłem w Państwo, a swoją wypowiedź podzieliłem na dwie połowy, czyli problem społeczeństwa i Państwa. Więc jedyną rzeczą, która tutaj pasuje jest dokładnie Twoje ostatnie zdanie - "Każdy widzi to co CHCE widzieć", bo właśnie widzisz to co chcesz widzieć w mojej wypowiedzi. A na Tuska i rząd jestem cholernie cięty - przejrzyj wiele moich ostatnich wypowiedzi.
@CLS63AMG To zdecydowanie wina Januszy Biznesu i ludzi, którzy odpowiadają za przepuszczanie takich grubych kwiatków.
6
"5 mln zł Laboratorium hodowli ziemniaka tolerancyjnego na stresy środowiskowe" - chyba moje ulubione.
Ogólnie jedyny plus tej żenującej farsy jest taki, że można się pośmiać z memów i ogólnej obrzydliwości wielu ludzi.
0
@CLS63AMG Chyba naiwnie nie myślałeś, że politycy rządu nie będą brali w tym udziału? Wszystko i wszystkich w sytuacji z KPO trzeba krytykować, a polityk niezależnie czy z partii A, czy B - zawsze będzie maczać paluchy w takich precedensach i każdego trzeba krytykować.
3
@DonCarletto M.in. dlatego ogólnikowo po prostu nie lubię polskiego społeczeństwa ¯\_(ツ)_/¯
@Ryoumen O k***a, cofam, super te dotacje z KPO!
4
Sytuacja z KPO pokazuje jakim dokładnie krajem jest Polska. Wiele osób z tego społeczeństwa to cwaniacy, tzw. Janusze Biznesu, byleby się nachapać ile wlezie i jak najbardziej kombinować i kręcić. Widzimy to na każdym kroku, chociażby biorąc pod uwagę gastronomię, gdzie ryba X jest tak naprawdę tańszą rybą Y. To cwaniacy, którzy mogliby sprzedać własną matkę z dostawą do domu.
Z drugiej strony zmęczeni życiem urzędnicy mający pewnie absurdalne prawo przed sobą zdolne do przeogromnej interpretacji, którzy przepuszczają różne grube kwiatki przez swoją niekompetencje, po części wynikającą z dziurawego prawa.
Jak to było? Naród wspaniały, tylko ludzie...
9
@Borry Patrząc na możliwości rejestracyjne klubu oraz talent Szwagrów to Paweł Dawidowicz.
8
Istnieje spora szansa, że Legia jednak nie wygra tego meczu.
3
Czyli wychodzi na to, że Szwagry na wiosnę przedłużyli Inigo do 2026 prawdopodobnie umieszczając w kontrakcie zapis, że może odejść za darmo po czym na tydzień przed startem La Ligi oddają go właśnie ZA DARMO do Arabii Saudyjskiej, która s*a pieniędzmi, a na deser pojawiają się wyssane z tyłka informacje, że Inigo niby twierdzi, że nie dałby rady już grać na takiej intensywności?
Masterclass Szwagry, MASTERCLASS!
8
Ale szok z tym Inigo. Widać, że Szwagrom "zaskakująco" nie spina się tam w księgach. Szkoda tylko, że to jeden z najbardziej lubianych i najlepszych zawodników ostatniego, kapitalnego sezonu. Ale cóż, podobnie było z Gundoganem, a sportowo daliśmy radę, więc myślę, że można do tego podejść bardziej optymistycznie, jeśli tylko zestaw wartości pozwoli Araujo nie robić idiotycznych błędów.
Poza tym Inigo ma już swoje lata, więc z tej perspektywy wygląda to w miarę sensownie.
#InFlickWeTrust
0
@Prorokk Nie no, PiS w ogóle nie próbował. Nic, a nic ;)
9
@Eoren Nie mam opcji "podbij", za to mam opcję "zgłoś". Jak kliknę to też to pomoże?
@gumaz No ale komu? On tego nie zapamięta.
0
@Ryoumen "Ale pokazuje że da się prowadzić kraj poza Unią i to bardzo dobrze."
Taki ma to związek.
3
@Popitek12 Podwójnie, bo CR też bez nominacji.
0
@Ryoumen https://www.money.pl/gospodarka/brytyjczycy-zmieniaja-zdanie-ws-brexitu-oszacowano-koszty-dla-gospodarki-7120082680089408a.html
"Pięć lat po opuszczeniu Unii Europejskiej przez Wielką Brytanię, większość Brytyjczyków uważa brexit za błąd. Według sondaży poparcie dla tej decyzji spadło do najniższego poziomu od 2016 roku. Analizy Cambridge Econometrics pokazują, że brytyjska gospodarka miałaby się lepiej."
https://www.pism.pl/publikacje/gospodarka-wielkiej-brytanii-osiem-lat-po-referendum-w-sprawie-brexitu
"Wielka Brytania odczuwa koszty ekonomiczne decyzji o wyjściu z UE (brexicie) już od referendum z 2016 r. Obecnie przechodzi długotrwały kryzys gospodarczy, który ma poważne konsekwencje społeczne i polityczne. Brexit nie jest jedynym czynnikiem powodującym te problemy, a gospodarki podobne do brytyjskiej również odczuwają trudności związane z serią globalnych kryzysów. Pogorszenie się wyników gospodarczych Wielkiej Brytanii już w okresie między referendum a pandemią COVID-19 w Europie wskazuje jednak na bardzo negatywne konsekwencje decyzji o wyjściu z UE."
https://www.money.pl/pieniadze/mija-piec-lat-od-brexitu-gigantyczne-straty-wielkiej-brytanii-7110956801833696a.html
"Na początku 2020 r. doszło do brexitu. Wielka Brytania wyszła z Unii Europejskiej w wyniku przeprowadzonego w 2016 r. referendum. Straty spowodowane brexitem sięgają nawet 100 mld funtów rocznie, a PKB spadnie o 4 proc. - pisze "The Independent". Szef polskiego MSZ Radosław Sikorski ocenił, że Polexit byłby jeszcze bardziej kosztowny."
1
@JanZagloba No to nie mamy czego się obawiać.
"Javier Tebas, postać znana."
12
@Encore Wygląda jak @Comentateiro w 1939.
4
@mordini123 Parę lat temu wydawało się, że C+ trochę umiera, a tymczasem minęło parę lat i odzyskali LM, Premiere League i wielu wartościowych komentatorów. Świetnie przeszli przez kryzys.
8
@manero @clyde Dokładnie jak napisał @lithotripter - sytuacja na świecie była zupełnie inna. Unia też musi iść jakkolwiek z duchem czasu i nie może stać w miejscu, dlatego rozumiem zmiany, mimo, że też nie ze wszystkimi się zgadzam.
Koniec końców wciąż rdzeń Unii jest jasny i niezmienny - rozwój, który nam dużo daje oraz regulacje, które ograniczają zrobienie z Polski drugiej Białorusi. To jest niezmienne, a najważniejsze.
47
Przystąpienie Polski do Unii to jedna z najlepszych rzeczy jaka spotkała ten kraj w nowożytnej historii. Dzięki temu bardzo się rozwinęliśmy jako kraj, a Unia w pewien sposób trzyma nas przy życiu gdy do władzy dojdzie ktoś, kto będzie chciał zrobić z Polski drugą Białoruś.