macio_944
Dołączył/a: styczeń 2024
Będzin
44 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Z rejestracjami to trzeba na spokojnie...
4
W sumie całkiem imponujące, że przy takich pudłach "9" jest 5:0 w 60 minucie. Como to nie są jakieś pachłoy do bicia. Więc bardzo optymistycznie :)
1
@RealMadryt szykujcie d*py
2
@Kessie :v
Sprytnie.
2
@Kessie Jak tam hasztag #KessieZeroBanów?
11
@kundee Ale zazdro, że najlepszą grę w historii masz dopiero przed sobą. Nie spiesz się i delektuj każdym detalem, bo warto, dobrej zabawy!
@4drian0 No i nie podobasz mi się. Takie gry dużo zyskują gdy się je przechodzi na spokojnie, a nie tylko skupienie na jednej części składowej całej gry.
1
@FcPortoFan1999 Polecam:
0
Piekarnia Habadzibadło, najlepszy chlepchlepchlep, chlep, chlep, najlepszy chlep!
6
@Adran360 Metropolitano jest śliczne, więc się cieszę. Oby Camp Nou było niedługo później z Barceloną w finale :)
3
@BorzyKrzys I co @CLS63AMG, nadal uważasz, że nie ma winy w przedsiębiorcach?
1
@Filipem No dobra, to oby się to co najmniej powtórzyło :P
3
@Filipem Oby pierwsze i oby nie ostatnie trofeum w sezonie :v
0
@AlexDark00 Nie zawiodłem się na odpowiedzi, leci zielony.
0
@AlexDark00 Czyli myślisz, że to temperatura zaważyła na tym, że Lewandowski nie podał do Raphinii na pustą w meczu z Atletico?
PS. Wybacz, musiałem. To jeszcze jest silniejsze ode mnie :P
2
@Popitek12 Na pewno nie o Cristiano Ronaldo.
@Safrani @Ryoumen itd.
O k***a, 7 odpowiedzi w mniej niż 30 sekund, o taką La Bambę właśnie walczę, brawo!
@Filipem A to fajne akurat.
4
Ciepłolubni lubią Real Madryt.
1
@gumaz Nie, zamykam.
2
@Faro Znaczy ogólnie jest tak, że są Ci normalni, fajni i są ciepłolubni.
0
@tbas Jak wstawialem, to jeszcze nie było.
2
@Arden Dlatego totalnie rozwala mnie przekrzykiwanie się, że ten ukradł, ten niby nie etc. WSZYSCY politycy są tacy sami w tym względzie. Niezależnie czy z KO, PiSu, Lewicy, czy Konfederacji. Każdy jest hipokrytą, każdy będzie oszukiwać. Dlatego osobiście wolę się skupić bardziej na światopoglądzie i ogólnie tym, czy dana partia ma bezpieczne podejście do świata, czy odklejone jak "niektórzy" ;)
1
@SelloutCrowd W Warszawie dużo dobrego się dzieje co sam widzę po tym jak tam przyjeżdżam + są to opinie Warszawiaków, których znam (mam tam rodzinę). Głównym zarzutem do Trzaskowskiego wg. nich jest to, że nie dba za bardzo o znane i lubiane miejsca (przykładem tutaj był klub Pogłos, który cieszył się bardzo dużym uznaniem, a od lat już go nie ma i nie było żadnej chęci reaktywacji).
A tak poza tym to osobiście Warszawę bardzo lubię i bardzo dobrze się tam czuję :)
0
@Ojciec5tkidzieci Napisałem, że to prawdopodobnie fejk sprzed ok. 10 lat.
5
Co to jest za historia :v
To pewnie jakaś rodzina naszego sympatycznego La Bambowego biznesmena.
PS. To prawdopodobnie fejk sprzed 10 lat, ale nadal śmieszy.
4
@Firestone @paweldunajecfcb Nawet po niepokojącej stracie Inigo sporo sobie obiecuję po nadchodzącym sezonie. Oby był równie lub najlepiej bardziej udany co poprzedni!
18
Już jutro wracamyyyy na pełnej!
2
@JohnKennedy Adrien Brody w Cienkiej Czerwonej Linii.
13
Jareeeeek
5
Uważam, że jest to WCh UJ dobra decyzja by nic nie zmieniać, brawo Panie Profesorze Piotrze.
2
@misterio A widzisz, trzeba było, dziś miałbyś ok. +500 000 pln.
1
Przepiękny odcinek.