2

@Kessie Jak tam hasztag #KessieZeroBanów?

11

@kundee Ale zazdro, że najlepszą grę w historii masz dopiero przed sobą. Nie spiesz się i delektuj każdym detalem, bo warto, dobrej zabawy!

@4drian0 No i nie podobasz mi się. Takie gry dużo zyskują gdy się je przechodzi na spokojnie, a nie tylko skupienie na jednej części składowej całej gry.

1

@FcPortoFan1999 Polecam:


0

Piekarnia Habadzibadło, najlepszy chlepchlepchlep, chlep, chlep, najlepszy chlep!

6

@Adran360 Metropolitano jest śliczne, więc się cieszę. Oby Camp Nou było niedługo później z Barceloną w finale :)

3

@BorzyKrzys I co @CLS63AMG, nadal uważasz, że nie ma winy w przedsiębiorcach?

1

@Filipem No dobra, to oby się to co najmniej powtórzyło :P

3

@Filipem Oby pierwsze i oby nie ostatnie trofeum w sezonie :v

0

@AlexDark00 Nie zawiodłem się na odpowiedzi, leci zielony.

0

@AlexDark00 Czyli myślisz, że to temperatura zaważyła na tym, że Lewandowski nie podał do Raphinii na pustą w meczu z Atletico?

PS. Wybacz, musiałem. To jeszcze jest silniejsze ode mnie :P

2

@Popitek12 Na pewno nie o Cristiano Ronaldo.

@Safrani @Ryoumen itd.
O k***a, 7 odpowiedzi w mniej niż 30 sekund, o taką La Bambę właśnie walczę, brawo!

@Filipem A to fajne akurat.

4

Ciepłolubni lubią Real Madryt.

1

@gumaz Nie, zamykam.

2

@Faro Znaczy ogólnie jest tak, że są Ci normalni, fajni i są ciepłolubni.

0

@tbas Jak wstawialem, to jeszcze nie było.

2

@Arden Dlatego totalnie rozwala mnie przekrzykiwanie się, że ten ukradł, ten niby nie etc. WSZYSCY politycy są tacy sami w tym względzie. Niezależnie czy z KO, PiSu, Lewicy, czy Konfederacji. Każdy jest hipokrytą, każdy będzie oszukiwać. Dlatego osobiście wolę się skupić bardziej na światopoglądzie i ogólnie tym, czy dana partia ma bezpieczne podejście do świata, czy odklejone jak "niektórzy" ;)

1

@SelloutCrowd W Warszawie dużo dobrego się dzieje co sam widzę po tym jak tam przyjeżdżam + są to opinie Warszawiaków, których znam (mam tam rodzinę). Głównym zarzutem do Trzaskowskiego wg. nich jest to, że nie dba za bardzo o znane i lubiane miejsca (przykładem tutaj był klub Pogłos, który cieszył się bardzo dużym uznaniem, a od lat już go nie ma i nie było żadnej chęci reaktywacji).

A tak poza tym to osobiście Warszawę bardzo lubię i bardzo dobrze się tam czuję :)

0

@Ojciec5tkidzieci Napisałem, że to prawdopodobnie fejk sprzed ok. 10 lat.


5

Co to jest za historia :v
To pewnie jakaś rodzina naszego sympatycznego La Bambowego biznesmena.

PS. To prawdopodobnie fejk sprzed 10 lat, ale nadal śmieszy.


4

@Firestone @paweldunajecfcb Nawet po niepokojącej stracie Inigo sporo sobie obiecuję po nadchodzącym sezonie. Oby był równie lub najlepiej bardziej udany co poprzedni!

18

Już jutro wracamyyyy na pełnej!


2

@JohnKennedy Adrien Brody w Cienkiej Czerwonej Linii.

13

Jareeeeek


5

Uważam, że jest to WCh UJ dobra decyzja by nic nie zmieniać, brawo Panie Profesorze Piotrze.


2

@misterio A widzisz, trzeba było, dziś miałbyś ok. +500 000 pln.

1

Przepiękny odcinek.


3

@Arcybiskup Taktyk.

2

@Kgorecki2500 10/10! Będziesz miał do portfolio!

2

@mekston Niby Dzik, a się jednak cyka hehe

3

@RoberDzik Utrzymanie piwnicy, gdzie oni się wszyscy znajdują niestety swoje kosztuje...

@Goralkov Na Boga, usuń oznaczenie, bo zaraz do niego dołączysz.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?