6

heavy breathing

I jakkolwiek abstrakcyjnie to nie zabrzmi, to mam wrażenie, że Laporta będzie chciał przed wyborami ogarnąć coś głośnego choćby miał sprzedać toalety VIP dla Madrycioków.


15

@Aragorn33 Prawica na bank tutaj będzie węszyć jakiś spisek lub jakieś oszukiwanie, że nie oddadzą, że pewnie na złych warunkach, że źle, że najlepiej nie pomagać etc. Aspekt kompletnego braku zaufania do praktycznie wszystkiego i każdego jest w tej grupie społecznej przeogromnie widoczny.

EDIT: Hahaha, mówiłem :D

11

No ładnie to wygląda!


6

No nic, oby Cubarsi się wyrobił na pierwszą lub drugą kolejkę.

36

Szczęsny zszedł, bo mu pet zgasł przez ten deszcz

0

@escarabajo Zupełnie nie rozumiem co to zmienia.

0

@pride1899 Nie no, luzik :)

6

Swoją drogą to trochę rozwala głowę, że my już mamy 3 mecz presezonowy, okres przygotowawczy zaczynaliśmy niecały miesiąc temu, za 2 tygodnie startuje liga, a Real dopiero dzisiaj zaczyna badania medyczne i przygotowania do następnego sezonu :v

4

Ten deszcz to łzy Madrycioków przypominających sobie, że zaraz znowu będzie się trzeba użerać z tą Barceloną Flicka.

1

@pride1899 Wiem, ale mówiłem ogólnie o Azji, dlatego napisałem o Azji, a nie konkretnie o Korei.

14

Laporta szczęśliwy, bo już wie jaka biba się szykuje po meczu na pożegnanie Azji z Sake etc.

4

Rashford, w końcu! Niech to będzie jeden z wielu!

1

Co znowu pograli. Oby to tak chodziło niezależnie od przeciwnika i przez większość sezonu.

0

@Faro "De Jong powinien byc sprzedany"
Oj Faro, Faro...

4

Rashford powinien się świetnie odnajdywać w tak małej i kombinacyjnej grze. Oczywiście za wcześnie na takie zdanie, ale wydaje mi się, że czuje ten styl.

3

Dobra, dawać Rashforda w drugiej.

4

Co poklepali Dro, Yamal i Kounde. Yamal, Gerard Martin i Dro najlepsi w tej pierwszej połowie. Coraz więcej sobie obiecuję po Dro, zajebiście się ogląda jego grę.

16

Ten Dro bardzo dobre wrażenie robi. Elegancka technika i jak na razie madre, przemyślane decyzje.

9

@DariaFCB 2 tygodnie tylko, zleci szybko!

3

@pioz123 Jak mi @Luciano99 zapłaci w koncu za stronę wulkanizacji to mogę nawet 20 pln więcej dopłacić za dostawę.

@13th Ok, dzięki wszystkim za odpowiedzi!

5

@pioz123 Biorę 8 sztuk, też chcesz?

0

Właśnie mi się zrypały moje ok. 6 letnie słuchawki HyperX Cloud. Jakaś polecajka w okolicach 200/300 zł (lub lekko powyżej 300)? Jak najlepszy dźwięk (priorytet), mikrofon i najlepiej bezprzewodowe.

4

@Who_you_mam Zgłoszone.

20

I tak to się żyje na La Bambie.


1

@BezglutenowyPedri Zdrowia i Trzymajcie się jak najlepiej!

1

@NeroTFP1 Tzw. przystawka dla @jowita

4

@aspr1me Pewnie i tak skończy się na mniej niż 15 lat.

( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@Jakchcesz ...tylko jeszcze jutro mu powiem rano "Dzień dobry kierowniku kochany", ale pojutrze to już na pewno przyniosę wypowiedzenie!

2

@Adran360 Alba na 2:2!

4

@Adran360 Niesamowicie idiotyczny faul, coś jak Araujo z PSG. Co z kolei stawia Araujo w jeszcze gorszym świetle gdy sobie porównamy rozgrywki, drużyny, potencjał etc.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?