macio_944
Dołączył/a: styczeń 2024
Będzin
43 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@MesQueUnClub_87 @Vurt Akurat to jest standard w branży. Bardzo rzadko firmy (niezależnie czy poważane i jakościowe, czy nie) dowożą na pierwszy lub drugi termin. Tworzenie gier jest bardzo skomplikowane, a łaska graczy na pstrym koniu jeździ, więc tym bardziej prawdopodobnie najbardziej skomplikowana i największa gra w historii czyli GTA VI ma absurdalnie dużo różnych zależności, które trzeba po prostu dopracować. Na przestrzeni wieloletniej produkcji nie raz się okazuje, że coś nie działa, coś co działa powoduje, że inna funkcja nie działa etc. Dlatego jest tyle przesunięć premier, a im większa i bardziej zaawansowana gra tym bardziej podatna na bugi, błędy etc.
3
@NeroTFP1 Mirosław "Maken" Dzięciołowski i Barry Ashworth, a z zespołów to Vavamuffin i Dub Pistols
1
@mekston Zgłoszenie też pewnie już wjechało
3
@Popitek12 To dokładnie jak CR i bycie kluczowym w fazie pucharowej jakichkolwiek Mistrzostw Świata
3
Dobry secik legendy Jungle, jak ktoś lubi podobne klimaty to mega polecam @DragonxNF
6
Nawet przyjemnie się to zapowiada, pierwsza część była bardzo spoko. Trzymam kciuki, by się udało :)
1
@July_6_BcN W kwestii Kessiego to czasem nie wiem jaka to płeć, ale niech będzie - konkubencie*.
0
@July_6_BcN Coś tam kiedyś wołałem, ale sprytnie zauważyłem, żeś podziwiała świat zza krat, więc musiałem interweniować w komentarzu... udawaj więc, że nic nie wiesz, element już nie śpi. Po 22 możemy za to jechać na pełnej przy Twoim konkubinie.
3
@Popitek12 Czy ten wujek z Ameryki jest teraz z Tobą w pokoju?
5
@Encore W sumie prawda.
9
hej @Popitek12
0
@BulaKG Mam wrażenie, że ta chmielowa też się spieprzyła. W ogóle ostatnio na bilardzie piłem Żywca, Tyskie i Perłę i z tego wszystkiego najlepiej wypadło Tyskie co mi rozwaliło głowę. Aczkolwiek czasem wolę już w takich miejscach wziąć sobie Colę Zero, a browara wypić kraftowego w domu, kupionego wcześniej w markecie niż jakiś syf.
Btw Grolsch jest niezły z tego co pamiętam z takich standardowych.
9
@Luciano99 @Kessie Fryzura trochę na Nico Williamsa. Jaka strona taki Nico.
0
@tadzik447 Zajebiste są takie detale.
5
@Kessie nie podlizuj sie i tak wypłaty nie dostaniesz
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@marcin62 Ale to k***a boli... autentycznie nie mogę tego oglądać :v
0
@Hshdhrhdh Jeszcze jak!
2
@pioz123 Przy wejściu i wyjściu, więc będę za parę h, elo.
4
@Safrani Producenci kebabów go nienawidzą [ZOBACZ DLACZEGO]
8
Kupiłem se Sambal w słoiczku i przy zamawianiu kebaba do domu to jest game changer, bo zazwyczaj nieco ostrego sosu mi brakuje w tych kebsach, które są w okolicy nawet jak biorę dodatkowy, a tutaj mogę sobie maczać, jestem zależny tylko od siebie, wszystko jest tutto bene, zero potrzeb. Polecam.
8
@gumaz @Kessie @Luciano99 to prawda?
6
@blakkudium
0
@Kozinho. Najgorzej.
24
@Hadziuk Ale za te 12 dni to już na pewno. No chyba, że za 23 dni. Lub kolejne 50. Ogólnie cholera wie.
0
@tbas Ah, jakaś zła część mnie nie może się doczekać rządów Konfy z PiSem. To będzie coś niezwykłego :D
0
Komentarz usunięty
5
@clyde A ja ostatnio bardziej sałatkowy się zrobiłem i spłodziłem takie dziecko po inspiracji od brata:
https://zapodaj.net/plik-Z8ekZx0ZV9
Parę różnych gatunków pomidorów, które są bazą, cebula czerwona, kolendra, trochę pikantnej mieszanki z pieprzem oraz feta lub ser kozi w kostce. Dodatkowo można dodać tam też papryki. Polecam.
0
@Frimpong No Lucek dla siebie, bo Ty już dawno leżysz pod stołem
0
@Frimpong Ale tylko jeden z Was wychodzi z tej rozgrywki żywy