20

I tak to się żyje na La Bambie.


1

@BezglutenowyPedri Zdrowia i Trzymajcie się jak najlepiej!

1

@NeroTFP1 Tzw. przystawka dla @jowita

4

@aspr1me Pewnie i tak skończy się na mniej niż 15 lat.

( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@Jakchcesz ...tylko jeszcze jutro mu powiem rano "Dzień dobry kierowniku kochany", ale pojutrze to już na pewno przyniosę wypowiedzenie!

2

@Adran360 Alba na 2:2!

4

@Adran360 Niesamowicie idiotyczny faul, coś jak Araujo z PSG. Co z kolei stawia Araujo w jeszcze gorszym świetle gdy sobie porównamy rozgrywki, drużyny, potencjał etc.

4

Myślicie, że Messi w maju 2026 upozoruje jakąś kontuzję jak Neymar z urodzinami siostry by sobie popykać na spokojnie w GTA VI?

PS. Obrona Interu Miami to jednak jest mem, coś niesamowitego.

4

Messi hamulcowym, ledwo zszedł i Miami 1:0.

2

@Tollusiek No, można wyłączyć, no nic, widzimy się następnym razem, yo!

1

3

Amigosów ktoś tu ogląda, czy to już niemodne na La Bambie?

2

@Hosh Przecież już jesteś, po godzinach, jak każdy z nas.

0

@TR3YWAY Sport, lub jakieś badania naukowe.

4

Bardzo mądre słowa :)


1

@Hadziuk @July_6_BcN tak tylko oznaczam i dla dymów @Kessie też

1

@kochampiw0 Żaden.

1

@Aragorn33 W sensie bardziej chodzi o to, że na co dzień mój typ muzyki jest totalnie inny, ale na swoim Spotify wśród różnych dziwności mam parę utworów mainstreamowych, takich jak np. Dziwna etc. :)

2

@Aragorn33 Rojek ma bardzo dobry kawałek z Zawiałow "Dziwna". Polecam :)

1

@mr Barca Najlepszego!

13

@Luciano99 Oo wczoraj to z 30 Kuflowych Mocnych musiało wjechać i jeden Specjal

4

@Kessie Sosnowiec to najdalej wysunięta na południe dzielnica Warszawy

4

@Kessie To pewnie komornik w sprawie alimentów

24

To @Kessie i jakikolwiek rower.


5

"W Polsce w sumie już nie wiadomo co jest prawem, a co nie, bo każdy ma swoją interpretację."

I w sumie to jest jedna z najgorszych rzeczy w tym kraju, bo to pozwala na bardzo szemrane działanie niezależnie od tego kto by rządził... Ogólnie jak zwykle dobry materiał, polecam ten kanał.


1

@Schoogs A u mnie w mieście nic oprócz sygnału karetek, straży etc. Żadnej syreny i ogólnie bardzo cicho. Po ulicy patrzę, że też wyrąbane... smutne. Ale mam nadzieje, że to tylko jakiś mały wycinek, a nie ogólny obraz.

1

@Kapitan9 Oczywiście może być spore prawdopodobieństwo, że to fake news, ale rozwaliłoby mi to głowę gdyby to była prawda - stać Cię na wszystko, zarabiasz chore miliony, a skąpisz 79k Euro :v

1

@Filipem Z przymrużeniem oka mój komentarz ;)

A tak na serio jeśli tak uważa - spoko, nic mi do tego, mimo że większość kibiców ma zupełnie inne wrażenie i zdanie. Ale jeśli nie, to mógł to powiedzieć w sposób bardziej dyplomatyczny, coś jak Cubarsi lub Kounde w jednym z ostatnich wywiadów, że wybory na kapitana się odbędą, że zobaczymy etc.

1

@Ojciec5tkidzieci Ale żenujący komentarz. Pomijam już kwestie dzielenia powstańców na prawdziwych i nieprawdziwych co jest również obrzydliwe, ale dopieprzanie się o to, że ktoś w czasie powstania był nastolatkiem jest idiotyczne. Nastolatek nawet jeśli nie miał broni, a wykonywał inne czynności, to nie dość, że był pełnoprawnym powstańcem, bo walczył o wolność innymi środkami, to jeszcze przecież sprawowaniem różnych funkcji ułatwiał życie tych co wg. Ciebie i gościa z Twittera byli tymi "prawdziwymi". Podczas wojny, czy okupacji każdy się liczy. Nie ma podziału na prawdziwych i nieprawdziwych. A jeśli ktoś te podziały kreuje, to autentycznie jest mi za taką osobę po prostu wstyd.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?