0

@BulaKG Mam wrażenie, że ta chmielowa też się spieprzyła. W ogóle ostatnio na bilardzie piłem Żywca, Tyskie i Perłę i z tego wszystkiego najlepiej wypadło Tyskie co mi rozwaliło głowę. Aczkolwiek czasem wolę już w takich miejscach wziąć sobie Colę Zero, a browara wypić kraftowego w domu, kupionego wcześniej w markecie niż jakiś syf.

Btw Grolsch jest niezły z tego co pamiętam z takich standardowych.

9

@Luciano99 @Kessie Fryzura trochę na Nico Williamsa. Jaka strona taki Nico.

0

@tadzik447 Zajebiste są takie detale.

5

@Kessie nie podlizuj sie i tak wypłaty nie dostaniesz

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

@marcin62 Ale to k***a boli... autentycznie nie mogę tego oglądać :v

0

@Hshdhrhdh Jeszcze jak!

2

@pioz123 Przy wejściu i wyjściu, więc będę za parę h, elo.

4

@Safrani Producenci kebabów go nienawidzą [ZOBACZ DLACZEGO]

8

Kupiłem se Sambal w słoiczku i przy zamawianiu kebaba do domu to jest game changer, bo zazwyczaj nieco ostrego sosu mi brakuje w tych kebsach, które są w okolicy nawet jak biorę dodatkowy, a tutaj mogę sobie maczać, jestem zależny tylko od siebie, wszystko jest tutto bene, zero potrzeb. Polecam.

8

6

0

@Kozinho. Najgorzej.

24

@Hadziuk Ale za te 12 dni to już na pewno. No chyba, że za 23 dni. Lub kolejne 50. Ogólnie cholera wie.

0

@tbas Ah, jakaś zła część mnie nie może się doczekać rządów Konfy z PiSem. To będzie coś niezwykłego :D

0

Komentarz usunięty

5

@clyde A ja ostatnio bardziej sałatkowy się zrobiłem i spłodziłem takie dziecko po inspiracji od brata:
https://zapodaj.net/plik-Z8ekZx0ZV9

Parę różnych gatunków pomidorów, które są bazą, cebula czerwona, kolendra, trochę pikantnej mieszanki z pieprzem oraz feta lub ser kozi w kostce. Dodatkowo można dodać tam też papryki. Polecam.

0

@Frimpong No Lucek dla siebie, bo Ty już dawno leżysz pod stołem

0

@Frimpong Ale tylko jeden z Was wychodzi z tej rozgrywki żywy

5

@MesQueUnClub_87 Faceci w czerni

5

@Hshdhrhdh Podobno potrafi w sekundę, ale to tylko legendy. W każdym razie podobno to i tak dłużej niż stosunek z Luckiem.

5

@Luciano99 jeszcze laczki staremu powinieneś wyczyścić

4

GTA IV jest niesamowite pod naprawdę wieloma względami.


8

@Luciano99 Ja bym na to spojrzał z innej strony: od urodzenia wiedział co chce w życiu robić, a to powinno się chwalić, dzisiejsi młodzi nawet po 20 nie ogarniają, a @Kessie od urodzenia był stworzony i zajarany swoją działalnością i w tym dojrzewał, brakuje takich ludzi

9

@Encore Ale żeście ekipę zmontowali... ekipę totalnych *****

5

Bardzo ciekawie zapowiada się ten sezon. Dojrzalsza, mam nadzieję, że jeszcze lepsza Barcelona wzmocniona świetnym bramkarzem i dobrym zamiennikiem na skrzydło, kapitalne PSG, Liverpool z wieloma świetnymi transferami, wzmocnione Atletico, wzmocniony Bayern, Real z wieloma transferami i nowym trenerem.

Będzie cholernie interesująco. Ale dobra, dość tej merytoryki. Klasycznie jedziemy ze wszystkimi na mięciutko!

2

Czasem chyba nie zdajemy sobie sprawy z tego jak wielka była różnica między PS3, a PS4.



5

@mekston Chyba, że CR.

4

@Luciano99 Co zaskoczył, już myślałem, że dane ukryte będą czy inne tradycyjne, sosnowieckie oszustwo. Brawo Lucek, sprawa zamknięta i już nie będę wspominać @jowita o Sysi, z fartem mordo

1

@Luciano99 Tak. Dowód wpłaty na priv.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?