6

@Kessie to jakaś rodzina?


3

@KrwawiaceoczyVEB Reprezentacyjnie może zdobyć dużo, ale klubowo to prawdopodobnie zaorał swoją karierę w sposób koncertowy.

4

"W grze mamy bardzo ambitne trofea, jak Liga Mistrzów, co lepszego można zrobić z klubem mojego życia."

Dobra, Nico totalnie odkleiło z tą Ligą Mistrzów, czy w innych wywiadach. Tak odkleiło, że zdecydowanie mniej boli to, że jego tutaj nie ma.

Miejmy tylko nadzieję, że Szwagry nas nie zawiodą, bo LS jest potrzebny "jak psu zupa". Biorę w sumie każdego od Diaza po Rashforda. Ktoś musi przyjść.

1

@PatrychoO Nie wiem czy o to chodziło, bo nie widzę wpisu, ale mam pewne doświadczenie w prawdopodobnie tym samym sposobie, zdjęcia sprzed paru lat :D

https://zapodaj.net/plik-y94HkCrhPd
https://zapodaj.net/plik-Criug0MXoY

8

@Lisek Ta impreza Yamala już totalnie wymknęła się spod kontroli...

8

@ViscaelBarca2007 Co z tego, skoro nie podał do Raphinii na pustą w meczu z Atletico...

9

@4drian0 Zamiast zrobić w końcu dobrą grę, to wypuszczali co jakiś czas g*wno za potężną kasę, aż w końcu stwierdzili, że jak graczom się nie podoba, to uj - nie będą już tego robić i anulują marki. EA to jeden z największych raków w historii branży.

5

@tomek8756 Powtarzam: osoby lubiące temperatury ok. 30+ to eksperyment społeczny.

6

@PatrychoO Na pewno nie, ale przecież to nie powinna być wymówka.

9

EDIT: juz @blakkudium wrzucił poniżej. Lucho odkleiło.

7

Gratulacje dla Chelsea, ale jednak pamiętajmy że gdyby Real Madryt chciał wygrać ten puchar to by wygrał, poza tym Superpuchar Europy najważniejszy, więc tak naprawdę Londyńczycy nie mają się z czego cieszyć.

3

Ależ ta defensywa PSG jest dziurawa. Gdyby grali z nami to byłby historyczny wynik 8:8 czy cos... :v

0

@Rifek No jeszcze jakby się nie spóźniali i przerwa trwała tyle ile trwać powinna, to byłoby idealnie!

1

Czyli TO staje się coraz bardziej możlwie?
Mimo wszystko wciąż dałbym ZP Dembele co jeszcze z 2-3 lata temu byłoby wielkim żartem.


2

@Comentateiro Nawrocki ogarnie, a po meczu honorowa ustawka po czym odpoczynek w Grand Hotelu.

32

Oczywiście musieli pod USA j*bnąć jakiś koncert w przerwie, bo przeciętny Amerykanin z hot-dogiem w łapie by oszalał jakby nic się nie działo.

Nienawidzę tego w USA, że tam wszystko musi być show zamiast w pełni skupić się na sporcie.

2

@Pawlak1992 Barcelona, Girona, Reykjavik, Zurych, Berno, Edynburg, Vancouver :)
Jeszcze pewnie parę by się znalazło przy większym researchu, ale dla mnie głównie takie miasta wchodzą w grę.

PS. Ale wstyd, zapomniałem o moich ukochanych Włoszech! Ale tam to ciężko wybrać jedno miasto, więc wybieram cały kraj.

25

Oni dzisiaj wracają, witamy!
@Laporta @Deco A Wy Szwagry do roboty co by Pan Flick nie musiał znowu szyć i kombinować...


9

Dobra, lecimyyyy na mięciutko. Albo pokocham, albo znienawidzę, nic pomiędzy.
https://zapodaj.net/plik-8nAKGkF376

@Kgorecki2500 @clyde

4

@blakkudium Co więcej ich łączy? Ano to, że ani jeden ani drugi nie podał do Raphinii na pustą w meczu z Atletico.

1

@Pedri16Future Ok, kumam. Jeśli chodzi o jeden sezon to chyba stawiałbym wyżej Bayern Heynckesa albo Barcelonę 14/15. Barcelona 14/15 jednak w swojej ścieżce LM pokonała chyba każdego mistrza kraju co była mega imponujące.

1

@michal26 A ja uważam, że Barcelona Enrique była trochę słabsza. Mam wrażenie, że gorzej bronili przez nieco większą bezpośredniość czego skutkiem był niepewny mecz z Bayernem w 2015 - wygrany, ale tam Bayern mógł spokojnie osiągnąć awans. Podobnie mecz z Valencią w La Lidze, tam było chyba 2:0, ale Valencia miała dużo sytuacji. Pamiętam, że Barcelona Enrique była fascynująca, ale parokrotnie kulała bardzo defensywa, która była dziurawa przez większą bezpośredniość i mniej mobilności z tyłu. Barcelona Pepa dla mnie była dużo atrakcyjniejsza przez większy artyzm i większą dominację. Obie Barcelony są cudne, ale znacznie wyżej stawiam Barcelonę Pepa. To było coś absolutnie wyjątkowego, zjawiskowego i artystycznego.

9

@Pedri16Future Oczywiście, że nie. Najlepsze drużyny w historii charakteryzowały się nie tylko najlepszą grą i wybitnymi wynikami, ale też (lub nawet przede wszystkim) wyjątkowością i popchnięciem piłki na przód. Barcelona Pepa taka była, wszyscy chcieli grać jak oni. Podobnie z Ajaxem Cruyffa, czy Milanem Sacchiego.

PSG jest drużyną kapitalną, aktualnie najlepszą na świecie. Ale po pierwsze to dopiero pierwszy ich tak świetny sezon, a po drugie mimo wszystko nie są tak rewolucyjni. Zobaczymy jak będzie dalej, bo to też będzie ważne jak będzie wyglądać ich drugi czy trzeci sezon.

5

@Faro gdzie wady

3

@LOPEZ16 Błąd, ja bym wziął oba. Tak czy siak na zdrowie!

3

Cono Sur Carmenere za 24,99 pln w Kauflandzie to jak za darmo. @Luciano99 kup chłopakom na święta, z tej stówy co nie oddałeś.

4

@Luciano99 Ale to się właśnie zmieniło! Brawa za poświęcenie, ale nie rób tego więcej.

5

@Aragorn33 Cały Kanał Zero jak i sam Stanowski już dawno się zdemaskowali. Nieobiektywni, propagandowi, często żałośni. Nie ma sensu poświęcać nawet 1 sekundy na oglądanie tych wys**ów.

4

@Azazel_Pazuzu Miecze na pewno w pochwie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Kgorecki2500 Nie mam pojęcia ¯\_(ツ)_/¯
@Popitek12 Ghost of Portugalia brzmi lepiej - fabuła gry opowiadać będzie o pewnym Czeladniku z Madery, który magicznie znika podczas Mistrzostw Świata.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?