8

Ten co się znowu odkleił :v


0

@Starrk Klima to zbawienie. A na zewnątrz niech wszyscy płoną, ezz

4

@Lionel_Messi10 Ależ jemu ta koszulka pasuje!

4

4

@Jakchcesz Podobno armie Mordoru, Rohanu i Gondoru mają się zjednoczyć w sprawie schwytania Dudy.

5

@RoberDzik No i namówił

6

Ale co się nachwaliłem City to moje. Dziś pochwalę Real. Oby z takim samym skutkiem.

2

Fajnie to City gra na tych KMŚ. Oby to był ich powrót do normalnej formy w nadchodzącym sezonie.

4

@Kessie Lucek tak Cię nie wyr**ał na wypłatach jak Cię wyr***ją w Tajlandii, dobrej zabawy!

8

@Kessie Chomiki - postacie znane

3

@KonopaaEagle Ja też na swoich zagłębiowsko-dąbrowskich ulicach Będzina od około 2 lat widzę więcej osób: ciemnoskórych, azjatów, czy nawet osoby prawdopodobnie z Ameryki Południowej (język hiszpański), ale jedyną patologię jaką widzę w tym mieście niezmiennie robią Polacy.

2

@Laporta where Nico

3

@ProMILs Jeszcze jak! Przyniesiemy parę transparentów... Ale jeszcze bym się tak nie napalał na to piwo z Mentzenem, bo może być to żart i wyrwane z kontekstu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

3

@Popitek12 Z Cristiano Ronaldo jako Królem!

4

Dlatego chyba nie powinniśmy się dziwić, że KO itp. chce nas oddać Niemcom, a PiS z Konfederacją Rosji. Mastermind.


8

@norbi77 Zero zaskoczenia. W przyszłym sezonie znowu jakiś Lipsk czy inny Milan się trafi, który magicznie będzie mieć dwumecz życia.

Ale dobra tam, jak na razie można się ponapinać. Rozkład jazdy znany...!

0

@vangoor
4. Fabregas na 9

0

@tomek8756 iks deeeee

7

@Popitek12 na twoim miejscu bym kupił i wysłał na madere

https://x.com/Mmaasemy3/status/1939656755857764373

18

10

@FCB_dimiC Cóż mogę powiedzieć, @Luciano99 jak zwykle miał rację

4

@Luciano99 chyba prawda nie?

1

@fart I cyk do ignorowanych

:P

3

@fart Osoby, które lubią takie temperatury to jakiś eksperyment społeczny...

0

@MessiForeverTheBest Poprawione, dzięki!
@PatrykBarca Pewnie też tacy są, dlatego warto opierać swoją wiedzę na różnych źródłach, a nie na jednym.

1

@Kengo Paradoks internetu: niestety wielu ludzi woli wierzyć chłopskiemu rozumowi i niesprawdzonym informacjom z wątpliwych źródeł niż badaniom czy nauce opartej na wieloletnich doświadczeniach i badaniach, gdzie to wszystko jest również dostępne w sieci.

Ale cóż, najłatwiej jest iść po linii najmniejszego oporu i karmić się papką niewymagającą większego zaangażowania i inteligencji.

2

@JohnKennedy Wrócił dopóki znowu nie będzie musiał przepraszać, wtedy znowu zniknie na pół roku :v

Najbardziej żenujący profil na polskim X traktujący światopoglądowo-politycznie.

2

@Rastafarnianin Pytanie, czy głupsi są pomysłodawcy/twórcy takiego zagrania, czy społeczeństwo, który daje się na to nabrać i zmanipulować. Nie wiem, choć się domyślam.

2

@blakkudium Świetnie, że ten komentarz się pojawił, bo:
- wiadomo na 100%, że temat jest hot jak @jowita gdyby była o 2 tony chudsza
- jest spora szansa, że Nico jednak tutaj zawita, bo wątpię, że tak otwarcie osoby z zarządu by o tym mówiły, gdyby były jakieś poważne komplikacje, to raczej unikaliby takich wypowiedzi

5

@Popitek12 opinia

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?