macio_944
Dołączył/a: styczeń 2024
Będzin
43 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
Ten co się znowu odkleił :v
0
@Starrk Klima to zbawienie. A na zewnątrz niech wszyscy płoną, ezz
4
@Lionel_Messi10 Ależ jemu ta koszulka pasuje!
4
@Rastafarnianin Nie.
4
@Jakchcesz Podobno armie Mordoru, Rohanu i Gondoru mają się zjednoczyć w sprawie schwytania Dudy.
5
@RoberDzik No i namówił
6
Ale co się nachwaliłem City to moje. Dziś pochwalę Real. Oby z takim samym skutkiem.
2
Fajnie to City gra na tych KMŚ. Oby to był ich powrót do normalnej formy w nadchodzącym sezonie.
4
@Kessie Lucek tak Cię nie wyr**ał na wypłatach jak Cię wyr***ją w Tajlandii, dobrej zabawy!
8
@Kessie Chomiki - postacie znane
3
@KonopaaEagle Ja też na swoich zagłębiowsko-dąbrowskich ulicach Będzina od około 2 lat widzę więcej osób: ciemnoskórych, azjatów, czy nawet osoby prawdopodobnie z Ameryki Południowej (język hiszpański), ale jedyną patologię jaką widzę w tym mieście niezmiennie robią Polacy.
2
@Laporta where Nico
3
@ProMILs Jeszcze jak! Przyniesiemy parę transparentów... Ale jeszcze bym się tak nie napalał na to piwo z Mentzenem, bo może być to żart i wyrwane z kontekstu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
3
@Popitek12 Z Cristiano Ronaldo jako Królem!
4
Dlatego chyba nie powinniśmy się dziwić, że KO itp. chce nas oddać Niemcom, a PiS z Konfederacją Rosji. Mastermind.
8
@norbi77 Zero zaskoczenia. W przyszłym sezonie znowu jakiś Lipsk czy inny Milan się trafi, który magicznie będzie mieć dwumecz życia.
Ale dobra tam, jak na razie można się ponapinać. Rozkład jazdy znany...!
0
@vangoor
4. Fabregas na 9
0
@tomek8756 iks deeeee
7
@Popitek12 na twoim miejscu bym kupił i wysłał na madere
https://x.com/Mmaasemy3/status/1939656755857764373
18
@July_6_BcN @VegetaPolska?
10
@FCB_dimiC Cóż mogę powiedzieć, @Luciano99 jak zwykle miał rację
4
@Luciano99 chyba prawda nie?
1
@fart I cyk do ignorowanych
:P
3
@fart Osoby, które lubią takie temperatury to jakiś eksperyment społeczny...
0
@MessiForeverTheBest Poprawione, dzięki!
@PatrykBarca Pewnie też tacy są, dlatego warto opierać swoją wiedzę na różnych źródłach, a nie na jednym.
1
@Kengo Paradoks internetu: niestety wielu ludzi woli wierzyć chłopskiemu rozumowi i niesprawdzonym informacjom z wątpliwych źródeł niż badaniom czy nauce opartej na wieloletnich doświadczeniach i badaniach, gdzie to wszystko jest również dostępne w sieci.
Ale cóż, najłatwiej jest iść po linii najmniejszego oporu i karmić się papką niewymagającą większego zaangażowania i inteligencji.
2
@JohnKennedy Wrócił dopóki znowu nie będzie musiał przepraszać, wtedy znowu zniknie na pół roku :v
Najbardziej żenujący profil na polskim X traktujący światopoglądowo-politycznie.
2
@Rastafarnianin Pytanie, czy głupsi są pomysłodawcy/twórcy takiego zagrania, czy społeczeństwo, który daje się na to nabrać i zmanipulować. Nie wiem, choć się domyślam.
2
@blakkudium Świetnie, że ten komentarz się pojawił, bo:
- wiadomo na 100%, że temat jest hot jak @jowita gdyby była o 2 tony chudsza
- jest spora szansa, że Nico jednak tutaj zawita, bo wątpię, że tak otwarcie osoby z zarządu by o tym mówiły, gdyby były jakieś poważne komplikacje, to raczej unikaliby takich wypowiedzi
5
@Popitek12 opinia