5

@Aragorn33 Cały Kanał Zero jak i sam Stanowski już dawno się zdemaskowali. Nieobiektywni, propagandowi, często żałośni. Nie ma sensu poświęcać nawet 1 sekundy na oglądanie tych wys**ów.

4

@Azazel_Pazuzu Miecze na pewno w pochwie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Kgorecki2500 Nie mam pojęcia ¯\_(ツ)_/¯
@Popitek12 Ghost of Portugalia brzmi lepiej - fabuła gry opowiadać będzie o pewnym Czeladniku z Madery, który magicznie znika podczas Mistrzostw Świata.

0

@Filipem Zmieniła się, zasięg rysowania jest dużo większy, animacje płynniejsze, twarze bardziej dopracowane etc. Ale wciąż czasem niektóre tekstury są słabszej jakości, jednak w ogólnym odbiorze to zupełnie nie przeszkadza właśnie przez moim zdaniem wybitny styl artystyczny dzięki czemu też mogą fajnie zoptymalizować całą grę.

@partymaker Też w końcu muszę ruszyć pierwszą część, mam nadzieje, że już niedługo.

7

Seria "Ghost of..." to idealny przykład na to, że gra wcale nie musi mieć najnowszych technologii i np. ostrych jak brzytwa tekstur, ale jak ma perfekcyjny art direction to się bardzo broni i dobrze przemyślany kierunek artystyczny sprawia, że dana gra uchodzi za jedną z najładniejszych na rynku niezależnie od pewnych technologicznych braków.


2

@Who_you_mam Jak wysłałeś użytkownikom stópki @Kessie zamiast stópek @July_6_BcN to się nie dziw, że dostałeś bana

5

@NeroTFP1
Sierpień 2025:
- Polska tak naprawdę nie istnieje, wszyscy jesteśmy Rosjanami

11

1

Świetny obraz. @Rastafarnianin

Btw w poprzedni weekend zawitałem do Warszawy i byłem w Muzeum Narodowym. Poza Gierymskim największe wrażenie zrobił... Matejko. Niby najbardziej znana postać i jego obrazy każdy kojarzy, ale po raz pierwszy chyba mnie to aż tak zachwyciło - szczególnie niesamowite twarze i genialnie oddane emocje.


1

@July_6_BcN Przestań, przecież oni tylko klaszczą...

6

@July_6_BcN Jakbyś miała co tydzień widzieć hiszpańskich sędziów to też byś osiwiała. Normalna sprawa.

8

@Danny Gaucho Tylko nie pomocz tych wszystkich kartek ze statami na biurku

1

@Popitek12 Brawo Popitek, zaimponowałeś mi teraz mocno, Twoje zdrowie!

1

@Laporta where skszydłowy z kontuzjom

0

@Hosh A idź mnie z tymi Pepitkami

12

Pełna zgoda!

3

@patrykzmc2000 "jeśli sytuacja ekonomiczna na to pozwoli"
Czyli z Diazem możemy się pożegnać, jak w zasadzie chyba z każdym innym zawodnikiem z powyższej listy.

0

@taktyk93 Ostatnie zdanie najmądrzejsze jakie wypowiedziałeś w tej dyskusji, szanuję i leci zielony!

@marcin62 Nie znałem tego ziomka wcześniej, chyba trzeba śledzić tę karierę na La Bambie, bo może być grubo.

1

@esem91 No nie, abstrahując od głupoty dwóch największych ugrupowań to to jest zdecydowanie głównie kretynizm ludzi i chyba mocno skrywane, ksenofobiczne i szurskie zapędy, które teraz dopiero wychodzą, bo ja i wielu moich znajomych w żadnym wypadku nie poszlibyśmy w żadną skrajność, a jesteśmy ostatnio mocno krytyczni względem np. ugrupowań, które najbardziej do nas pasują.

Ktoś kto idzie w skrajności, bo jakieś ugrupowanie jest bee jest dla mnie niezbyt stabilny emocjonalnie i często po prostu głupi.

@taktyk93 Ja j*be...

13

Ja tylko przypomnę, że na Grzegorza Brauna głosowało 1 240 000 osób. Jeden k***a milion 240 tysięcy...

Jakiś niewielki procent pewnie dla beki, ale to jest absolutnie przerażające i odpychające od tego narodu. Bo doskonale pamiętam, że Braun m.in. tutaj był wielokrotnie chwalony za swoje kretynizmy.

19

@Hadziuk Żukowska raz w życiu zrobiła coś dobrze!

6

@Kessie no ja za "stópki" @jowita nie dałbym złamanego grosza, ale co kto lubi, mam nadzieje, że wyciągniesz z kieszeni @Kozinho. jak najwięcej, powodzenia

3

@AlexDark00 Różni są ludzie, są np. tacy, którzy narzekają na najlepszego strzelca Barcelony i pieprzą coś, że nie podał do Raphinii w meczu z Atletico.

17

@Popitek12 siema


10

@Popitek12 Spory, np. 18-go grudnia 2022-go roku w całej Argentynie było słonecznie, ciepło i bezchmurne niebo, a Portugalia cała zalana deszczem, szczególnie Madera.

18

Zajebiście mi się podoba jak kibice Realu płaczą, że Perez powinien zrobić transfery, tymczasem w miesiąc przyszło do nich 4 piłkarzy :v

Tymczasem Hansi na chillu robiący z dzieciaków TOP drużynę.

6

@Kapitan hawk @Kessie przemalowany na biało byłby mniej widoczną podszywką niż powyższy użytkownik

8

@JimMorrisonFCB Jakby Real chciał to by wygrał.

7

W sumie można powiedzieć, że Inter Miami jest na poziomie Realu Madryt.

2

Ależ ich upokorzyli tą akcją, przepiękne

31

Real to profilaktycznie i dla zasady co jakiś krótki czas powinno się grzmocić tak jak robiła to Barcelona, a teraz PSG. Mam nadzieję, że będzie to częstsze, bo to naprawdę jest jeden z najmniej pokornych klubów w historii. Trzeba im przypominać takimi meczami, że nie są pępkiem świata.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?