macio_944
Dołączył/a: styczeń 2024
Będzin
43 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@JimMorrisonFCB Jednak mają coś wspólnego z @lucjanem seniorem...
2
Czy procenty u Gerarda Romero spadły ze 150% na 120%?
Dzisiejsze media niezależnie od kraju to kolosalne i obrzydliwe g*wno.
3
@blakkudium Rzeczywiście... transfer ewidentnie upada :/
0
@Pedri16Future Dzisiaj 2 info poszły od Borrasa (hehe) oraz w nocy od Helenki.
1
@Pedri16Future Jesteś pewny?
https://x.com/BarcaTimes/status/1940456984966267335
11
A propos obrzydliwego podejścia mediów, to ostatnio natknąłem się na sport.pl, który napisał w informacji "Świat pogrążony w żałobie. Nie żyje legenda futbolu", gdzie dali zdjęcie... Karima Benzemy, podczas gdy chodziło o 72 letniego Bernardo Lacombe'a.
Oni nie cofną się przed niczym. Ale najbardziej przeraża mnie to, że prawdopodobnie nie czują w tym względzie żadnych wyrzutów sumienia, bo non stop powtarzają podobne sytuacje.
Profil "Streszczam clickbaitowe artykuły, żebyś nie musiał klikać" napisał o tym post:
https://zapodaj.net/plik-yRNWAH8WLP
2
@wojopancer Trawożuj :v
To nie wzięło się znikąd: gość rzeczywiście chodził i żarł trawę. Good times...
2
@jacobFCB @lucjan Dzień dobry Panie Lucjanie, sprawa jest
3
@Pawel13sz Widzę, że ze wszystkich języków świata wybrałeś język faktów
5
Romero daje 150%, a ja daje 200%, że @Kessie w końcu skończy z banem od elementa
0
@Messibestplayerintheworld "Calma Kounde" była wcześniej, później jego wiarygodność jak dla mnie mocno spadła.
30
"Lionel Messi ma 80% szans na powrót do FC Barcelony" - Gerard Romero, 20 kwietnia 2023
Pamiętamy [*]
2
@Transu96 Legenda. Dodałbym jeszcze "Ja nigdy nie przegrywam dyskusji". Chyba nie było na tym serwisie gościa z większym ego.
2
@Xaviball "Szanujmy się ale taka aura to już nie ma żadnych zalet"
Zalety to ma, ale dla psychopatów.
6
@Luciano99 Napisz mu to 5 minut przed robotą, bo zapomni
2
@Walker Włoskie hity TOP, moje guilty pleasure
0
@Kgorecki2500 Też uważam, że powinni to całkowicie zalegalizować, ale również uważam, że zapalenie raz na jakiś czas jointa złe nie jest tak jak napicie się lampki wina etc. Różne używki mamy zalegalizowane - np. kawę, herbatę czy właśnie alkohol, a wg. statystyk alkohol sporządza znacznie więcej szkód osobie spożywającej i ludziom w otoczeniu niż marihuana.
0
@D10SLEO A dlaczego? No właśnie dlaczego?
3
@LambiPL Fakt - ogólnie to krok w bardzo dobrą stronę ;)
19
No i pięknie, oby to rozpatrzyli pozytywnie :)
29
No jaaaasne. Do czasu aż Real odpadnie. Wtedy Superpuchar Europy TOP, KMŚ bee, a w ogóle to w nowym sezonie będzie tryplet! Do czasu odpadnięcia, wtedy X trofeum będzie nieważne.
1
@DragonxNF U mnie jungle, breakcore, nerofunk.
4
@Popitek12 Jak tam statystyki CRa na tegorocznych KMŚ?
33
@blakkudium
Roczne zarobki @Kessie w wulkanizacji: 0 zł
Roczne zarobki @Kessie jako nocny moderator: 0 zł
Niezrozumiała decyzja.
2
@ProMILs Twój eksperyment jest gorszy niż mój.
Dobra, rozejść się bo i tak @Mario96w wszystkich wyjaśnił
2
@ViscaelBarca2007 Jak w końcu ogarnie te chomiki by chodziły jak w zegarku to pomyślimy
7
Ludzie, którym sprawiają przyjemność temperatury 30+ są jakimś eksperymentem społecznym.
4
Kolejny transfer Realu, gratulujemy!
8
@Luciano99 ten bimber od @Kessie z Tajlandii to jeszcze jednak nieznany teren dla wytrenowanych organizmów Sosnowiczan
8
@Ramon_Villaverde Należy również pamiętać o tym, że podobnych oszołomów nie tylko rekrutują, ale też przyciągają - wystarczy spojrzeć na La Bambę i poglądy niestety całkiem wielu.