16

#PrzywróćcieCebuloweCheetosyPiłki

4

@MateS cebulowe cheetosy w kształcie piłek :/

5

Moja wiara w pozyskanie Nico Williamsa tego lata wynosi 72%. [macio_944] (Tier 1)

2

@Bocheno1 @Kessie weź spróbuj ok?

5

A mówiłem @Luciano99 byś nie zabierał @jowita na basen, co Ci znowu odbiło


1

@Zoker Jeszcze MW2 bym dorzucił do tego, w które wciąż gram :)

4

@ViscaelBarca2007 Podobno pod takim pseudonimem występuje @Kessie na kolejnym OF, tak słyszałem od kolegi

1

@Prorokk Ja średnio lubię, nie lubię bicia na 2, chyba że jest mrocznie, głęboko, dziko i się dużo więcej rzeczy dzieje na innych płaszczyznach + występuje głęboki bass - jak w przypadku Zamilskiej.

Ale Tauron pokazał, że niektóre kawałki techno mogę polubić :)

Ostatnio odkryłem to, rwane dźwięki bardzo dużo tutaj mi poprawiają:


3

Zamilska jak zwykle TOP w muzyce elektronicznej. Byłem na jej koncertach 2x, rok temu i tydzień temu na festiwalu Tauron Nowa Muzyka i było kapitalnie.

Poza Zamilską bardzo dobre wrażenie na festiwalu zrobiły jeszcze:
- Avtomat (i ogólnie scena Bassota Stage)
https://festiwalnowamuzyka.pl/artysci/avtomat/
- Furia
https://festiwalnowamuzyka.pl/artysci/furia-gra-kino/
- Ela Minus
https://festiwalnowamuzyka.pl/artysci/ela-minus-live/
- Holly Molly
https://festiwalnowamuzyka.pl/artysci/holly-molly/
- KABEAUSHÉ
https://festiwalnowamuzyka.pl/artysci/kabeaushe/
- niezły Marco Shuttle
https://festiwalnowamuzyka.pl/artysci/marco-shuttle/

PS. Swoją drogą Tauron jest kapitalnie nagłośniony - mają bardzo dobrych ludzi oraz świetne sprzęty. Rok w rok nagłośnienie jest jednym z lepszych jakie znam, mimo, że niestety coraz więcej jest techniawy z roku na rok :/

@DragonxNF


14

Bawi za każdym razem :v


7

Messi wk****ny, bo wie co się będzie działo z PSG z takimi zawodnikami jakich ma Inter Miami :v

Ogólnie widać po Messim wkurzenie. Widać było, że mu czasem ręce opadają patrząc na to jak piłka odskakuje na 3 metry wprzód od wielu zawodników etc. Niby emeryturka, niby już wyrąbane, ale z drugiej strony chyba każdy by się wkurzył będąc tam na boisku.

6

Gruby co bramkę załadował, polecam :)

3

Inter Miami 1:0 :v
Co kontra poszła, Palmeiras obrona jeszcze wyżej niż Barcelona Flicka

9

@Luciano99 @Bocheno1 zmień sobie w CV angielski na C2

11

@Luciano99 jakbym wiedział, że z wypłat pracowników wszedłeś w swój kolejny, genialny biznes i zaskakująco się on nie powiódł, to bym tak nie naciskał na oddanie tych 100 zł, wybacz mordo, z fartem i jak coś to pisz


0

@svensonFCB Będzin!

2

@MateS Celnie o Realu 25/26

1

@July_6_BcN Na szczęście po każdej burzy wychodzi słońce, więc i w przypadku Twojego nastroju będzie niedługo lepiej, głowa do góry!

4

Dokładnie tak będzie wyglądać Barcelona Hansiego Flicka w nadchodzącym sezonie w stosunku do rywali


7

@MateS Grand Hotel, potocznie zwany Pałacem Prezydenckim

5

@FcPortoFan1999 Może w końcu będzie lepiej!

8

Brawo Morawiecki i inni politycy PiS za kolejną kompromitację!


1

@marcin62 Mocne starcie szykuje się pod koniec roku na różnych galach w kwestii gry roku, np. na The Game Awards. Świetny rok ogólnie, oby również i Mafia dowiozła, bo na nią najbardziej czekam.

3

@Faro spokojnie, Deco leci z odsieczą

4

@Laporta where nico

2

@ornung Nie, to porządna kobieta

1

@Kessie ogólnie tak, ale jak żeś załatwił rower Luckowi to zadowolony nie był, po 2 metrach już leżał na glebie

https://zapodaj.net/plik-VQtDEnX6YN

2

@July_6_BcN @Luciano99 nie zatrudnisz jej?

0

@GTBTP Tak, ale jest to bardzo wyjatkowa i zenujaca sytuacja, której bronią nieliczni. Po stronie prawicy było tego znacznie więcej włączając szczepionki, czy jakieś inne absurdalne teorie o np. zamachu w Smoleńsku. Po tej stronie jest tego znacznie, znacznie więcej, w zasadzie nie ma porównania.

7

@Roobo xDDDD

Uwielbiam jak prawica jest podatna na różne teorie spiskowe. Nie ma drugiej takiej grupy światopoglądowej z taką podatnością na proste manipulacje przechodzące w często absurdalne teorie spiskowe.

Kino.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?