macio_944
Dołączył/a: styczeń 2024
Będzin
44 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Są takie kluby, które już zawsze będą mieć pewien gen frajerstwa...
1
@Bulbazaur17 Właśnie podobno wpada
5
Jakoś tak milej się zrobiło :)
6
@Eklerek Ale czemu nie pozwalasz mi się ponapinać?
0
Tak patrzę sobie na ten mecz, patrzę i powiem Wam, że ogarnęlibyśmy to PSG z palcem w d*pie.
2
@Bulbazaur17 ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
5
@pt9 Ale bym zapalił trawkę na takiej trawce.
2
@partymaker Zdrówka zatem!
@Stinger_ W punkt.
@MesQueUnClub_87 Zatem czekamy :v
0
@FcPortoFan1999 W sumie to już nie wiem...
3
@Bocheno1 Wróć do tematu s*ania, bo medycyny to Ty nie ogarniasz jak ja klimy.
26
Ponad 30 stopni na dworze, a ja katar, ból gardła, ból głowy. Jednak ustawienie klimy na 18 stopni to nie był najlepszy pomysł :v
Nagroda Darwina w tym roku trafia do mnie.
1
@Hshdhrhdh To jego już trzeba sie zapytać.
0
@Hshdhrhdh Dla Ciebie tak, dla Lucka w miarę normalny dzień.
0
@Hshdhrhdh On czasami pisze w liczbie żeńskiej po 23 Kuflowych Mocnych
9
@Luciano99 weź popracuj trochę nad ortografią jak chcesz mieć jakieś szanse u Sysi ok?
1
@Jakchcesz Pewnie to któryś z wyznawców Brauna z La Bamby.
1
@PawkoFCB https://www.gry-online.pl/cooldown/cd-projekt-red-komentuje-hype-spolecznosci-przed-gamescom-2025-i/
1
@Limaker W Lidlu :)
@pt9 Jeszcze jak!
1
@Hshdhrhdh właśnie na Śląsku bywają tąpnięcia i w TV pieprzą coś o kopalniach, a wszyscy dobrze wiemy, że to @jowita stąpająca po ziemi
2
@Vurt @Luciano99 ktoś do Twojej kruszynki sie dobiera
0
Ale jednak Giuseppe Salami & Cheddar Sauce to nowy GOAT wśród mrożonek, zaraz obok Italiamo Prosciutto e Mozzarella, tylko że tam dorzucam sobie jeszcze włoskie salami i nduję (również z firmy Italiamo). Raz na jakiś czas takie żarło wchodzi wybornie.
1
"Niestety" i prawdopodobnie można wyłączyć.
3
@Aragorn33 W punkt.
https://x.com/JakubKubunio/status/1955179326078415103
7
@JohnKennedy Jeśli ktoś jakimś cudem na tej stronie jeszcze nie wiedział kim tak naprawdę jesteś tak teraz to już się zdemaskowałeś ostatecznie. Co to jest za pytanie w ogóle :v
5
@Kessie przyspiesza proces adaptacji nowego roweru. Panuje optymizm w tej sprawie. [macio_944] (1)
1
@July_6_BcN spotkanie z @Kessie to nie jest spotkanie z ciekawą osobistością :/
3
Mbappe w TOP 5 Złotej Piłki to byłby kolosalny skandal.
Pozytywy:
- Król strzelców La Liga
Negatywy:
- brak jakiegokolwiek trofeum (Superpuchar Europy to raczej kwestia sezonu 23/24)
- rozjechany 4x przez Barcelonę
- rozjechany przez Arsenal w LM
- indywidualnie paru zawodników wygląda znacznie lepiej biorąc pod uwagę wszystkie rozgrywki
- Yamal, Raphinia, Dembele, Pedri, Salah, czy chociażby Hakimi dużo bardziej zasługują biorąc pod uwagę m.in. to co powyższe
To tylko pokazuje jak wielką propagandę stosuje Real, że Mbappe we wszystkich przewidywaniach jest w TOP 5.
3
@Comentateiro Pieniądze to nie wszystko.
2
@Transu96 Najpierw niech mi odda mój
5
@Kessie Pytałeś się kiepie czy jestem chętny wyjść na rower, a nie znowu o jakieś biznesy z Luckiem