0

Są takie kluby, które już zawsze będą mieć pewien gen frajerstwa...

1

@Bulbazaur17 Właśnie podobno wpada

5

Jakoś tak milej się zrobiło :)

6

@Eklerek Ale czemu nie pozwalasz mi się ponapinać?

0

Tak patrzę sobie na ten mecz, patrzę i powiem Wam, że ogarnęlibyśmy to PSG z palcem w d*pie.

2

@Bulbazaur17 ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

5

@pt9 Ale bym zapalił trawkę na takiej trawce.

2

@partymaker Zdrówka zatem!
@Stinger_ W punkt.
@MesQueUnClub_87 Zatem czekamy :v

0

@FcPortoFan1999 W sumie to już nie wiem...

3

@Bocheno1 Wróć do tematu s*ania, bo medycyny to Ty nie ogarniasz jak ja klimy.

26

Ponad 30 stopni na dworze, a ja katar, ból gardła, ból głowy. Jednak ustawienie klimy na 18 stopni to nie był najlepszy pomysł :v

Nagroda Darwina w tym roku trafia do mnie.

1

@Hshdhrhdh To jego już trzeba sie zapytać.

0

@Hshdhrhdh Dla Ciebie tak, dla Lucka w miarę normalny dzień.

0

@Hshdhrhdh On czasami pisze w liczbie żeńskiej po 23 Kuflowych Mocnych

9

@Luciano99 weź popracuj trochę nad ortografią jak chcesz mieć jakieś szanse u Sysi ok?


1

@Jakchcesz Pewnie to któryś z wyznawców Brauna z La Bamby.

1

@Limaker W Lidlu :)
@pt9 Jeszcze jak!

1

@Hshdhrhdh właśnie na Śląsku bywają tąpnięcia i w TV pieprzą coś o kopalniach, a wszyscy dobrze wiemy, że to @jowita stąpająca po ziemi

2

@Vurt @Luciano99 ktoś do Twojej kruszynki sie dobiera

0

Ale jednak Giuseppe Salami & Cheddar Sauce to nowy GOAT wśród mrożonek, zaraz obok Italiamo Prosciutto e Mozzarella, tylko że tam dorzucam sobie jeszcze włoskie salami i nduję (również z firmy Italiamo). Raz na jakiś czas takie żarło wchodzi wybornie.

1

"Niestety" i prawdopodobnie można wyłączyć.

7

@JohnKennedy Jeśli ktoś jakimś cudem na tej stronie jeszcze nie wiedział kim tak naprawdę jesteś tak teraz to już się zdemaskowałeś ostatecznie. Co to jest za pytanie w ogóle :v

5

@Kessie przyspiesza proces adaptacji nowego roweru. Panuje optymizm w tej sprawie. [macio_944] (1)

1

@July_6_BcN spotkanie z @Kessie to nie jest spotkanie z ciekawą osobistością :/

3

Mbappe w TOP 5 Złotej Piłki to byłby kolosalny skandal.

Pozytywy:
- Król strzelców La Liga

Negatywy:
- brak jakiegokolwiek trofeum (Superpuchar Europy to raczej kwestia sezonu 23/24)
- rozjechany 4x przez Barcelonę
- rozjechany przez Arsenal w LM
- indywidualnie paru zawodników wygląda znacznie lepiej biorąc pod uwagę wszystkie rozgrywki
- Yamal, Raphinia, Dembele, Pedri, Salah, czy chociażby Hakimi dużo bardziej zasługują biorąc pod uwagę m.in. to co powyższe

To tylko pokazuje jak wielką propagandę stosuje Real, że Mbappe we wszystkich przewidywaniach jest w TOP 5.

3

@Comentateiro Pieniądze to nie wszystko.

2

@Transu96 Najpierw niech mi odda mój

5

@Kessie Pytałeś się kiepie czy jestem chętny wyjść na rower, a nie znowu o jakieś biznesy z Luckiem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?