macio_944
Dołączył/a: styczeń 2024
Będzin
43 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
29
Ostatnio sporo widzę komentarzy na temat tego jak ciężko jest znaleźć odpowiednią partnerkę. Trochę żyję w bańce, bo w moim środowisku większość osób już jest w związkach, a te osoby, które nie wpisują się w ogólne zdanie na temat Polek i Polaków. Więc nie przeczę, że tak jest (bo pewnie tak rzeczywiście jest).
Ale mam wrażenie, że tutaj obie strony są winne. Patrząc na facetów widzę mnóstwo desperacji i płaszczenia się przy laskach, które są przeciętne pod względem wyglądu i raczej nieatrakcyjne pod względem charakteru. Odnoszę wrażenie, że sporo facetów totalnie nie ma do siebie szacunku i jeśli jakaś kobieta powie choćby delikatny komplement, to często się tym pławią przez następny długi czas i wyobrażają sobie jakieś utopijne scenariusze. Dość często chodzę na różne eventy społeczne i zazwyczaj najwięcej jest tam facetów. Niektórzy w związkach, a i tak próbują zarywać.
Nie mam pojęcia z czego to wynika, może z niskiego poczucia wartości... a może to tylko moja bańka, a ogólny obraz jest zupełnie inny. Niemniej wg. mnie jest to dość niepokojący trend, który zauważam od jakiegoś czasu.
1
@esem91 Myślę, że chcieli uniknąć tego co trochę ludzi zarzucało Wiedźminowi 3, czyli nie czuć było presji czasu związanej z Ciri. Jak to dobrze rozwiążą, to będzie to bardzo atrakcyjne posunięcie.
4
Lepiej jakoś to wygląda niż przy okazji ostatniego pokazu. Bardzo trzymam kciuki - poznałem Konrada Tomaszkiewicza na jednym z paneli Wiedźmina 3 zapowiadającego dodatek Krew i Wino i pozostawił po sobie świetne wrażenie, więc tym bardziej trzymam kciuki.
5
@Lionel_Messi10 Z Ter Stegenem takiej fotki by nie zrobił :v
2
@MesQueUnClub_87 Bób, homar, włoszczyzna!
3
@VegetaPolska Czyli po prostu spotkałeś @Popitek12
4
@Safrani a kto to przyszedł? pan maruda niszczyciel dobrej zabawy pogromca uśmiechów dzieci
23
@LeszekFCB "Dziś Dzień Ojca. Samotnym matkom życzymy dużo siły" czy coś takiego. Na zawsze w moim sercu pozostanie ten nagłówek :D
1
@Pomimo27 Pau Victor :D
1
@VAMOS1899LaMasia Tak, ale akurat Eleven mam od Netii, więc na razie nie potrzebuję.
3
@Kessie ligi osób niskorosłych na po*nhubie się nie liczą
2
I cyk, po paru miesiącach trzeba wrócić do płacenia tym darmozjadom za mecze. A tak na serio, to aktualnie cena 69 pln za połowę La Ligi, Premiere League, Ligue 1, Ligę Mistrzów, Ekstraklasę i wiele innych dobrodziejstw jest bardziej akceptowalne niż wcześniej.
5
@agaFCB @Luciano99 to jest ten dzień, nie będziesz mieć lepszego momentu na wyznanie Sysi tego co czujesz
7
@esem91 Stanowski jakiś czas temu zrugał jakiś serwis, że wstawia fejki, naśmiewał się, że powinni to sprawdzić, podczas gdy Kanałowi Zero zdarzyło się to już chyba parę razy, ale najświeższy jest ruski fejk, który wstawili na swój profil, gdzie Macron ma 4 nogi :v
Aczkolwiek trzeba uczciwie przyznać, że przeprosili, ale przeprosili tak, że gość się przyznał, że wiedział o fejku co chyba Kanał Zero stawia w jeszcze gorszym świetle...
8
@July_6_BcN A mnie trochę brzydzi nazywanie tak publicznie, czy w jakikolwiek inny sposób jakiejś kobiety, nawet jeśli jest to tak kontrowersyjna postać. Raczej też nie byłabyś zachwycona gdyby Ciebie tak nazwano. Stanowski zszedł do bardzo niskiego poziomu, widać, że go to zabolało o czym napisał @escarabajo. Poza tym jego wizerunek faktycznie został "ufajdany", bo sporo ludzi poznało się na przestrzeni miesięcy komu on tak naprawdę sprzyja.
9
@buglikos Bo się od tamtego czasu nieporównywalnie bardziej rozwinął?
0
@Who_you_mam Na szczęście jemu to nie grozi, aczkolwiek wszedł na wyższy level, bo u mnie osiedle zamknięte i strzeżone, a rowery znikają.
0
@clyde Głupi jak sezon 1 oczywiście w pozytywnym sensie ;)
12
Czuć większy budżet i sporo jest inspiracji Chełmońskim. Czekam niecierpliwie!
1
@pride1899 To pokazuje jak absurdalnie wybujały PR ma Real Madryt. Oni wystarczy, że zagrają przynajmniej w połowie tak dobrze jak Barcelona w poprzednim sezonie to od razu są okrzyki, że wielcy faworyci do wszystkiego. Barcelona musi dużo więcej zrobić na boisku by być tak chwalona. Wielokrotnie to jest moim zdaniem po prostu niesprawiedliwe. Realowi wybacza się więcej.
0
Media już okrzyknęły Real Xabiego wybitną drużyną, która niezwykle zdominowała u siebie Osasunę i zmiażdżyła ją 1:0 (poza bramkami), podczas gdy podobne mecze Barcelony były zwykle bardzo krytykowane przez zbytnią jałowość i brak pomysłu na rozwiązanie akcji, czy jednak zaskakująco jest bardziej równomierna i sprawiedliwa narracja?
2
@July_6_BcN Okej, dzięki za odpowiedź.
1
@July_6_BcN Z ciekawości: dlaczego nie lubisz zwierząt domowych?
0
@Barca_Big_Moment Zdecydowanie w punkt.
16
Powiem Wam, że tak jak ten Real mnie nie przekonywał i często obrzydzał swoją grą w poprzednich latach, tak aktualnie... wciąż nic się nie zmieniło.
No, ale zobaczymy jak ten projekt będzie się rozwijać. Potencjał na pewno mają. Szkoda, że Osasuna taka słaba, bo strata punktów z kimś mocniejszym mogła by być bardzo prawdopodobna.
10
Śliczny. Szyszkowiec mały - kiedyś chciałem zakupić, ale niestety to nie jest zwierzątko domowe, więc kiedyś pewnie pójdę w gekony lamparcie.
https://x.com/ShouldHaveAnima/status/1957483354514944416
8
Srogo śmiechłem, wyszło im to :v
2
Mozna wyłączyć, choć w sumie z Osasuną myślałem, ze trzeba bedzie to napisać znacznie wcześniej :)
0
@Encore Jak bedzie kiedyś nieśmieszna, poważna i nieskrajna partia, to może u niektorych tak...
7
Brawo Osasuna, jeszcze tylko 89 minut!